Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 14:27

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sty 2013, 15:53 
Offline

Dołączył(a): 27 maja 2008, 14:34
Posty: 2605
Podjęłam decyzję i z dniem dzisiejszym zwróciłam się do Zarządu o skreślenie mnie z listy członków WTG.
Wszystkim Członkom i Użytkownikom forum dziękuję za prawie pięć lat współpracy i za wiedzę, którą dzieliliście się szczodrze ze mną. Przepraszam za wszystkie "zgrzyty", jakie być może, były z moim udziałem. Nie odchodzę z forum i dalej będę "spotykać się" z Wami a także brać udział w pracach na rzecz Towarzystwa, chociaż najprawdopodobniej, nie tak często jak dotychczas.Mam nadzieję, że nadal pozostaniemy w przyjaznych relacjach.

_________________
Bożena


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2013, 13:37 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2009, 12:22
Posty: 184
Lokalizacja: Bydgoszcz
Bożenko,- czynię podziękowania za ten cały Twój trud w tym blisko 5.letnim aktywnym zaangażowaniu się wiedzą i pomocą
wobec bliźnich z tego forum. Dokładnie rok temu Ty mi dziękowałaś, kiedy zrezygnowałem z członkostwa.
I tak jak Ty wtedy, tak i ja dzisiaj "zalecam" Ci ... odwiedzaj to forum chociaż raz w tygodniu , tak jak ja to czynię.
Życzę wszystkiego, co najlepsze, a nadto zdrówka.
******************************************
Pozdrawiam - hentomal@senior

_________________
Interesują mnie nazwiska :Adamczewski i Basiński,których przodkowie pochodzili z Kujaw. Zaś osoby z poza Kujaw i noszące nazwisko Kuropatwiński
proszę o kontakt ze mną.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2013, 16:36 
Offline

Dołączył(a): 05 lut 2011, 00:43
Posty: 174
Lokalizacja: Leszno
Genowefa napisał(a):
Podjęłam decyzję i z dniem dzisiejszym zwróciłam się do Zarządu o skreślenie mnie z listy członków WTG.
Wszystkim Członkom i Użytkownikom forum dziękuję za prawie pięć lat współpracy i za wiedzę, którą dzieliliście się szczodrze ze mną. Przepraszam za wszystkie "zgrzyty", jakie być może, były z moim udziałem. Nie odchodzę z forum i dalej będę "spotykać się" z Wami a także brać udział w pracach na rzecz Towarzystwa, chociaż najprawdopodobniej, nie tak często jak dotychczas.Mam nadzieję, że nadal pozostaniemy w przyjaznych relacjach.



Bożeno,
nie wiem jakie są powody Twojego odejścia, ale ja również dziękuję za wszystko.


Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

_________________
Pozdrawiam, Beata

Poszukuję:
Taszarek - Wilkowyja/Annapol

Ocalić od zapomnienia - za wszelką cenę


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2013, 17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2009, 17:30
Posty: 5180
Bożenko.

Tak jak Beata, nie pytamy o powód Twojej decyzji.
My również dziękujemy za możliwość osobistego poznania oczywiście dzięki WTG, za wszystkie miłe spotkania, długie „pogaduchy” na temat genealogii, za naukę wyczytaną w Twoich postach, za … itd. itd.

Nie da się żyć bez genealogii temu, kto poznał radość „z szukania” przodków.
Zatem wierzymy w to, że będziesz nadal pisała na Forum WTG.

_________________
Pozdrawiam Danka

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
ks. Jan Twardowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2013, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2009, 20:13
Posty: 1052
Lokalizacja: Poznań
Bożeno,

Na forum jesteś osobą którą chyba najtrudniej posądzić kiedykolwiek o coś takiego jak 'zgrzytliwość' :-)

Bez względu na przyczyny Twojej decyzji, proszę zaglądaj tutaj na Forum, PW czy adresy e-mail - napisz, pomóż czy zapytaj...

pozdrawiam,
Tomek

_________________
pozdrawiam, Tomek
Odoliński , Odaliński, Oduliński - jeżeli spotkasz się z tymi nazwiskami gdziekolwiek napisz do mnie koniecznie...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL