Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 20:40

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 mar 2011, 01:11 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 1332
Lokalizacja: Śrem
Na sobotnim spotkaniu w Kórnickim Zamku, prowadząca spotkanie pani Monika Małecka, poinformowała nas o swoich badaniach i poprosiła o wypełnienie związanej z nimi ankiety. Myślę że jako chyba największa grupa użytkowników archiwów, jesteśmy głównym adresatem tej ankiety, także warto poświęcić na nią kilka chwil. Poza tym choć w ten sposób możemy odwdzięczyć się za miły i interesujący wykład oraz prezentację bogatych zbiorów rękopiśmiennych Biblioteki Kórnickiej.

Wiadomość od pani Moniki:
---------------------------------
Kórnik, dnia 27 lutego 2011 r.

Witam Państwa serdecznie,

Miałam dzisiaj ogromną przyjemnośc gościć Państwa w Bibliotece Kórnickiej.
W związku z moją prośbą wyrażoną wobec Państwa jako użytkowników archiwów państwowych pozwalam sobie przesłać wspomnianą ankietę badającą potrzeby użytkowników względem zasobu archiwów państwowych. Prośbę kieruję przede wszystkim do osób, które korzystały z zasobu Archiwum Państwowego w Poznaniu, jego Odddziałów w Gnieźnie, Pile i Koninie. Przesyłam tylko jeden formularz dot. Archiwum Państwowego w Poznaniu, ale prosze aby w tytule zamienić miejscowośc jeśli korzystali Państwo z Oddziałów w Gnieźnie, Pile, Koninie. Ankiety dostępne są również we wskazanych Archiwach w formie papierowej. Będę wdzięczna za wypełnienie tej ankiety w najbliższym tygodniu, albowiem chciałabym zakończyć etap zbierania ankiet w najbliższym czasie. Proszę o przesyłanie wypełnionych ankiet na adres mlampone@poczta.onet.pl.
Ankieta jest anonimowa (nie podaje się imienia i nazwiska, a przesłane pliki zostaną przeze mnie zapisane ponownie, a e-maile skasowane).
Kieruję do Państwa swoją prośbę, ponieważ bardzo często korzystają Państwo w poszukiwaniach genealogicznych z materiałów archiwalnych zgromadzonych w archiwach państwowych.
Niektórzy wypełniając formularz ankiety twierdzą, że jest on trudny. Myślę, że Państwo sobie jednak dadzą radę. To moje przekonanie wzmacnia przede wszystkim dzisiejsza Państwa aktywność w czasie naszego spotkania w Bibliotece Kórnickiej oraz artykuly pojawiające się na łamach Rocznika Wielkopolskiego Towarzystwa Genealogicznego. Oczywiście im dokladniej wypełniony formularz, tym cenniejszy jest on dla moich badań. Jednak jeśli Panstwo będą chcieli poświęcić nieco mniej czasu na jego wypełnienie, takie ankiety będą również dla mnie cenne. Po prostu proszę o wypełnienie tych formularzy tak jak Państwo czują, sądzą. Kilka dodatkowych informacji o mnie i o tym badaniu znajdą Państwo we wstępie do formularza ankiety.

Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Bibliotekarz BK PAN
Monika Małecka

Link do ankiety: http://wtg-gniazdo.org/pliki/Ankieta%20 ... znaniu.doc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 mar 2011, 09:55 
Offline

Dołączył(a): 17 lis 2010, 13:20
Posty: 5529
Lokalizacja: Lutogniew/Międzyrzecz
Dzień dobry,
wczoraj wieczorem otrzymałem podziękowanie Pani Moniki Małeckiej za przesłanie wypełnionej ankiety;
przykro mi, do godz 18.20 byłem pierwszy i jedyny...,a jest nas tak wielu

Pozdrawiam
Wojciech

_________________
Pozdrawiam serdecznie
Wojciech Derwich


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 mar 2011, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 07:34
Posty: 2333
Lokalizacja: Gniezno
To daliśmy plamy, czyli już po terminie.
Ankieta faktycznie trudna.
Finiszowałem dziś wieczorem ale czy będzie zakwalifikowana i jeszcze do przyjęcia

_________________
Ala i Leszek Kabaciński-kabat53
http://www.leszekkabacinskikabat.com/
Springer+-1764iPriebe,Linette ej y
Brzeźniak:Kłecko,Łagiewniki Kościelne,Szamotuły,Koźmin,Obrzycko
Grempka,Srajek/Owczarczak/Majchrzak k/Kościana,Wyskoć,Wławie,Maciejewo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 mar 2011, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2009, 22:40
Posty: 249
Nie byłam na tym wykładzie ale z chęcią wypełnię tę ankietę, jeśli nie jest za późno.
Kiedy mija termin?
Pozdrawiam
Genowefa :)

_________________
Gdzie urodził się Walenty Schulz (ok 1769), który poślubił Katarzynę Jender / Jąder (?), ich syn to Michał Schulz (1811) (Potockie Olendry k. Opalenicy)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 mar 2011, 20:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 07:34
Posty: 2333
Lokalizacja: Gniezno
wypełnić [ mówiła do końca tygodnia tak sobie przypominam, po poście nam to przypominającym ] a Pani Monika pewnie będzie zadowolona.

_________________
Ala i Leszek Kabaciński-kabat53
http://www.leszekkabacinskikabat.com/
Springer+-1764iPriebe,Linette ej y
Brzeźniak:Kłecko,Łagiewniki Kościelne,Szamotuły,Koźmin,Obrzycko
Grempka,Srajek/Owczarczak/Majchrzak k/Kościana,Wyskoć,Wławie,Maciejewo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL