Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 12:26

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 gru 2010, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2007, 18:53
Posty: 13
Lokalizacja: Koszalin
Dzień dobry!
Zwracam się do W.T.G. z następująca propozycją. Co prawda należę do P.T.G.H. i do P.T.G. ale...
Razem z Leszkiem Ćwiklińskim sfotografowaliśmy księgi metrykalne A.D.Pelplin; A.D.Warszawa; A.D.Warszawa-Praga.
Fotografujemy A.P. Gdańsk i A.P. Grodzisk Mazowiecki. Osobą to wszystko koordynującą jest kolega Sroczyński.
Osobiście jestem zainteresowany sfotografowaniem ksiąg metrykalnych A.P.Konin. Jednak bez wsparcia Wielkopolskiego Towarzystwa nie mamy z Leszkiem co się napinać. Jesteśmy gotowi przedstawić projekty umów, które podpisaliśmy z A.P.Gdańsk, A.P.Kielce; A.P.Grodzisk do sporządzenia przez Wikp.Tow.Gen. swojej Umowy z A.P.Konin o sfotografowanie zasobów metrykalnych. Indeksowanie zasobu przedstawimy na forum GENEALODZY. PL. Chętni się znajdą. My z Leszkiem gotowi jesteśmy poświęcić swój czas i za własne środki jeździć z Koszalina do Konina, nocować tam i fotografować specjalistycznym sprzętem. (Oczywiście nie mamy jeszcze zgody kierownictwa A.P.Konin), ale gdy będzie wsparcie Wlkp.T.G. rozpocznę rozmowy. Lody z archiwami państwowymi są już przecież przetarte.
Chciałbym, by zarząd Wlkp.T.Gen. wpisał w plan dzialań na 2011 rok tę inicjatywę. Pyta:
Krzycho z Koszalina

_________________
O mnie:
http://www.genealog.nazwa.pl/dlawich/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2010, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:57
Posty: 2537
Lokalizacja: Mnichowo
Krzycho!
Bardzo ciekawa i interesująca propozycja. Po 8 stycznia mam spotkanie z dyr. AP Poznań któremu podlega AP Konin i poruszę tam ten temat. Proszę na PW o więcej szczegółów.

Wojtek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2011, 20:20 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2007, 18:53
Posty: 13
Lokalizacja: Koszalin
Wojtek!
Dziś jest sobota 15.01.2011. Fotografujemy A.P.Grodzisk Mazowiecki. W niedzielę fotografujemy A.D.Wawszawa-Praga. Wracając w poniedziałek rano planuję być z Leszkiem Ćwiklińskim w AP Konin i rozpocząć wstępne negocjacje. Czy masz już za sobą rozmowę z Dyr. A.P.Poznań? Czy mamy jakieś wsparcie W.P.Gen?
Pyta Krzycho z Koszalina

_________________
O mnie:
http://www.genealog.nazwa.pl/dlawich/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2011, 22:53 
Offline

Dołączył(a): 31 maja 2009, 14:33
Posty: 18
Życzę powodzenia w rozmowach i jestem gotowa do pracy- parafia:Borysławice Kościelne,Bierzwienna i Grzegorzew.

Pozdrawiam Urszula


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 28 lut 2010, 22:29
Posty: 107
Lokalizacja: Kalinowa
Witam!
Mogę zindeksować parafię Kalinowa
Pozdrawiam
Zbyszek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL