Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 18:19

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2016, 10:25 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 15 lis 2006, 10:51
Posty: 2290
Lokalizacja: Poznań
Witam wszystkich,

chciałbym przekazać, że po dyskusji na forum zarządu zablokowaliśmy konto Christiana Orpela z uwagi na skargi użytkowników oraz jego posty obrażające innych uczestników naszego forum. Proszę potraktować mój wcześniejszy post jako moje odrębne zdanie, nie miałem w ostatnim czasie możliwości śledzenia na bieżąco wszystkich postów na forum. Po uważnej ich lekturze i biorąc pod uwagę liczne skargi, zdecydowaliśmy się na zablokowanie konta.
Proszę o zgłaszanie wątków, które należy wyczyścić z niemerytorycznych dyskusji z Christianem Orpelem (najlepiej z odpowiednim linkiem, to ułatwi sprawę).

_________________
Pozdrawiam, Maciej - http://www.glowiak.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 27 maja 2008, 14:34
Posty: 2605
mac napisał(a):
Witam wszystkich,
... po dyskusji na forum zarządu zablokowaliśmy konto Christiana Orpela...
Proszę o zgłaszanie wątków, które należy wyczyścić z niemerytorycznych dyskusji z Christianem Orpelem (najlepiej z odpowiednim linkiem, to ułatwi sprawę).


Zgłaszam linki
viewtopic.php?p=107875#p107875

viewtopic.php?p=107869#p107869

viewtopic.php?p=107855#p107855

viewtopic.php?p=107854#p107854

viewtopic.php?p=107853#p107853

Dziękuję.

_________________
Bożena


Ostatnio edytowano 16 maja 2016, 11:50 przez Genowefa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 15 gru 2012, 20:52
Posty: 337
mac napisał(a):
Proszę o zgłaszanie wątków, które należy wyczyścić z niemerytorycznych dyskusji z Christianem Orpelem (najlepiej z odpowiednim linkiem, to ułatwi sprawę).


Hmmm, a nie prościej to jednak zostawić?
Pracy dużo, dodatkowo trzeba usunąć także część odpowiedzi na jego posty - dzisiaj wiemy dlaczego miał pić wapno, leczyć się no i był kochaniem czy osłem ale co będzie za kilka lat jak nie zobaczymy powodów dla których padły te słowa?
Usunięcie zaś wszystkich jego wypowiedzi też jest bezcelowe - nie zawsze były one niemerytoryczne.

_________________
Stanisław


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 12:28 
Online
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lip 2013, 09:11
Posty: 5115
Lokalizacja: Poznań
anykey napisał(a):
mac napisał(a):
Proszę o zgłaszanie wątków, które należy wyczyścić z niemerytorycznych dyskusji z Christianem Orpelem (najlepiej z odpowiednim linkiem, to ułatwi sprawę).


Hmmm, a nie prościej to jednak zostawić?
Pracy dużo, dodatkowo trzeba usunąć także część odpowiedzi na jego posty - dzisiaj wiemy dlaczego miał pić wapno, leczyć się no i był kochaniem czy osłem ale co będzie za kilka lat jak nie zobaczymy powodów dla których padły te słowa?
Usunięcie zaś wszystkich jego wypowiedzi też jest bezcelowe - nie zawsze były one niemerytoryczne.


Popieram!

_________________
Pozdrawiam
Henryk Krzyżan


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2009, 17:30
Posty: 5180
Też tak uważam.
Szkoda czasu Adminów na porządkowanie wszystkich tematów. W niektórych wątkach wiele wypowiedzi straci na swoim sensie, a usunięcie całych tematów będzie ze stratą dla Forumowiczów jeśli chodzi o zawarte tam merytoryczne wypowiedzi.
Mogę jedynie prosić Forumowiczów o wypowiedzenie swojego zdania – usunąć czy pozostawić.
Decyzja w tej sprawie należy jednak do Zarządu WTG i Adminów.

_________________
Pozdrawiam Danka

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
ks. Jan Twardowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 13:01 
Offline

Dołączył(a): 27 maja 2008, 14:34
Posty: 2605
W takim razie, gdy większość uważa, że nie warto usuwać wątków, to proszę nie brać pod uwagę mego postu, w którym podałam linki.
Pozdrawiam

_________________
Bożena


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 wrz 2013, 07:54
Posty: 659
Lokalizacja: Koszuty / Środa / Śrem
Sam również jestem za pozostawieniem postów, chociaż z drugiej strony jeśli robi się porządek, to od początku do końca. Najrozsądniejszym będzie chyba wyselekcjonowanie i usunięcie tych postów, które rzeczywiście nic nie wnoszą do tematów i najbardziej od nich odbiegają.

_________________
Pozdrawiam
Wojciech

***


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2011, 19:26
Posty: 406
Lokalizacja: Świebodzin
My wszyscy, genealodzy, by lepiej zrozumieć przeszłość i siebie samych, spędzamy niezliczone godziny na wyłuskiwaniu choćby najdrobniejszych okruchów historii dotyczących życia naszych przodków, tymczasem tutaj zamierzamy lekką ręką usunąć ślad pewnej relacji, która być może nie skutkowała dyskusją najwyższych lotów, ale bez wątpienia stanowi istotne świadectwo naszej obyczajowości.
Cóż by to było, gdyby nasi przodkowie potrafili co pewien czas zweryfikować swoje postępki i te niewygodne usunąć ze społecznej świadomości?
Ja pewnie nigdy bym się nie dowiedział, że w 1828 roku można było utrzymać przy życiu dwuipółmiesięcznego wcześniaka (chyba, że źle interpretuję pewne fakty :wink: ), pewnie też nie byłoby mi dane wiedzieć, że przed blisko wiekiem jeden z moich krewnych w alkoholowym amoku zastrzelił konia chybiając do swojej żony...
Zostawiajmy świadectwa swojego istnienia właściwie kreując teraźniejszość, nie zaś korygując przeszłość.
To forum jest chyba ostatnim miejscem, by zacierać ślady...
Nie pudrujmy!

_________________
Pozdrawiam,
Jurek Kołpowski

Poszukuję aktów urodzenia: Jan ANTONIEWSKI alias DANKOWSKI (ok.1769)
Joanna PRZEZDZIECKA (ok. 1771)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2016, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lis 2006, 22:57
Posty: 2537
Lokalizacja: Mnichowo
Proszę zakończyc tę dyskusję, bo nie uważam jej za nieetyczną.

Christian był na naszym forum i wniósl swój dorobek, czy top się komu podoba czy nie.
Jego wpisy stanowia historię naszego forum.

To mi przypomina wątpliwe zmiany na lepsze.

Pozostawiamy wszystkie dotychczas napisane posty i na tym kończymy.

WOjtek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2016, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 02 lip 2014, 18:53
Posty: 136
Wojtku zgadzam się z Twoim poglądem. Już wiem o co chodzi. Niestety pozostaje wiara w bezinteresowność innych. Tylko wiara.
Pozdrawiam Hanna J.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL