Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 23 lip 2014, 10:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 sie 2010, 18:33 
Offline

Dołączył(a): 04 sie 2010, 12:51
Posty: 38
Lokalizacja: Katowice
Witam i proszę znawców historii Śremu o pomoc. Mam następujące pytanie: czy powstałe w 1858 roku Gimnazjum w Śremie miało w II poł. XIX wieku też internat i przyjmowało na naukę chłopców z poza Śremu? Jeśli tak, to czy zachowały się spisy uczniów z tego okresu, lub gdzie ich szukać. Pytam dlatego gdyż mój pradziadek Julian Sworowski, którego rodzice mieszkali w Miejskiej Górce , w 1864 roku 24 września mając 12 lat przystąpił do Pierwszej Komunii Św. w Śremie, w kościele parafialnym, a pamiątkę przystąpienia do tego sakramentu podpisał ks. Wawrzeczki. Nie mam niestety informacji czy uczył się w Śremie, czy przebywał tam z innych powodów, stąd moje pytanie. Pozdrawiam Ania Kwaśny


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 09:22 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Nie wiem jak to wyglądało w XIX wieku, ale z opowiadań wujka kojarzę że w pierwszej połowie XX w., internat znajdował się zaraz obok szkoły, w zespole poklasztornym franciszkanów. W roku 1864 w budynku tym gimnazjum miało jeszcze swoją siedzibę, także możliwe że szkoła i internat były w tym samym miejscu.

Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 10:53 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Niedługo pewnie ten spis będzie nie do odszukania w internecie, także zamieszczam go tutaj. Jest to spis absolwentów Gimnazjum i Liceum w Śremie za lata 1866-2003.


Matura 1866
1. Henschel Adolf, 2. Sikorski Konrad.

Matura 1867
1. Boning Julius, 2. Chosłowski Ladisl, 3. Ciesielski Teophil, 4. Drygas Anton, 5. Frankowski Valent, 6. Górski Ludwig, 7. Kalina Anton, 8. Kamieński Joseph, 9. Łabujewski Johann, 10. Matuszewski Maximilian, 11. Ruszczyński Julian, 12. Skórzewski Roman, 13. Sowiński Bolesław, 14. Stanke Siegism, 15. Szczepański Joseph, 16. Szczygłowski Joseph, 17. Wawrzyniak Peter, 18. Wenland Ludwig, 19. Ziemski Julian, 20. Ziemski Roman.

Matura 1868
1. Begerow Theodor, 2. Brodziak Adalbert, 3. Bronisz Siegism, 4. Gagacki Ignaz, 5. Glabisz Joseph, 6. Hansel Joseph, 7. Herz Julius, 8. Krasnosielski Stanisław, 9. Leporowski Ludwig, 10. Lewicki Jakob, 11. Malinowski Mieczysław, 12. Noga Stanisław, 13. Pacieszyński Peter, 14. Polluge Ludwig, 15. Prima Czartoryski Adim, 16. Radoński Karl, 17. Reisner Julius, 18. Rekowski Ludwig, 19. Skomski Anton, 20. Stephan Richard, 21. Szajkowski Lorens, 22. Szenic Johann, 23. Szudarek Martin, 24. Szurmiński Michael, 25. Szyraański Ladisl, 26. Trzęsiek Michael, 27. Wierzbicki Peter, 28. Winiewski Klemens, 29. Wunderlich Heinrich, 30. Ziółkowski Maximilian, 31. Złotowski Joseph, 32. Żóchowski Max.

Matura 1869
1. Bernhard Georg, 2. Brixen Friedrich, 3. Callier Oskar, 4. Chudziński Anton, 5. Cichowicz Bolesław, 6. Felckowski Christian, 7. Funck Hans, 8. Krakowski Stanisław, 9. Linkę Otto, 10. Malczewski Bronisław, 11. Marnow Eugen, 12. Mikołajczak Anton, 13. Morawe Robert, 14. Ripke Paul, 15. Rudolph Alfred Erich, 16. Ruszkiewicz Thomas, 17. Schiche Theodor, 18. Świniareki Johann, 19. Walther Eugen, 20. Winiecki Johann, 21. Zipper Joseph.

Matura 1870
1. Bambus Salomon, 2. Biedermann Joseph, 3. Bielawski Joseph, 4. Bogdański Bolesław, 5. Chylewski Felix, 6. Ciszewski Bolesław, 7. Domański Julian, 8. Dopke August, 9. Dorst Max, 10. Drzażdżyński Edmund, 11. Dykier Mathias, 12. Frost Karl, 13. Gardzielewski Franz, 14. Gożdziewski Stanisław, 15. Grośty Valentin, 16. Grygowicz Leonhard, 17. Horn Max, 18. Jasiński Adalbert, 19. Klauzyński Joseph, 20. Konopiński Franz, 21. Kukliński Anastas, 22. Laudowicz Kasimir, 23. Łysakowski Bernhard, 24. Machnikowski Ignaz, 25. Maj Johann, 26. Michałowski Jakob, 27. Mojzykiewicz Victor, 28. Niziński Stanisław, 29. Patok Franz, 30. Paulus Ignaz, 31. Piasecki Anton, 32. Pomorski Max, 33. Przybyszewski Franz, 34. Scheffler Ludwig, 35. Schleussner Max, 36. Schreiber Julius, 37. Semerau Ladislaus, 38. Sulikowski Bronisław, 39. Szreder Kasimir, 40. Tadrzyński Nikodem, 41. Tempski Alexander, 42. Tesmer Johann, 43. Wajs Franz.

Matura 1871
1. Balcke Waldemar, 2. Breza Adam, 3. Grubich Joseph, 4. Hesse Hugo, 5. Kossowski Joseph, 6. Lorkiewicz Anton, 7. Mądrzejewski Stanisław, 8. Skóraczewski Titus, 9. Stephan Max, 10. Thierling Franz.

Matura 1872
1. Adamczewsk! Adam, 2. Adamczewski Joseph, 3. Forster Bruno, 4. Gidaszeski Kasimir, 5. Głogowski Adam, 6. Grabski KarI, 7. Graf Potulicki Siegism, 8. Grądzielewski Martin, 9. Grosse Karl, 10. Hasse Gustaf, 11. Hohnhorst Eduard, 12. Kozłowski Athanasius, 13. Laudowicz Felix, 14. Meissner Roman, 15. Muncherberg Theodor, 16. Pawłowicz Franz, 17. Pluciński Stanisław, 18. Podlewski Franz, 19. Sokolnicki Joh. Nep., 20. Szubczyński Ladisl, 21. Tomaszewski Stephan, 22. Unger Felix, 23. Weichhan Erast, 24. Wełnie Mieczysław.

Matura 1873
1. Becher Georg, 2. Biedermann Emil, 3. Chrzanowski Heinr., 4. Glass Salomon, 5. Graf Mycielski Ludwig, 6. Kochanowski Kasimir, 7. Kubliński . Max, 8. Mayer Richard, 9. Mischke Paul, 10. Pelz Adolf, 11. Pelz Gustav, 12. Proma August, 13. Siuda Joscph, 14. Skórzewski Kasimir, 15. Stephan Bcrnhard, 16. Stiebler Ernst, 17. Sulerzyński Ladislaus, 18. Święcicki Heliodor.

Matura 1874
1. Baron Richthofen Bolesław, 2. Bartolomaus Richard, 3. Biefel Karl, 4. Brodowski Zbigniew, 5. Bruski Leo, 6. Goldmann Eduard, 7. Holec Michael, 8. Iffland Walter, 9. Kricke Oswald, 10. Puffke Kasimir.

Matura 1875
1. Albrecht Otto, 2. Jarczewski Nikodem, 3. Karpiński Anton, 4. Klewe Benno, 5. Kruske Emil, 6. Nowacki Valentin, 7. Rathke Hennami, 8. Urbanowicz Peter.

Matura 1876
1. Dreyer Eduard, 2. Meissner Stanisław, 3. Nowacki Anton, 4. Weckerth Max.

Matura 1877
1. Kautz Adalbert, 2. Kruske Richard, 3. Meyer Karl, 4. Meyer Emil.

Matura 1878
1. Gratz Rafael, 2. Gregorowicz Valentin, 3. Hoke Max, 4. Kończyński Bolesław, 5. Liedke Erich, 6. Machiński Joseph, 7. Paliszewski Leopold, 8. Steinke Paul, 9. Truszczyński Joseph, 10. Zielonka Bruno.

Matura 1879
1. Grebel Theodor, 2. Hein Albert, 3. Iflland Konrand, 4. Schreiber Norbert, 5. Sehling Thecdor, 6. Zimmt Adolf.

Matura 1880
1. Dietz Karl, 2. Gerstmann Adojlf, 3. Hopp Adolf, 4. Kaempfe Guido, 5. Karbowiak Anton, 6. Mertner Otto, 7. Mierzejewski Felician, 8. Niedzielski Johann, 9. Peschel Eugen, 10. Schultz Reinhold, 11. Unger Hermann, 12. Wolff Albert.

Matura 1881
1. Caro Moses, 2. Herr Oskar, 3. Holtzer Emil, 4. Jacobson John, 5. Ofierzyński Joseph, 6. Schuler Georg, 7. Stute Wemer, 8. Wolff Felix.

Matura 1882
1. Adamski Telephor, 2. Frech Albert, 3. Glass Max, 4. Krieger Albert, 5. Latte Markus, 6. Lechmann Ladislaus, 7. Litthauer Max, 8. Meyer Paul, 9. Neustadt Leopold, 10. Rychlowski Siegism, 11. Unrug Franz.

Matura 1883
1. Faulhaber Hermann, 2. Kubuschock Rudolf, 3. Mertner Paul, 4. Schrnidt Hans, 5. Wojtowski Marian.

Matura 1884
1. Alvensleben Ludolf, 2. Becher Joseph, 3. Caro Isaac, 4. Elsbach Alwin, 5. Heymann Felix, 6. Ifflaiid Ernst, 7. Kowalski Johann, 8. Neustadt Max, 9. Seidel Georg, 10. Silberstein Leopold, 11. Weidner Eugen, 12. Wojciechowski Stanisław.

Matura 1885
1. Jacob Abraham, 2. Klewe Alfred, 3. Maćkiewicz Ignas, 4. Schendel Franz, 5. Schmidt Richard, 6. Schoenebeck Friz, 7. Thilo Julius.

Matura 1886
1. Arendt Peter, 2. Hanke Max, 3. Litthauer Siegfried, 4. Luedke Friedrich, 5. Pajzderski Thomas, 6. Puhl Gustaf, 7. Reichel Georg, 8. Sarrazin Paul, 9. Schaefer Friedrich, 10. Styczyński Paul, 11. Zenthoefel Waldemar.

Matura 1887
1. Antoniewicz Joseph, 2. Arlt Karl, 3. Mertner Paul, 4. Reichel Bertold, 5. Rieben Artur, 6. Szczaniecki Stanisław, 7. Woydich Johann.

Matura 1888
1. Adamczewski Stephan, 2. Breslauer Samuel, 3. Fraas Georg, 4. Karminski Kaskel, 5. Krause Wilhelm, 6. Lewin Julius, 7. Liersch Hermann, 8. Miliz Benno, 9. Smolibocki Joseph, 10. Wiedemann Karl.

Matura 1889
1. Admaczewski Ludwik, 2. Frentzel Georg, 3. Henz Max, 4. Kaboth Hans, 5. Langner Felix, 6. Latte Julius, 7. Michalski . Kasimir, 8. Schwenzer Theodor.

Matura 1890
1. Cotta Max, 2. Echaust Kasimir, 3. Kantorowicz Richard, 4. Kowalski Anton, 5. Latte Baruch, 6. Porankiewicz Stanisław, 7. Reisner Martin, 8. Scharffenorth Paul, 9. Scherek Jacob, 10. Scholtz Hermann, 11. Schwenn Richard, 12. Wawrzyniak Johann.

Matura 1891
1. Dramiński Czeslaus, 2. Jankowiak Mieczyslaus, 3. Kunz Siegfried, 4. Mosse Max, 5. Reisner Yiktor, 6. Roempler Hans.

Matura 1892
1. Mertner Oskar, 2. Reisner Alfred, 3. Schneider Paul.

Matura 1893
1. Becherf Richard, 2. Bębnisz Adolf, 3. Brauer Georg, 4. Braune Georg, 5. Krause Ludwig, 6. Madaliński . Thadd., 7. Matyaszczyk Bronisław, 8. Michalski Stephan, 9. Schreiber Ludwig, 10. Styczyński Vincent, 11. Weigt Maxmilian.

Matura 1894
1. Bach Wilhelm, 2. Becker Hajo, 3. Blick Gotthilf, 4. Chone Heymann, 5. Hdltz Richard, 6. Krause Konrad, 7. Kube Joseph, 8. Leiszner Stanislaus, 9. Mittwoch Eugen, 10. Raczyński Czeslaus, 11. Romocki Anton, 12. Schwantes Erich, 13. Somiag Louis, 14. Szubert Vincent, 15. Thiel Andreas, 16. Weisskopf Karl.

Matura 1895 -

Matura 1896
1. Friedlaender Fitz, 2. Karaś Franz, 3. Nieradziński Leon, 4. Simiński Theodor, 5. Tłok Andreas.

Matura 1897
1. Heinke Georg, 2. Kanter Felix, 3. Krautstrunk Tillmann, 4. Nowakowski Witold, 5. Reisner Hermann.

Matura 1898
1. Fuss Max, 2. Idaszewski Kasimir, 3. Idaszewski Leo, 4. Landsberger Moritz, 5. Nickelmann Max, 6. Redwański Stephan.

Matura 1899
1. Caro Henrich, 2. Górski Victor, 3. Joachim Paul, 4. Meyer Erich, 5. Nowak Anton, 6. Weiss Ernst, 7. Ziaja Peter.

Matura 1900
1. May Johannes, 2. Noąk Theodor, 3. Zwierzchowski Stanisław.

Matura 1901
1. Bombitzke Gustaf, 2. Bratkowski Ladislaus, 3. Cieplucha Siegism, 4. Drews Georg, 5. Grybski Kasimir, 6. Kammel Richard.

Matura 1902
1. Schreiber Hermana, 2. Wawrzyniak Ludwig.

Matura 1903
1. Polster Alfred, 2. Ziają Albrecht, 3. Zindler Johannes,.

Matura 1904
1. Michalski Kasimir, 2. Sawade Otto, 3. Schirmer Franz, 4. Skąpski Valentin.

Matura 1905
1. Ballas Richard, 2. Grodzicki Stanislaus, 3. Grodzicki Wladimir, 4. Matuszewski Stephan, 5. Misiórny Alfred, 6. Pulkowski Marian, 7. Roy Wilhelm, 8. Senftleben Ernst.

Matura 1906
1. Becher Karl, 2. Majewski Johann, 3. Mittwoch Felix, 4. Opileliński Leo.

Matura 1907
1. Faralewski Thaddaus, 2. Laurentowski Stanisław, 3. Radtke Valter, 4. Rzymkowski Siegism, 5. Schneider Stanislaus, 6. Wężyk Stanislaus.

Matura 1910
1. Altmann Walter, 2. Behrendt Johannes.

Matura 1911
1. Dolaczynski Ludwig, 2. Grosser Arthur, 3. Hanasz Boleslaus, 4. Hänisch Paul, 5. Jauerneck Alfred, 6. Jonientz Victor, 7. Katscher Nathanael, 8. Lehmann Max, 9. Łukowiak Anton, 10. Piątkowski Ignaz, 11. Podkomorski Ludwig, 12. Podkomorski Johann, 13. Popken Hans, 14. Schröder Hermann, 15. Szatny Kasimir, 16. Śmigielski Michael, 17. Talarczyk Nikodem, 18. Zabel Walter.

Matura 1912
1. Barlitz Johann, 2. Blecker-Kohlsaat Edgar, 3. Kazyaka Stefan, 4. Majkowski Edmund, 5. Markiewicz Theodor, 6. Witrolik Leopold.

Matura 1913
1. Błaszkowiak Stanislaus, 2. Braun Dawid, 3. Brose Walter, 4. Kirchhoff Werner, 5. Klaczynski Wladislaus, 6. Loosch Gerhard, 7. von Orłowski Zdislaus, 8. Staniszewski Edmund, 9. Szajkowski Marian, 10. Troelenberg Ernst, 11. Vielau Erwin.

Matura 1920
Nie odbyła się, uczniowie klasy prymy(?) byli, na wojnie.

Matura 1921
1. Kaczor Bernard, 2. Kil Jan, 3. Musielak Antoni, 4. Rogalewski Wiktor, 5. Siudziak Leon, 6. Szczepski Bronisław.

Matura 1922
1. Głowacki Edward, 2. Lanferski Antoni, 3. Lison Władysław, 4. Matysiak Gracjan, 5. Minicki Feliks, 6. Murkowski Walenty, 7. Nowak Leon, 8. Nowicki Hipolit, 9. Pawlowski Roman, 10. Sobczak Wincenty, 11. Średziński Klemens, 12. Staniszewski Zygmunt, 13. Czartoryska Aniela, (eksternistka).

Matura 1923
1. Andrzejewski Władysław, 2. Derlicki Aleksy, 3. Dobrogoyski Witold, 4. Litkowski Franciszek, 5. Małecki Antoni, 6. Masłoń Kazimierz, 7. Matuszak Sylwester, 8. Siemiątkowski Kazimierz, 9. Sławiński Jan, 10. Swoboda Leon, 11. Śramski Stanisław, 12. Wachowski Marjan.

Matura 1924
1. Binkowski Wacław, 2. Borowicz Kazimierz, 3. Cichowski Julian, 4. Gawroński Tadeusz, 5. Grocholski Aleksander, 6. Hajdasz Zygmunt, 7. Jasielski Zbigniew, 8. Mikołajczak Stanisław, 9. Milewski Zdzisław, 10. Musiał Stanisław, 11. Ostojski Eustachy, 12. Roth Antoni, 13. Roth Marian, 14. Suplicki Roman, 15. Urbaniak Stanisław, 16. Wojciechowski Edmund.

Matura 1925
1. Cieśliczak Antoni, 2. Dobrogoyski Zbigniew, 3. Juszczak Stanisław, 4. Lis Władysław, 5. Masiak Leon, 6. Nowicki Marian, 7. Olejnik Teobald, 8. Stasiak Stanisław, 9. Zapłata Aleksander.

Matura 1926
1. Adamczewski Hilary, 2. Fengler Amandus, 3. Kerber Franciszek, 4. Kotkowski Felicjan, 5. Olejniczak Czesław, 6. Pawlicki Stanisław, 7. Ratajski Stanisław, 8. Sobczyński Władysław, 9. Szczęsny Roman, 10. Tuszyński Antoni, 11. Wiśniewski Bronisław.

Matura 1927
1. Dormanowski Bohdan, 2. Dziasek Sylwester, 3. Górny Władysław, 4. Karmel Zdzisław, 5. Hein Marian, 6. Jankowski Aleksander, 7. Jaszkiewicz Ludwik, 8. Jaworski Edmund, 9. Kotkowski Antoni, 10. Krzyżostaniak Mieczysław, 11. Ławniczak Stefan, 12. Matysiak Józef, 13. Ogonowski Zbigniew, 14. Osiński Kazimierz, 15. Przybysz Marian, 16. Smoczyk Piotr, 17. Surdyk Edmund, 18. Szczepski Kazimierz, 19. Środziński Stanisław, 20. Trawiński Bolesław, 21. Tumidajski Józef, 22. Werwiński Marian.

Matura 1928
1. Bogajski Marian, 2. Dworczak Władysław, 3. Gibowski Edmund, 4. Janicki Florian, 5. Jaszkiewicz Franciszek, 6. Łożyński Antoni, 7. Łożyński Tadeusz, 8. Magnuszewski Marian, 9. Majchrzycki Władysław, 10. Mietliński Marian, 11. Plócieniak Franciszek, 12. Walczak Marian, 13. Wojtkiewicz Jan, 14. Zelba Feliks.

Matura 1929
1. Błaszyk Tadeusz, 2. Budzyński Wojciech, 3. Dziasek Kazimierz, 4. Hantkiewicz Stanisław, 5. Kasiewicz Jan, 6. Kaźmierski Antoni, 7. Murski Cezary, 8. Ratajczak Franciszek, 9. Reichert Romuald, 10. Siejak Jan, 11. Smoleński Leon, 12. Szczęsny Marceli, 13. Szłapka Kazimierz, 14. Śramski Adam.

Matura 1930
1. Baraniak Ludwik, 2. Chudoba Franciszek, 3. Cyplik Czesław, 4. Dutkiewicz Jan, 5. Dziasek Franciszek, 6. Friedel Klemens, 7. Janietz Franciszek, 8. Lewandowski Hieronim, 9. Łukowski Marian, 10. Matuszewski Zbigniew, 11. Misiak Henryk, 12. Ogończyk-Ogonowska Maria, 13. Olszewski Józef, 14. Pleciński Henryk, 15. Pokorski Władysław, 16. Sałata Franciszek, 17. Surdyk Stefan, 18. Szulc Stanisław, 19. Ussorowski Władysław.

Matura 1931
1. Apolinarski Antoni, 2. Bąk Piotr, 3. Bońda Stanisław, 4. Chudoba Stanisław, 5. Chwiłkowski Zygmunt, 6. Dereziński Florian, 7. Drewniak Bronisław, 8. Florkiewicz Władysław, 9. Idaszewski Jan, 10. Jankowiak Franciszek, 11. Kozłowski Franciszek, 12. Lubierski Witold, 13. Pokorski Stanisław, 14. Ronke Arnold, 15. Stępa Stanisław, 16. Tobała Telesfor, 17. Trepiński Ludwik, 18. Widelicki Marian, 19. Wiśniewski Feliks, 20. Wiśniewski Stefan, 21. Witkowiak Antoni.

Matura 1932
1. Borowski Stanisław, 2. liski Marian, 3. Jankowiak Wiktor, 4. Łukowski Florian, 5. Maciejewski Czesław, 6. Matuszewski Jan, 7. Matuszewski Olgierd, 8. May Leon, 9. Misiolek Edmund, 10. Nieborak Leonard, 11. Ratąjski Mieczysław, 12. Szewczyk Józef, 13. Szymański Jan, 14. Wietrzykowski Albin, 15. Witakowski Damian, 16. Zapłata Adam.

Matura 1933
1. Cierniak Edward, 2. Gatniejewski Marian, 3. Hetman Stanisław, 4. Jagsch Aleksander, 5. Jankowiak Bolesław, 6. Kozubski Jan, 7. Misiek Henryk, 8. Misiolek Alfons, 9. Napierała Marcin, 10. Naskręt Edmund, 11. Nowak Tadeusz, 12. Osiński Antoni, 13. Ossowidzki Kazimierz, 14. Ratajczak Józef, 15. Różańsd Alfons, 16. Salomoj Alfred, 17. Tomyślak Bolesław, 18. Wojciechowski Konstanty.

Matura 1934
1. Barańczak Jan, 2. Burzyński Stefan, 3. Chwiłkowski Marian, 4. Friedel Mikołaj, 5. Janietz Henryk, 6. Kamiński Bogdan, 7. Kolanowski Włodzimierz, 8. Kończak Jan, 9. Kowalski Edmund, 10. Krzyżostaniak Bolesław, 11. Kubiak Marian, 12. Matuszewski Heliodor, 13. Matysiak Teodor, 14. Owczarczak Mieczysław, 15. Piątyszek Józef, 16. Tomyślak Aleksander, 17. Wicherkiewicz Kazimierz.

Matura 1935
1. Adamski Wacław, 2. Błaszyk Antoni, 3. Burzyński Witold, 4. Jakubowski Stanisław, 5. Kołata Leon, 6. Lisowski Jan, 7. Nowak Jan, 8. Olejnik Franciszek, 9. Płociennik Wiktor, 10. Surdyk Zenon, 11. Sznura Józef, 12. Walter Henryk, 13. Zydlewicz Paweł.

Matura 1936
1. Gutler Jerzy, 2. Kamiński Edmund, 3. Kotkowski Stanisław, 4. Lewandowski Mieczysław, 5. Pitoń Andrzej, 6. Plewka Józef ', 7. Podemski Antoni, 8. Slawiński Stefan, 9. Surdyk Zygmunt, 10. Swędrowski Alfons, 11. Szlapka Stefan, 12. Wysocki Henryk.

Matura 1937
1. Bogajski Tadeusz, 2. Cieluch Jan, 3. Czerniejewski Leopold, 4. Dymek Antoni, 5. Idaszak Marian, 6. Jaszkiewicz Bolesław, 7. Kokot Kazimierz, 8. Łożyński Zbigniew, 9. Małecki Antoni, 10. Owczarczak Franciszek, 11. Pierzchlewicz Kazimierz, 12. Rossa Franciszek.

Matura 1938
1. Banachowski Kazimierz, 2. Brygier Kazimierz, 3. Buliński Marian, 4. Burza Kazimierz, 5. Chudoba Michał, 6. Grzebyta Brunon, 7. Juszczak Marian, 8. Krajewski Edward, 9. Piasecki Czesław, 10. Płóciennik Wacław, 11. Robaszyński Zenon, 12. Ruszczyński Bogusław, 13. Słoma Czesław, 14. Służewski Tadeusz, 15. Snuszka Franciszek, 16. Talarczyk Mieczysław, 17. Talarczyk Stefan, 18. Tomaszewski Edward, 19. Wojciechowski Tadeusz, 20. Wojtyniak Józef.

Matura 1939
Nie odbyła się, z powodu, reformy oświaty, tzw. reformy jędrzejaniczowskiej.

Matura 1945
1. Blach Waleria, 2. Guzek Henryk Władysław, 3. Idarzewska Maria Józefa, 4. Jabłoński Tadeusz, 5. Arkadiusz Jerzak Marian, 6. Jerzycki Jerzy Kajetan, 7. Jerzycki Zygmunt, 8. Kubiak Henryk Bolesław, 9. Kwiatkowski Zbigniew Jerzy, 10. Maślana Edmund, 11. Malewska Dobiczłowa Bogdana, 12. Matuszewski Janusz Jan, 13. Niewrzęda Edmund, 14. Nikel Kwiryna Jadwiga, 15. Sroczyński Marian Aleksander, 16. Szczepska Celina Antonina, 17. Szczepska Maria Łucja, 18. Szubert Stefan, 19. Tomyślak Władysław, 20. Trzemkowska Irena, 21. Walnowska Maria Magdalena, 22. Wański Marian Józef, 23. Zajdel Janina Joanna.

Matura 1946
1. Barełkowska Helena Józefa, 2. Bielarz Hilary Janusz, 3. Blach Apolonia Agnieszka, 4. Borowiak Maria, 5. Cepa Heliodor Walenty, 6. Chudziński Feliks, 7. Ciszak Marian, 8. Dembecka Irena, 9. Furmanek Marian, 10. Galecka Krystyna Maria, 11. Ganowicz Michał Janusz, 12. Godlewski Franciszek Jerzy, 13. Godlewski Jan, 14. Górnicki Edmund, 15. Grygier Józefa, 16. Grześ Maria, 17. Guzek Marian Tadeusz, 18. Guzek Władysław, 19. Guzik Jerzy Stanisław, 20. Hetman Feliks, 21. Hochnowski Bolesław, 22. Holdemy Edmund, 23. Huss Krystyna Urszula, 24. liska Irena Stanisława, 25. Janiszewski Feliks, 26. Juszczak Czesław, 27. Juszczak Irena, 28. Karwat Jadwiga, 29. Kaszuba Janina, 30. Kazik Mirosław, 31. Kaźmierczak Stanisław, 32. Klaczyński Tadeusz, 33. Kozielczyk Zofia, 34. Krzysztofowicz Stefan Antoni, 35. Krzyżaniak Józef, 36. Kujawski Jerzy, 37. Kwiatkowska Urszula Zdzisława, 38. Łabijak Wacław, 39. Ławicka Helena Józefa, 40. Łęczny Leonard, 41. Łukaszewska Adela, 42. Maciejewski Marian Leon, 43. Malejka Józef Antoni, 44. Małecki Andrzej, 45. Mielocb Mieczysław, 46. Migkus Tadeusz, 47. Muślewska Ewa, 48. Nagengast Melania Zofia, 49. Niemczyk Helena, 50. Nowak Antoni, 51. Nowak Edmund, 52. Nowak Zdzisław, 53. Obst Zygmunt, 54. Palacz Witold Medosta, 55. Pioch Arkadiusz, 56. Pohl Krystyna, 57. Rabski Łucjan Józef, 58. Radomski Jacek Ścibor, 59. Rajewska Teresa, 60. Rakowska Gertruda, 61. Rakowski Stefan Antoni, 62. Ranus Danuta Maria, 63. Ranus Eugeniusz Marian, 64. Scheller Arkadiusz, 65. Sikora Tadeusz Stanisław, 66. Skarbek Mieczysław, 67. Sobocińska Maria, 68. Synoradzki Miłosław, 69. Szubert Maria, 70. Szukalski Michał Bogusław, 71. Szymański Zbigniew, 72. Talarczyk Edmund, 73. Talarczyk Helena, 74. Torz Jan, 75. Tyśper Barbara, 76. Urbaniak Stefan, 77. Walkowiak Maria, 78. Wlodarczak Czesława, 79. Wolański Franciszek Bolesław, 80. Zagierski Przemysław, 81. Zajdel Maria, 82. Zwierzchlewska Barbara, 83. Zabicki Stanisław.

Matura 1947
1. Adamczak Stanisław, 2. Adamczewska Joanna, 3. Baraniak Zofia, 4. Bartkowiak Zofia, 5. Bogacka Aleksandra, 6. Cebulski Marian, 7. Cieślak Zbigniew, 8. Czosnowska Aniela, 9. Dominiczak Tadeusz, 10. Gałązka Krystyna, 11. Górnicki Emil, 12. Grajewski Franciszek, 13. Grzegorczyk Zbigniew, 14. Gurdek Kazimierz, 15. Hądzelek Edmund, 16. Hetman Maria, 17. Hochnowski Bolesław, 18. Huss Ryszard, 19. Janietz Józef, 20. Kaczmarek Józef, 21. Karwat Jadwiga, 22. Kaszubski Janusz, 23. Kaus Longina, 24. Kaźmierczak Edward, 25. Kaźmierczak Seweryn, 26. Kędzierska Halina, 27. Kierczyńska Władysława, 28. Kozielczyk Stanisław, 29. Kozubska Helena, 30. Krybus Jerzy, 31. Kujaczyńska Krystyna, 32. Lektarski Tadeusz, 33. Lewandowski Dionizy, 34. Lewandowski Henryk, 35. Łabęda . Zenon, 36. Łączna Helena, 37. Malinowska Lucyna, 38. Malinowski Tadeusz, 39. Marciniak Jan, 40. Marciniak . Zofia, 41. Matuszewska Bogumiła, 42. Mikolajczak Kazimierz, 43. Mikołajczak Zdzisław, 44. Misiorny Tadeusz, 45. Nawrót Jadwiga, 46. Nicke Henryk, 47. Nowak Mateusz, 48. Nowak Włodzimierz, 49. Nowak Zdzisław, 50. Ortmann Alfred, 51. Ostrzycka Bożena, 52. Partyka Tadeusz, 53. Pawlak Józef, 54. Pieczyński Kazimierz, 55. Pietrzak Jan, 56. Piotrowski Marian, 57. Rogowski Ireneusz., 58. Romanowski Leon, 59. Rosicki Zygmunt, 60. Rydzewski Ryszard, 61. Sałata Leon, 62. Scheller Arkadiusz, 63. Siadak Krystyna, 64. Sikora Edward, 65. Skarbek Mieczysław, 66. Skrzypczak Kazimierz, 67. Smolą Zdzisław, 68. Snuszka Helena, 69. Sroczyńska Halina, 70. Stachowiak Cecylia, 71. Stołowski Henryk, 72. Strawianka Kazimiera, 73. Szubert Elżbieta, 74. Śmigielski Przemysław, 75. Świderska Seweryna, 76. Świderski Marian, 77. Telega Bogdan, 78. Tyśper Maria, 79. Urbaniak Stefan, 80. Weralenzka Aleksandra, 81. Wiśniewski Franciszek, 82. Włodarczak Teresa, 83. Wojciechowski Jan, 84. Wrański Włodzimierz, 85. Ziętek Aleksandra.

Matura 1948
1. Brygier Cyryl, 2. Brygier Zygmunt, 3. Ciesielska Halina, 4. Ciesielska Irena, 5. Cyfert Józef, 6. Dąbrowska . Aleksandra, 7. Frąckowiak Janina, 8. Gendera Józef, 9. Graefling Zbigniew, 10. Grelka Eugenia, 11. Jurga Regina, 12. Kaczmarek Onufry, 13. Kajetańczyk Jan, 14. Kara Kazimierz, 15. Kassner Henryk, 16. Kaźmierczak Bernard, 17. Kopaczyk Franciszek, 18. Koralewska Helena, 19. Koraziak Irena, 20. Kot Edward, 21. Kowalski Janusz, 22. Leki Bogdan, 23. Łączna Mieczysława, 24. Maciejewski Stanisław, 25. Maciejewski Wiktor, 26. Mietliński Janusz, 27. Nagengast Marian, 28. Norkowska Franciszka, 29. Nowak Alfred, 30. Nowak Danuta, 31. Nowak Franciszek, 32. Nowak Izabela, 33. Ratajczak Ryszard, 34. Rozynek Maria, 35. Stajenska . Danuta, 36. Stępa Jan, 37. Strawianka Izabela, 38. Szamota Zbigniew, 39. Szymański Henryk, 40. Szymański Józef, 41. Tomkowiak Zbigniew, 42. Ulanowski Marian, 43. Umowski Stanisław, 44. Weber Helena, 45. Wiśniewska Maria, 46. Wojciechowski Józef, 47. Wroński Bogdan, 48. Wychowaniec Adam, 49. Zwoliński Aleksander.

Matura 1949
1. Adamska Józefa, 2. Adamski Eugeniusz, 3. Adamski Henryk, 4. Baraniak Stanisław, 5. Bartkowiak Henryk, 6. Bąk Hieronim, 7. Bendlewski Henryk, 8. Blotug Stanisław, 9. Cieślak Feliks, 10. Dembecka Lubomira, 11. Dobkiewicz Teofil, 12. Dziasek Stanisław, 13. Filipiak Tadeusz, 14. Frąckowiak Marianna, 15. Fronckowiak Jacek, 16. Grabowska Aleksandra, 17. Grajewski Franciszek, 18. Grzelczak Tadeusz, 19. Gulczewski Władysław, 20. Henschke Edward, 21. Jankowiak Tadeusz, 22. Jankowski Heliodor, 23. Janowski Aloizy, 24. Jaszkiewicz Eugenia, 25. Kabuzinski Marian, 26. Kaczmarek Józef, 27. Kamiński Władysław, 28. Kaźmierczak Bernard, 29. Kemnitz Eugeniusz, 30. Kiaczynska Czesława, 31. Kierczyńska Władysława, 32. Klaczyński Józef, 33. Koszubski Janusz, 34. Kozielczyk Stanisław, 35. Krajewski Janusz, 36. Kwiatkowska Elżbieta, 37. Lewandowski Henryk, 38. Liczbańska Aleksandra, 39. Łaziński Olgierd, 40. Łączyńska Zenona, 41. Łukaszczyk Zenon, 42. Łukowski Andrzej, 43. Maćkiewicz Jan, 44. Molenda Irena, 45. Niemczyk Edward, 46. Nowak Mateusz, 47. Nowakowski Urban, 48. Olejnik Jadwiga, 49. Olszewska Maria, 50. Owczarczak Edmund, 51. Palawska Mirosława, 52. Pieczynski Kazimierz, 53. Pieczyński Andrzej, 54. Pioch Aurelia, 55. Ratajczak Cyryl, 56. Redlinski Kazimierz, 57. Robiński Janusz, 58. Rybacki Stanisław, 59. Rybak Bogdan, 60. Saciuk Hanna, 61. Sibowska Marianna, 62. Skicra Zygfryd, 63. Skórzewska Helena, 64. Skrzydlewski Andrzej, 65. Snuszka Henryk, 66. Snuszka Zygmunt, 67. Stempniewicz Teodor, 68. Szczepska Regina, 69. Szubert Aleksandra, 70. Szubert Elżbieta, 71. Szymański Henryk, 72. Śmigielska Bożena, 73. Talarczyk Hieronim, 74. Talarczyk Tadeusz, 75. Telega Bogdan, 76. Tyśper Patrycjusz, 77. Tyśper Zofia, 78. Ulanowski Marian, 79. Walkowiak Aleksandra, 80. Warot Zenon, 81. Wezalawska Helena, 82. Włodarczak Teresa, 83. Wójkiewicz Walenty, 84. Wrański Bogdan, 85. Zawadzki Zygmunt, 86. Zwoliński Aleksander.

Matura 1950
1. Bartkiewicz Tadeusz, 2. Czerwińska Kryspina',, 3. Grabarski Henryk, 4. Grabowski Eugeniusz, 5. Kretschener Ryszard, 6. Rrzywobłocki Adam, 7. Maciejewski Jerzy, 8. Meller Heliodor, 9. Milewski Aleksander, 10. Mizerski Józef, 11. Niemier Jan, 12. Nowak Lidia, 13. Raszewski Edward, 14. Rybacki Stanisław, 15. Rybak Maria, 16. Skulina Tadeusz, 17. Skulina Zbigniew, 18. Stocki Bogumił, 19. Szubert Maksymilian, 20. Szumniak Jerzy, 21. Wańska Jadwiga, 22. Warot Zenon, 23. Winiecki Eugeniusz, 24. Wojtczak Andrzej.

Matura 1951
1. Bartkowiak Janusz, 2. Bartkowiak Stefan, 3. Chudziński Zygmunt, 4. Cwojdziński Marian, 5. Czerwińska Bogumiła, 6. Dąbrowski Jan, 7. Dągondka Benona, 8. Dezor Eugeniusz, 9. Domalzki Władysław, 10. Dreger Czesław, 11. Dziubałka Józef, 12. Frąckowiak Maria, 13. Gałecka Urszula, 14. Huss Micbał, 15. Klemenska Bożena, 16. Kozłowski Andrzej, 17. Kozubski Józef, 18. Kujawski Daniel, 19. Leciej Jadwiga, 20. Łabendzinski Marian, 21. Łączewski Jan, 22. Michalak Bożena, 23. Mieloch Jan, 24. Miękus Adam, 25. Nowak Danuta, 26. Nowakowska Aleksandria, 27. Ortman Maria, 28. Perlińskt Przemysław, 29. Ratajczak Eugeniusz, 30. Ratajczak Józef, 31. Rozynek Józef, 32. Rudzińska Halina, 33. Ruta Zbigniew, 34. Sadowska Maria, 35. Skrzypczak Edmund, 36. Smoleńska Bożena, 37. Smoleńska Maria, 38. Starosta Włodzimierz, 39. Surdyk Lidia, 40. Szczepaniak Teresa, 41. Szymański Franciszek, 42. Talerczyk Zbigniew, 43. Wachowiak Leonarda, 44. Wańska Danuta, 45. Wegner Krystyna, 46. Wilk Stanisław, 47. Witaszek Bohdan.

Matura 1952
1. Bartkowiak Zbigniew, 2. Bartz Ryszard, 3. Berdyszak Jan, 4. Brelińska Maria, 5. Chudoba Jadwiga, 6. Cofta Zbigniew, 7. Cwojdzińska Krystyna, 8. Czaplicki Jerzy, 9. Frąckowiak Salomea F., 10. Górka Lech, 11. Grabowski Włodzimierz, 12. Gregorius Jerzy, 13. Hołoga Anna, 14. Jagieła Zdzisława, 15. Jankiewicz Stanisław, 16. Jankowiak Henryk, 17. Jaskuła Jerzy, 18. Kasztelan Jan, 19. Kemnitz Felicjan, 20. Kiciński Zenon, 21. Klemenska Helena, 22. Kołosowska Danuta, 23. Konieczka Ryszard, 24. Kopaczyk Jan, 25. Kostrzewski Kazimierz, 26. Kozłowska Aniela, 27. Leszczyńska Zofia, 28. Majchrzycki Feliks, 29. Masiak Teresa, 30. Masiak Urszula, 31. Meller Lidia, 32. Mieloszyński Tadeusz, 33. Muślewska Halina, 34. Nawrocki Stefan, 35. Nowak Wiktor, 36. Płończak Stanisław, 37. Polaszyk Maria, 38. Ptaszyk Marian, 39. Słomińska Barbara, 40. Snela Jan, 41. Snuszkówna Janina, 42. Sobiech Stefan, 43. Stachowski Kazimierz, 44. Szalaty Ignacy, 45. Szubert Ryszard, 46. Szumniak Henryk, 47. Śmigielska Danuta, 48. Talarczyk Tadeusz, 49. Tomaszewski Stanisław, 50. Tyczewski Stanisław, 51. Urbański Tadeusz, 52. Witczak Mikołaj.

Matura 1953
1. Alejski Wiesław, 2. Borowicz Łucja, 3. Bratek Jerzy Franciszek, 4. Chwieralski Kazimierz, 5. Czaplicki Marian, 6. Dogondke Jerzy Stanisław, 7. Dolata Felicja, 8. Dolata Roman, 9. Ernest Anna Maria, 10. Garstka Kazimiera, 11. Gawarecka Jadwiga, 12. Genderka Kazimierz, 13. Gluma Jan, 14. Górny Marian Walenty, 15. Grobelny Edmund Franciszek, 16. Grześkowi ak Stefania, 17. Ignaszewski Waldemar Marian, 18. Jabłoński Wiesław, 19. Jankowiak Jan, 20. Jankowiak Stanisław, 21. Kamińska Olga Maria, 22. Kasprzak Franciszek, 23. Kiciński Włodzimierz Stanisław, 24. Kiełczewski Tadeusz, 25. Klaczyński Ryszard Czesław, 26. Klemenski Zbigniew, 27. Kołodziejczak Marian, 28. Kosowski Henryk, 29. Kujawski Zbigniew, 30. Maciejewska Maria Łucja, 31. Majchrzak Ewelina Katarzyna, 32. Małecki Tadeusz, 33. Marciniec Bolesław Stanisław, 34. Michalak Ryszard Jan, 35. Mietliński Zbigniew, 36. Mikołajczak Władysław, 37. Milewski Piotr, 38. Musiał Wojciech, 39. Nowakowska Janina Wanda, 40. Piątek Krzysztof, 41. Piotrowski Aleksander, 42. Ratajczak Wiktor, 43. Ratajczak Zbigniew, 44. Seiler Florian, 45. Skibiński Jerzy Zygmunt, 46. Szubert Janina Barbara, 47. Szubertówna Lubomira, 48. Szulc Zdzisław, 49. Szwankowski Józef Marian, 50. Szymanek Ryszard Kazimierz, 51. Talarczyk Maria Teresa, 52. Tomczak Zygmunt, 53. Trzemecki Zbigniew, 54. Urbaniak Mieczysław Szczepan, 55. Wachowiak Antoni Bogumił, 56. Warot Mieczysław, 57. Wdowczyk Eugeniusz, 58. Wegner Włodzimierz Stanisław, 59. Wojciak Jerzy.

Matura 1954
1. Bąkowski Gerard Jan, 2. Bąkowski Józef Antoni, 3. Biniak Hanna, 4. Borowiak Ignacy Marian, 5. Budych Zenon Antoni, 6. Cichewicz Romana Ludgarda, 7. Cofta Ryszard, 8. Cwojdziński Janusz Józef, 9. Doraj Zenon, 10. Dodat Jan, 11. Feliczak Kazimierz, 12. Frąckowiak Feliks, 13. Grześkowiak Maria, 14. Hołoga Mieczysław Józef, 15. Jagieła Witold Marek, 16. Kalisz Maria, 17. Kaszubski Zbigniew Kazimierz, 18. Kerber Barbara, 19. Kordos Jacek Maria, 20. Koteras Irena, 21. Krzeszewski Władysław, 22. Łuszczewska Maria Aleksandra, 23. Maciejewski Kazimierz, 24. Majchrzak Sylwia, 25. Marciniak Barbara Krystyna, 26. Mrozek Maria, 27. Musielak Andrzej Ryszard, 28. Nowicka Halina Maria, 29. Nowakowski Aleksander Stanisław, 30. Pawlicka Małgorzata, 31. Pawłowska Maria, 32. Piasecka Leonia Józefa, 33. Piotrowska Urszula, 34. Piotrowska Wanda Maria, 35. Płończak Łucja, 36. Ruszczyński Jarosław Andrzej, 37. Stęszewski Zygmunt Marian, 38. Szczegielski Bronisław Bohdan, 39. Szczepaniak Ludomira, 40. Urbański Ryszard, 41. Witczak Kazimierz Wojciech, 42. Wojcieszak Antoni, 43. Wojtczak Zygmunt Marian.

Matura 1955
1. Andrzejczak Bogumiła, 2. Bartkowiak Jan, 3. Bączkiewicz Janina, 4. Borowiak Zenon, 5. Cierżniak Józef, 6. Cwojdziński Zygmunt, 7. Dembska Maria, 8. Drop Jan, 9. Gawarecki Roman, 10. Gronowski Czesław, 11. Janiszewska Barbara, 12. Kamiński Ryszard, 13. Kasperska Aleksandra, 14. Kaczmarek Stanisław, 15. Konieczny Stanisław, 16. Koralewski Zygmunt, 17. Kozłowska Bożena, 18. Król Stanisław, 19. Maciejewska Maria, 20. Makoś Aleksy, 21. Marciniak Maria, 22. Marcinowska Danuta, 23. Miękus Janusz, 24. Noskowiak Anna, 25. Nowacka Alina, 26. Nowakowski Edward Donat, 27. Nowicki Radzisław, 28. Olejniczak Dominika, 29. Rubach Zbigniew, 30. Scheller Bernard, 31. Senger Barbara, 32. Senger Jan, 33. Szulc Mirosław, 34. Szymański Antoni, 35. Talarczyk Adam, 36. Tarczewski Henryk, 37. Tomaszewicz Konrad, 38. Tomyślak Kazimierz, 39. Zapłata Danuta, 40. Zegar Halina, 41. Zielarski Jerzy, 42. Zielke Zygmunt, 43. Zwolak Klemens.

Matura 1956
1. Antoniewicz Jadwiga, 2. Banas Barbara, 3. Bartz Andrzej, 4. Biniak Andrzej, 5. Borowicz Irena, 6. Cholewa Zofia, 7. Dawidzińska Danuta, 8. Domachowska Róża, 9. Forszpaniak Kazimierz, 10. Fortuniak Zdzisław, 11. Furmanowski Józef, 12. Grześkowiak Władysław, 13. Jankiewicz Andrzej, 14. Jaroszyński Zbigniew, 15. Jaskuła Bolesław, 16. Kaczmarek Marian, 17. Kamiński Jan, 18. Kemnitz Janusz, 19. Kiełczewski Kazimierz, 20. Kolasińska Emilia, 21. Kołtoniak Zbigniew, 22. Kostrzewski Andrzej, 23. Kujawska Barbara, 24. Kureń Jan, 25. Marciniec Maria, 26. Nawrot Tadeusz, 27. Nowak Henryka, 28. Nowicka Maria, 29. Okonek Zygmunt, 30. Owczarczak Andrzej, 31. Pankowski Wojciech, 32. Paul Maria, 33. Piaskowski Władysław, 34. Piątek Zdzisław, 35. Staniszewski Tadeusz, 36. Strabel Barbara, 37. Stryczyński Antoni, 38. Stryczyński Stefan, 39. Szczepaniak Andrzej, 40. Tomaszewski Zenon, 41. Urbaniak Maria, 42. Walczak Danuta, 43. Walkowiak Franciszek, 44. Witecki Jan, , 1957. ., Lp.,Matura, 1957. 1. Adamski Jerzy, 2. Biechowiak Krystyna, 3. Bojczenko Jerzy, 4. Chudzicka Zofia, 5. Górska Teresa, 6. Karolewski Wojciech, 7. Kasprzak Henryk, 8. Mackiewicz Jacek, 9. Marciniak Janusz, 10. Marcinkowska Teresa, 11. Marcinkowski Zygmunt, 12. Mieloch Cecylia, 13. Musielak Ewa, 14. Naskrent Bolesław, 15. Nowak Elżbieta, 16. Nowicka Danuta, 17. Orczyk Józef, 18. Salomonowicz Adam, 19. Sołtysiak Jerzy, 20. Śniedziewska Maria, 21. Tomaszewicz Marta, 22. Tuchołka Łukasz, 23. Walczak Janusz, 24. Wiśniewski Andrzej, 25. Zapaśnik Gerard.

Matura 1958
1. Borowiak Lucyna, 2. Dembska Urszula, 3. Derezińska Maria, 4. Drzewiecka Milena, 5. Dzikowska Romana, 6. Fenner Elżbieta, 7. Giglewicz Danuta, 8. Górny Andrzej, 9. Hampel Anna, 10. Hoffmann Maria, 11. Jaskulska Krystyna, 12. Jurga Jerzy, 13. Kaczmarek Janina, 14. Kita Grzegorz, 15. Klaczyńska Aleksandra, 16. Kamiński Stefan, 17. Konieczna Kornelia, 18. Konieczna Michalina, 19. Kowalski Włodzimierz, 20. Kwias Zbigniew, 21. Maciejewska Krystyna, 22. Matysiak Ewa, 23. Mietlińska Elżbieta, 24. Nowakowska Antonina, 25. Piotrowska Halina, 26. Ratajczak Stefan, 27. Rzepka Jolanta, 28. Snela Alojzy, 29. Stawiński Marian, 30. Szcześniak Genowefa, 31. Szubert Irena, 32. Szulc Krystyna ?, 33. Śniedziewska Cecylia, 34. Tyśper Alicja.

Matura 1959
1. Baraniak Janusz, 2. Chudzicka Teresa, 3. Cieślewicz Marian, 4. Czapla Marian, 5. Garbarczyk Mirosława, 6. Grzalicka Barbara, 7. Jakubowska Maria, 8. Kolbusz Maria, 9. Kopeć Helena, 10. Litkowska Maria, 11. Mieloszyńska Anna, 12. Nowak Stanisław, 13. Paszczak Jerzy, 14. Polowczyk Tadeusz, 15. Rządkowski Stefan, 16. Sitkowiak Władysław, 17. Stempniak Jerzy, 18. Szczepaniak Józef, 19. Wiśniewska Halina, 20. Witkowska Janina.

Matura 1960
1. Adamski Rafał, 2. Andrzejewska Małgorza, 3. Chwieralska Barbara, 4. Ciesiółka Jerzy, 5. Cwojdzińska Bożena, 6. Gawałek Lech, 7. Grabny Kazimier, 8. Hampel Sławomir, 9. Janiszewski Andrzej, 10. Kabat Tadeusz, 11. Kaczmarek Jerzy, 12. Kamzelak Bronisław, 13. Kaźmierczak Elżbieta, 14. Kolbusz Janina, 15. Kolbusz Michał, 16. Kujawski Roman, 17. Lubiński Zbigniew, 18. Łuszczak Józef, 19. Maciejewska Janina, 20. Maćkowiak Janina, 21. Maćkowiak Maria, 22. Maliczak Gerard, 23. Mielcarek Zenon, 24. Mrozek Jerzy, 25. Noskowiak Jerzy, 26. Nowakowski Jan, 27. Nowicki Andrzej, 28. Ostojski Zygmunl, 29. Paul Michał, 30. Rzepka Bogumiła, 31. Skarbek Zdzisław, 32. Średzińska Jadwiga, 33. Tomaszewska Bożena, 34. Tomczak Krystyn:, 35. Warot Bożena, 36. Woźniak Jerzy, 37. Wyszkowska Stanisław.

Matura 1961
1. Adamska Bogdana, 2. Bączkiewicz Bronisława, 3. Bykowicz Janina, 4. Danielewicz Maria, 5. Dworczyński Wojciech, 6. Gawarecki Jan, 7. Gładyszak Mirosława, 8. Hildebrandt Jadwiga, 9. Janicka Emilia, 10. Jankowiak Wojciech, 11. Jankowska Anna, 12. Kabat Zygmunt, 13. Kamiński Jerzy, 14. Kaźmierczak Jerzy, 15. Kaźmierczak Ewa, 16. Klaczyński Stanisław, 17. Klemenski Andrzej, 18. Konieczna Bogumiła, 19. Konieczna Włodzimiera, 20. Kościółek Włodzimierz, 21. Ławniczak Wojciech, 22. Masiak Janina, 23. Maskulińska Janina, 24. Mikołajczak Bogdan, 25. Mikoś Teresa, 26. Mostowski Kazimierz, 27. Mróz Andrzej, 28. Mulkowski Bogdan, 29. Nawrot Zdzisław, 30. Nowicka Barbara, 31. Nurek Jerzy, 32. Przybył Czesław, 33. Rosicka Czesława, 34. Skrzypczak Antoni, 35. Sołtysiak Bogumiła, 36. Stachowiak Bożena, 37. Staniszewska Bogumiła, 38. Stawowa Bożena, 39. Stefaniak Bogdana, 40. Sura-Surzyński Jerzy, 41. Szmyt Paweł, 42. Szymanowska Janina, 43. Telega Jerzy, 44. Wośko Andrzej, 45. Wysocki Bogdan.

Matura 1962
1. Bogdanowski Bogdan, 2. Bogdanowski Jerzy, 3. Czarna Jadwiga, 4. Dolniak Janina, 5. Dudzińska Bożena, 6. Dyderski Stanisław, 7. Fryder Bogdana, 8. Gawałek Włodzimierz, 9. Jakubowska Bożena, 10. Jaszkiewicz Bożena, 11. Jezierska Bogumiła, 12. Jurga Hanna, 13. Kaczmarek Lechosław, 14. Kałużna Stanisława, 15. Kapturek Zbigniew, 16. Kerber Gabriela, 17. Konieczka Zygmunt, 18. Liberska Wiesława, 19. Łuszczewska Aleksandra, 20. Maćkowiak Zdzisław, 21. Marciniak Jerzy, 22. Mazierska Bożena, 23. Mądry Czesław, 24. Mizerski Bogdan, 25. Nowak Bogumiła, 26. Nowakowski Jerzy, 27. Paszkowiak Mirosława, 28. Sławiński Adam, 29. Szczepska Romana, 30. Szeląg Stanisław, 31. Szubert Tomasz, 32. Śniedziewska Jadwiga, 33. Średziński Jerzy, 34. Świetlik Lubomira, 35. Tomczak Bronisław, 36. Urbaniak Janina, 37. Wełyczko Tatiana, 38. Wiśniewska Mirosława, 39. Wnuk Stanisława, 40. Worsztynowicz Ewa.

Matura 1963
1. Banachowska Urszula, 2. Bąk Krystyna, 3. Borowski Jerzy, 4. Bruździńska Danuta, 5. Ciesiołka Aleksandra, 6. Dutkiewicz Zofia, 7. Fryder Romuald, 8. Grześkowiak Juliusz, 9. Hildebrandt Bogumił, 10. Jahns Maria, 11. Jakubczak Kazimierz, 12. Jankowiak Andrzej, 13. Jankowski Andrzej, 14. Juźwiak Bogdan, 15. Kałuża Danuta, 16. Kantorska Janina, 17. Konieczny Andrzej, 18. Leciejewski Jan, 19. Madajka Eleonora, 20. Majdak Irena, 21. Nowicka Janina, 22. Pajsert Elżbieta, 23. Przybylska Janina, 24. Rzycha Jerzy, 25. Szymańska Laurencja, 26. Ślązak Ewa, 27. Talarczyk Jan, 28. Tauchert Janina.

Matura 1964
1. Adamczak Emilia, 2. Adamska Henryka, 3. Adamski Zygmunt, 4. Barański Andrzej, 5. Bittner Maria, 6. Borowiak Andrzej, 7. Borowicz Bogdan, 8. Budych Andrzej, 9. Chojnacki Michał, 10. Chudziak Piotr, 11. Cofta Maria, 12. Cwojdzińska Janina, 13. Czapla Tadeusz, 14. Czarna Krystyna, 15. Dolaciak Maria, 16. Dyl Ewa, 17. Fórmanek Danuta, 18. Frąckowiak Zygmunt, 19. Garbarczyk Bogusław, 20. Garbarczyk Maria, 21. Gorzelańczyk Stanisława, 22. Górna Danuta, 23. Górski Antoni, 24. Hibner Gertruda, 25. Hudak Henryka, 26. Janicka Mieczysława, 27. Jankowska Ewa, 28. Jasik Maria, 29. Jechura Danuta, 30. Jędroszyk Grzegorz, 31. Judek Krystyna, 32. Kaczmarek Ewa, 33. Kaźmierczak Anna, 34. Kęsa Jan, 35. Kieł Janina, 36. Klemczak Zdzisław, 37. Klemenski Roman , 38. Konieczna Anna, 39. Konieczna Lucyna, 40. Kopieć Zbigniew, 41. Kościelniak Naneta, 42. Kowal Jerzy, 43. Ksań Zofia, 44. Kubiak Antoni, 45. Kwias Marcin, 46. Lamenta Barbara, 47. Langer Jerzy, 48. Leciej Krystyna, 49. Leśniewska Aleksandra, 50. Lidke Zbigniew, 51. Łączny Jacek, 52. Łukaszczyk Aleksandra, 53. Magdziarek Gertruda, 54. Majorczyk Zbigniew, 55. Maliński Tadeusz, 56. Małecka Maria, 57. Marciniak Zofia, 58. Marcinkowska Irena, 59. Matuszewska Hanna, 60. Matuszyk Jerzy, 61. May Jadwiga, 62. Mikołajewska Anna, 63. Misiak Jadwiga, 64. Musielak Ryszard, 65. Noskowiak Maria, 66. Nowak Aleksandra, 67. Nowak Alicja, 68. Pawlak Maria, 69. Pierzchalski Michał, 70. Piotrowski Grzegorz, 71. Płytka Teresa, 72. Polowczyk Jan, 73. Popiałkowska Irena, 74. Przybylak Jacek, 75. Rabiński Ryszard, 76. Ratajczak Jerzy, 77. Robaszkiewicz Henryk, 78. Różycka Aniela, 79. Rymaniak Maria, 80. Skarbek Elżbieta Katarzyna, 81. Staszczyk Zbigniew, 82. Stawowy Ryszard, 83. Szafrański Roman, 84. Szcześniak Andrzej, 85. Szeląg Maria, 86. Szulc Jan, 87. Szwarc Ryszard, 88. Szymańska Krystyna , 89. Świetlik Zbigniew, 90. Talaska Henryk, 91. Urbaniak Krystyna, 92. Wachowiak Andrzej, 93. Wachowiak Barbara, 94. Waligóra Zenon, 95. Wałdowski Andrzej, 96. Warot Tadeusz, 97. Wełyczko Renata, 98. Wichłacz Halina, 99. Wiśniewski Bogusław, 100. Wiśniewski Marian, 101. Wojciechowska Łucja, 102. Worsztynowicz Andrzej, 103. Worsztynowicz Elżbieta, 104. Zieliński Roman, 105. Zygmunt Cecylia, 106. Żakowska Maria, 107. Żymałkowski Tadeusz.

Matura 1965
1. Adamczewska Maria, 2. Antkowiak Joanna, 3. Baksalary Zofia, 4. Bąkowska Maria, 5. Borczyńska Grażyna, 6. Chojnacki Jan, 7. Ciesielska Urszula, 8. Danielewicz Lucyna, 9. Dudzińska Irena, 10. Forszpaniak Ryszard, 11. Grzegorzewska Halina, 12. Hańć Maria, 13. Hoffa Jerzy, 14. Hoffmann Barbara, 15. Humska Genowefa, 16. Janiszewski Maciej, 17. Jankowska Urszula, 18. Juszczak Krystyna, 19. Kaczmarek Maria, 20. Kasprzak Elżbieta, 21. Kędziora Bogumiła, 22. Kmieć Henryk, 23. Konieczna Ewa, 24. Konieczny Zygmunt, 25. Kopieć Janina, 26. Koralewska Joanna, 27. Kornatowska Krystyna, 28. Kosz Zygmunt, 29. Krześlak Andrzej, 30. Kucharczyk Danuta, 31. Leciejewska Irena, 32. Łabenda Jerzy, 33. Łuczkowski Mateusz, 34. Majsner Irena, 35. Malinowski Eugeniusz, 36. Malińska Irena, 37. Mansfeld Daniela, 38. Marciniak Teresa, 39. Matuszkiewicz Hieronim, 40. Michałowska Barbara, 41. Musiał Danuta, 42. Nowaczyk Marian, 43. Nowak Halina, 44. Nowak Halina, 45. Nowak Janina, 46. Nowakowski Bogusław, 47. Nowicka Anna, 48. Opielewicz Jolanta, 49. Pajsert Izabela, 50. Piecuch Lidia, 51. Pijacki Wojciech, 52. Plygawko Halina, 53. Podsiadiy Adam, 54. Rączkiewicz Elżbieta, 55. Rybarska Maria, 56. Skowronek Maria, 57. Skrzypczak Krystyna, 58. Slawińska Anna, 59. Sobolewska Irena, 60. Sosnowski Jan, 61. Staszewska Maria, 62. Staszewski Michał, 63. Surzyńska Anna, 64. Szukowska Barbara, 65. Szymańska Jolanta, 66. Szymańska Stefania, 67. Śniedziewski Andrzej, 68. Taciak Łucja, 69. Tereńska Jadwiga, 70. Tiszer Krystyna, 71. Tomaszewicz Bogdan, 72. Tomczak Barbara, 73. Tomczak Józef, 74. Tomczak Zofia, 75. Wagner Ryszard, 76. Waligóra Eugenia, 77. Wiśniewski Tadeusz, 78. Witczak Janusz, 79. Witucka Krystyna, 80. Wojciechowska Emilia, 81. Wolniewicz Bolesław, 82. Worsztynowicz Barbara, 83. Worsztynowicz Wojciech, 84. Wośkowiak Bolesław, 85. Wysocka Janina, 86. Wysocki Andrzej, 87. Wysocki Zygmunt, 88. Żakowska Joanna.

Matura 1966
1. Adamski Andrzej, 2. Adamski Janusz, 3. Adamski Tadeusz, 4. Albrecht Danuta, 5. Antkowiak Maria, 6. Banachowska Maria, 7. Banaszak Marian, 8. Bartkowiak Marek, 9. Bittner Jacek, 10. Błaszczyk Janusz, 11. Boińska Stefania, 12. Borowicz Daniela, 13. Borowicz Krystyna, 14. Brendel Franciszka, 15. Cebulska Emilia, 16. Ciszewicz Barbara, 17. Cubal Aleksandra, 18. Cyfert Stanisława, 19. Dembska Krystyna, 20. Doba Elżbieta, 21. Dorsz Wanda, 22. Forszpaniak Zdzisława, 23. Frąckowiak Elżbieta, 24. Galler Danuta, 25. Garasz Halina, 26. Gęnbara Jerzy, 27. Giełda Stanisław, 28. Gnalicka Antonina, 29. Godziewska Elżbieta, 30. Górska Stanisława, 31. Grajewska Ewa, 32. Gurdek Barbara, 33. Gurdek Halina, 34. Hantkiewicz Andrzej, 35. Horała Krystyna, 36. Hylak Danuta, 37. Jahns Ignacy, 38. Jankowiak Grzegorz, 39. Jankowska Genowefa, 40. Jaszkiewicz Krystyna, 41. Jędrzejczak Kazimierz, 42. Judek Romuald, 43. Jurga Teresa, 44. Kaczmarek Genowefa, 45. Kaźmierczak Gabriela, 46. Kiełczewska Renata, 47. Kilian Witold, 48. Kita Paweł, 49. Kleczewska Bronisława, 50. Kociński Konrad, 51. Kołosowska Łucja, 52. Kopankiewicz Bogdan, 53. Korba Krystyna, 54. Krupa Józefa, 55. Krześlak Elżbieta, 56. Langer Aurelia, 57. Lewandowicz Ryszard, 58. Lewandowski Roman, 59. Lorek Ewa, 60. Lorens Mirosława, 61. Madajka Grzegorz, 62. Malino wska Zofia, 63. Mathes Tadeusz, 64. Matuszak Marian, 65. Matuszyk Bożena, 66. May Wiesława, 67. Mieloszyński Feliks, 68. Morawska Gabriela, 69. Napierała Aleksandra, 70. Nowak Sylwester, 71. Nowak Barbara, 72. Nowicka Eugenia, 73. Nowicki Andrzej, 74. Paszkowiak Lidia, 75. Pawłowski Antoni, 76. Płocińska Henryka, 77. Płotka Jadwiga, 78. Postarenczak Janina, 79. Powązka Urszula, 80. Pruski Zbigniew, 81. Ra taj czak Stanisław, 82. Rembielak Jadwiga, 83. Romaniak Krystyna, 84. Roszak Edmund, 85. Rozynek Eleonora, 86. Rubach Bożena, 87. Rządkowski Piotr, 88. Serwacka Zofia, 89. Siczyńska Elżbieta, 90. Skowronek Łucja, 91. Skowrońska Halina, 92. Skórzewska Urszula, 93. Stachowiak Jan, 94. Staszewski Marian, 95. Stefaniak Irena, 96. Suszka Zofia, 97. Szafrańska Magdalena, 98. Szczepaniak Jerzy, 99. Szczepaniak Danuta, 100. Szerement Jerzy, 101. Szymanderska Maria, 102. Szymański Ryszard, 103. Szymkowiak Grażyna, 104. Świadek Barbara, 105. Taciak Andrzej, 106. Tiszer Barbara, 107. Tomaszewska Urszula, 108. Tomaszewska Urszula, 109. Tomczak Maria, 110. Tomczak Marian, 111. Tomczyk Michał, 112. Tomyślak Jan, 113. Waligóra Janina, 114. Wiśniewska Maria, 115. Wiśniewska Maria, 116. Wojciechowski Krzysztof, 117. Wojno Walentyna, 118. Wołoszczuk Barbara, 119. Wosiak Krystyna, 120. Wosińska Maria, 121. Wysoczańska Anna, 122. Wyszkowska Magdalena, 123. Zandecka Joanna, 124. Zielińska Janina, 125. Ziętek Maria.

Matura 1967
1. Baraniak Danuta, 2. Błaszak Bogdan, 3. Błoszyk Halina, 4. Borowczyk Regina, 5. Borowska Janina, 6. Buchwald Barbara, 7. Bulińska Maria, 8. Burzyńska Barbara, 9. Busse Zdzisław, 10. Ciesielska Zofia, 11. Cieślak Gertruda, 12. Ciołek Halina, 13. Cofta Barbara, 14. Cwojdziński Stanisław, 15. Czapla Jolanta, 16. Czarnecki Andrzej, 17. Czarnecki Lech, 18. Ćwiklak Ryszard, 19. Doga Ryszard, 20. Dorsz Zofia, 21. Dworaczyk Lech, 22. Dziechciowska Maria, 23. Feliczak Maria, 24. Forszpaniak Janusz, 25. Forszpaniak Teresa, 26. Fórmanek Danuta, 27. Frąckowiak Maria, 28. Fujak Donata, 29. Golik Kazimierz, 30. Gorzelańczyk Aleksandra, 31. Grześkowiak Halina, 32. Humski Mieczysław, 33. Iwanowska Danuta, 34. Janicki Michał, 35. Jankiewicz Barbara, 36. Jankowiak Marian, 37. Jankowska Genowefa, 38. Jasiczak Andrzej, 39. Jeż Joanna, 40. Józkowiak Danuta, 41. Kaczmarek Genowefa, 42. Kaczmarek Jacek, 43. Kaczmarek Janina, 44. Kadzewski Henryk, 45. Kaźmierczak Eugeniusz, 46. Kaźmierczak Longina, 47. Kaźmierczak Regina, 48. Kędziora Donata, 49. Kleczewski Romuald, 50. Kokorniak Janina, 51. Konieczny Jerzy, 52. Kończak Irena, 53. Kończyńska Regina, 54. Korcz Irena, 55. Koterba Danuta, 56. Kowal ak Antoni, 57. Kowalska Barbara, 58. Kozłowska Maria, 59. Kwiecińska Wanda, 60. Leciej Genowefa, 61. Lewandowska Leokadia, 62. Lidkę Romuald, 63. Łabęda Czesław, 64. Łuszczewska Maria, 65. Maćkiewicz Maria, 66. Maćkowiak Maria, 67. Madalińska Irena, 68. Marcinkowski Jan, 69. Mazierska Ewa, 70. Mazur Marian, 71. Michalowska Aniela, 72. Mikołajczak Krystyna, 73. Mikołajewska Danuta, 74. Mikołajewska Maria, 75. Minko Andrzej, 76. Minko Maria, 77. Mrozek Andrzej, 78. Mrula Ryszard, 79. Musielak Elwira, 80. Naskrent Anna, 81. Nowaczyk Janina, 82. Nowaczyk Łucja, 83. Nowak Gabriela, 84. Nowak Małgorzata, 85. Nowak Maria, 86. Nowicka Jolanta, 87. Nowicki Maciej, 88. Ostenda Olijana, 89. Pajdziewicz Jolanta, 90. Patryas Wojciech, 91. Pawłowska Janina, 92. Piasecka Barbara, 93. Piasecka Halina, 94. Piechocki Marcin, 95. Piechowiak Barbara, 96. Płóciennik Stanisław, 97. Płygawko Danuta, 98. Przybył Jan, 99. Ronke Danuta, 100. Rozmiarek Stanisław, 101. Ruszczyńska Maria, 102. Ruszkowski Roman, 103. Ruta Zygmunt, 104. Rybajczyk Piotr, 105. Rychlewicz Wanda, 106. Serwacka Janina, 107. Sikorska Stefania, 108. Simon Henryka, 109. Skotarczak Tadeusz, 110. Sobolewska Halina, 111. Stachowi ak Małgorzata, 112. Szwarc Teresa, 113. Szymandera Urszula, 114. Szymkowiak Kazimiera, 115. Śmigielska Halina, 116. Świder Halina, 117. Talarczyk Halina, 118. Teodorczak Ryszard, 119. Tomczak Lucyna, 120. Tonińska Halina, 121. Tyczyńska Irena, 122. Wagner Wojciech, 123. Wainert Magdalena, 124. Wnuk Maria, 125. Wojna Jan, 126. Wojtkowski Józef, 127. Worsztynowicz Anna, 128. Worsztynowicz Jacek, 129. Wysocka Barbara, 130. Zenker Teresa, 131. Zielarska Elżbieta, 132. Zygoń Leszek, 133. Żeśko Wiesława.

Matura 1968
1. Adam Ryszard, 2. Adamczyk Maria, 3. Adamski Jacek, 4. Adamski Ryszard, 5. Chmura Urszula, 6. Cicha Maria, 7. Ciepka Maria, 8. Danielewicz Ewa, 9. Frąckowiak Barbara, 10. Gołąb Tadeusz, 11. Gorąca Leonarda, 12. Górny Ryszard, 13. Górny Tadeusz, 14. Grzyb Barbara, 15. Hampel Regina, 16. Hampel Halina, 17. Hasińska Joanna, 18. Hober Anna, 19. Hoppe Zbigniew, 20. Jankowska Danuta, 21. Jazy Janina, 22. Kaczmarek Roman, 23. Klemenski Mateusz, 24. Kokocińska Danuta, 25. Koszutska Maria, 26. Krupa Kazimierz, 27. Kulska Maria, 28. Kwieciak Barbara, 29. Langer Janusz, 30. Leciej Mirosław, 31. Liberska Lucyna, 32. Ławniczak Barbara, 33. Łukaszczyk Ewa, 34. Maćkowiak Mi chat, 35. Majchrzak Ryszard, 36. Malinowski Jan, 37. Mansfeld Marian, 38. Marciniak Anna, 39. Marcinkowska Danuta, 40. Matuszewska Maria, 41. Michalewicz Stafania, 42. Michałowska Ewa, 43. Michałowski Andrzej, 44. Mikołajczak Barbara, 45. Musiał Iwona, 46. Nowak Ewa, 47. Nowakowska Elżbieta, 48. Nowicka Magdalena, 49. Owczarczak Janina, 50. Pilarek Genowefa, 51. Pruchniewicz Edmund, 52. Przybył Krystyna, 53. Ratajczak Barbara, 54. Ratajczak Teresa, 55. Rączkiewicz Jacek, 56. Ritter Henryka, 57. Romaniak Elżbieta, 58. Rorowska Zofia, 59. Rybarczyk Cecylia, 60. Siek Marian, 61. Sieradzki Dariusz, 62. Sikora Teresa, 63. Sikora Janina, 64. Skotarczak Eugeniusz, 65. Skowronek Jan, 66. Służewski Wojciech, 67. Snuszka Danuta, 68. Stachowiak Danuta, 69. Staniek Ryszarda, 70. Stasiak Urszula, 71. Stawiński Karol, 72. Stępa Helena, 73. Szczudlak Teresa, 74. Szelerski Ryszard, 75. Szymanderska Maria, 76. Śniedziewska Maria, 77. Tomczak Maria, 78. Tomczak Maria, 79. Walkowiak Emilia, 80. Wesołek Maria, 81. Wiczewska Ewa, 82. Witucka Elżbieta, 83. Włodarczak Maria, 84. Wnuk Maciej, 85. Wojciechowska Danuta, 86. Wojciechowski Mirosław, 87. Wojtczak Maria, 88. Wojtysiak Barbara, 89. Wysoczańska Irena, 90. Żółtowska Regina.

Matura 1969
1. Adamaczyk Ewa, 2. Adamska Marioleta, 3. Albrecht Aleksandra, 4. Andrzejewski Maciej, 5. Antkowiak Aleksandra, 6. Antkowiak Roman, 7. Banachowska Aleksandra, 8. Bartkowiak Jolanta, 9. Bączkiewicz Elżbieta, 10. Bittner Grzegorz, 11. Bittner Józef, 12. Borowicz Elżbieta, 13. Bulińska Urszula, 14. Busse Józef, 15. Chmura Grażyna, 16. Ciesielski Wojciech, 17. Cwojdzińska Janina, 18. Czarnecka Elżbieta, 19. Dąbrowicz Janusz, 20. Dębski Roman, 21. Dłużak Maria, 22. Dolata Bogumiia, 23. Dominiczak Lilia, 24. Drożdzińska Halina, 25. Fiebich Jolanta, 26. Filipiak Albina, 27. Forszpaniak Maria, 28. Fryder Halina, 29. Golimowska Maria, 30. Gorzelańczyk Krystyna, 31. Gorzelańczyk Ewa, 32. Grajewski Roman, 33. Günter Remigiusz, 34. Gurdek Lucyna, 35. Hylak Irena, 36. Jabłońska Krystyna, 37. Jankowiak Krystana, 38. Jankowiak Halina, 39. Janowicz Andrzej, 40. Jarmoj Wiesław, 41. Jeńczak Eugenia, 42. Jerzycka Maria, 43. Jgnaszewska Maria, 44. Jurga Eugeniusz, 45. Kaczmarek Jerzy, 46. Kaczmarek Jan, 47. Kaczmarek Krystyna, 48. Kaczmarek Gabryiela, 49. Kaczmarek Jolanta, 50. Kajczyk Urszula, 51. Kalużna Helena, 52. Kanwiszer Wanda, 53. Kańska Barbara, 54. Kapustyńska Danuta, 55. Kopankiewicz Mieczysław, 56. Kowal Henryk, 57. Kowalczyk Ewa, 58. Kowalczyk Tadeusz, 59. Lewandowska Irena, 60. Lorek Lucylla, 61. Lorens Ewa, 62. Łukaszczyk Maria, 63. Maćkowiak Lidia, 64. Marciniak Dominika, 65. Marcinkowska Urszula, 66. Matuszczak Eugeniusz, 67. Mazur Andrzej, 68. Michałowski Ryszard, 69. Mielcarek Anna, 70. Mieloch Tomasz, 71. Musiał Sylwina, 72. Naskręt Małgorzata, 73. Nowaczyk Helena, 74. Nowak Marek, 75. Obrochta Maria, 76. Onik Bogdan, 77. Orłowska Róża, 78. Owczarczak Elżbieta, 79. Owczarzak Irena, 80. Paul Irena, 81. Pawłowska Janina, 82. Piasecka Teresa, 83. Piątyszek Ireneusz, 84. Pilarek Krystyna, 85. Płatka Barbara, 86. Płotka Barbara, 87. Ptaszyńska Krystyna, 88. Ptaszyńska Krystyna, 89. Ratajczak Danuta, 90. Ratajczak Danuta, 91. Roszczka Janusz, 92. Rozynek Barbara, 93. Rożynek Wojciech, 94. Ruszczyńska Dorota, 95. Ruszkowska Maria, 96. Ruszkowska Maria, 97. Sikorska Ewa, 98. Sikorska Danuta, 99. Skórzewska Jolanta, 100. Skrzypczak Danuta, 101. Skrzypczak Jerzy, 102. Słowińska Maria, 103. Sosnowska Barbara, 104. Stefaniak 'Mariola, 105. Strugała Ryszard, 106. Szczepaniak Krystyna, 107. Szymańska Grażyna, 108. Szymański Józef, 109. Śmigielska Irena, 110. Śmigielska Irena, 111. Śniedziewska Krystyna, 112. Taciak Jolanta, 113. Tomyślak Tomasz, 114. Wagner Wanda, 115. Wagner Bogdan, 116. Wajnert Jerzy, 117. Wajnert Jerzy, 118. Walczak Krystyna, 119. Walkowiak Stanisława, 120. Walkowiak Stanisława, 121. Wałdowska Renata, 122. Wilczewska Maria, 123. Wiśniewska Halina, 124. Wiśniewska Wiesława Irena, 125. Wlazła Barbara, 126. Wójciechowska Maria, 127. Wojtczak Czesław, 128. Woźna Irena, 129. Woźniak Maria, 130. Wróblewska Lucyna, 131. Zaorska Eulalia, 132. Ziemkowska Grażyna, 133. Zinczuk Zdzisław, 134. Zwierzycka Barbara, 135. Żurek Grażyna

Matura 1970
1. Bączkowska Łucja, 2. Berdychowska Krystyna, 3. Blamka Jan, 4. Chempiński Grzegorz, 5. Chwieralskl Zygmunt, 6. Dudziak Kazimiera, 7. Frąckowiak Krystyna, 8. Hasińska Urszula, 9. Jackowiak Leszek, 10. Kapturek Barbara, 11. Kemnitz Ewa, 12. Kołacka Aleksandra, 13. Kozielczyk Ewa Maria, 14. Krychowska Janina, 15. Lewandowska Halina, 16. Litka Jadwiga, 17. Michałowska Ewa, 18. Mikołajczak Aleksandra, 19. Mikołajczak Henryka, 20. Nowak Hanna, 21. Nowak Janina, 22. Paul Maria, 23. Reczek Krystyna, 24. Siejek Irena, 25. Skowrońska Irena, 26. Skrzypczak Barbara, 27. Stachowiak Janina, 28. Stachowska Urszula, 29. Szczepaniak Teresa, 30. Szczerbaczewicz Henryk, 31. Szmyt Ewa, 32. Wiśniewska Bolesława, 33. Zegar Bogdan, 34. Ziętek Łucja, 35. Zwierzycka Zofia.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 10:54 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Matura 1971
1. Adamska Krystyna, 2. Andrzejewski Marek, 3. Barcz Krystyna, 4. Bartkowiak Michał, 5. Bartnik Maria, 6. Bartnik Teresa, 7. Bogacka Regina, 8. Brył Krystyna, 9. Chojnacka Hanna, 10. Ciachowska Elżbieta, 11. Cwojdziński Zenon, 12. Czapik Danuta, 13. Ćwikliński Romuald, 14. Dominiczak Barbara, 15. Dręczewska Urszula, 16. Dudziak Anna, 17. Dzierla Stanisław, 18. Fiszer Roman, 19. Frackowiak Teresa, 20. Frąckowiak Irena, 21. Gorzelańczyk Maria, 22. Góral Małgorzata, 23. Grzegortka Maria, 24. Guzik Piotr Paweł, 25. Helak Genowefa, 26. Idziak Maria, 27. Itkowiak Ireneusz, 28. Jabłoński Włodzimierz, 29. Jakubowska Krystyna, 30. Jakuszkowiak Krystyna, 31. Jankowiak Wiesława, 32. Jankowiak Stanisława, 33. Jankowska Zofia, 34. Janowicz Krzysztof, 35. Jarosz Anna, 36. Jaskułowski Tomasz, 37. Jóźwiak Elżbieta, 38. Judek Barbara, 39. Juniewicz Józef, 40. Jurga Magdalena, 41. Jurga Halina, 42. Kaźmierczak Katarzyna, 43. Każmierczak Marian, 44. Kleczewska Jolanta, 45. KIupś Eugenia, 46. Kolanko Zdzisława, 47. Koralewska Maria, 48. Kozłowski Jerzy, 49. Krempulec Maria, 50. Kużma Tadeusz, 51. Kwieciak Maria, 52. Latanowicz Wanda, 53. Lesińska Elżbieta, 54. Lewandowska Eugenia, 55. Łabenda Elżbieta, 56. Majchrzak Leszek, 57. Majorczyk Ewa, 58. Marcinkowska Maria, 59. Michalak Ewa, 60. Miclcarek Anna, 61. Mieloch Halina, 62. Miśko Małgorzata, 63. Miśko Róża, 64. Mośkowiak Alicja, 65. Nawrocka Alina, 66. Nieborak Anna, 67. Nowaczyk Anna, 68. Nowaczyk Halina, 69. Nowak Zofia, 70. Nowak Anna, 71. Nowicka Elżbieta, 72. Nowicka Irena, 73. Partyka Iwona, 74. Paszczak Joanna, 75. Pauczenko Janina, 76. Piasecka Małgorzata, 77. Podmokła Justyna, 78. Prałat Hubert, 79. Przeniczka Ewa, 80. Ratajczak Ewa, 81. Ratajczak Małgorzata, 82. Ratajska Łucja, 83. Rączkiewicz Barbara, 84. Regulska Michalina, 85. Rozmiarek Cecylia, 86. Ruskowiak Maria, 87. Ruszczyńska Ewa, 88. Rybarska Genowefa, 89. Rymaniak Helena, 90. Rzekiecka Anna, 91. Siek Teresa, 92. Sikora Zofia, 93. Skrzypczak Leonora, 94. Skrzypczak Grażyna, 95. Snuszka Elżbieta, 96. Stachowiak Andrzej, 97. Stefaniak Ewa, 98. Stępiński Marian, 99. Suleja Anna, 100. Szalaty Maria, 101. Szulc Longina, 102. Taciak Eugenia, 103. Tempska Barbara, 104. Tomaszewski Maciej, 105. Tomczak Ryszard, 106. Weinert Marek, 107. Witucka Grażyna, 108. Wojciechowska Maria, 109. Wojna Zofia, 110. Wojtkowiak Danuta, 111. Worsztynowicz Maria, 112. Wujek Halina, 113. Zalewska Maria, 114. Zandecka Maria, 115. Zgoła Halina, 116. Zielińska Helena.

Matura 1972
1. Adamska Aleksandra, 2. Baraniak Ryszard Bolesław, 3. Bartunek Krystyna, 4. Bednarska Barbara, 5. Blamka Regina, 6. Błaszczyk Elżbieta, 7. Chempińska Elżbieta, 8. Ciesielska Irena, 9. Ćwiklak Jadwiga, 10. Dominiczak Mirosław, 11. Dręczewska Mirosława, 12. Drop Józef, 13. Drozd Elżbieta, 14. Dworczyński Eugeniusz, 15. Dziechciowska Zofia, 16. Dzierla Genowefa, 17. Gurdek Helena, 18. Gut Krystyna, 19. Guzik Piotr, 20. Hańć Ewa, 21. Hurnska Janina, 22. Ignaszewski Władysław, 23. Jahns Małgorzata, 24. Jankowiak Maria, 25. Kaczmarek Danuta, 26. Kaczmarek Janina, 27. Kaczmarek Mirosława, 28. Kajczyk Grażyna, 29. Kański Wojciech, 30. Kasierska Aleksandra, 31. Kaźmierczak Cecylia, 32. Kędziora Roman, 33. Kilian Alicja, 34. Kmieć Maria, 35. Kocięba Iwona, 36. Kocińska Małgorzata, 37. Kolańska Halina, 38. Komorowski Janusz, 39. Kopliu Barbara, 40. Kostrzewska Aniela, 41. Kramarczyk Hanna, 42. Krawczyk Jadwiga, 43. Kuik Barbara, 44. Kumoś Stefania, 45. Kurek Zbigniew, 46. Kutek Grażyna, 47. Leśniak Anna, 48. Lisewski Janusz, 49. Lorek Jolanta, 50. Lorek Paweł, 51. Ławniczak Eugenia, 52. Łuszczewska Janina, 53. Łuszczewska Barbara, 54. Maćkowiak Halina, 55. Maćkowiak Elżbieta, 56. Malchrowicz Barbara, 57. Malewski Grzegorz, 58. Malinowska Irena, 59. Małecka Irena, 60. Mańczak Andrzej, 61. Matuszak Małgorzata, 62. Matuszewski Tadeusz, 63. Mazur Hanna, 64. Michalski Michał, 65. Mikołajczak Anna, 66. Mikołajczak Genowefa, 67. Misiorny Jan, 68. Mrula Teresa, 69. Muszalik Urszula, 70. Niemir Maria, 71. Nowak Krystyna, 72. Nowak Małgorzata, 73. Ogrodowska Krystyna, 74. Pawlak Włodzimierz, 75. Paź Mieczysław, 76. Pietrzak Dorota, 77. Pioch Marek, 78. Piociennik Grzegorz, 79. Polonowska Małgorzata, 80. Porębski Krzysztof, 81. Poszywała Bożena, 82. Ptak Maria, 83. Ratajczak Irena, 84. Różańska Janina, 85. Siejak Danuta, 86. Sieradzka Maria, 87. Skrzypczak Irena, 88. Skrzypczak Grażyna, 89. Skrzypińska Irena, 90. Smolińska Irena, 91. Sobkowiak Hanna, 92. Staszak Janina, 93. Stępa Eulalia, 94. Strajbel Maria, 95. Strugarek Marian, 96. Szelerska Lucjanna, 97. Szychowiak Halina, 98. Szymańska Maria, 99. Szymańska Małgorzata, 100. Toboła Dorota, 101. Tomyślak Ewa, 102. Tomyślak Maria, 103. Urbanowicz Elżbieta, 104. Wajnert Henryka, 105. Walczak Jan, 106. Waligóra Irena, 107. Waszyńska Barbara, 108. Weinert Henryk, 109. Weis Maria, 110. Wesołek Lucyna, 111. Włódarkiewicz Andrzej, 112. Wojna Halina, 113. Wojtkowska Jolanta, 114. Wojtysiak Małgorzata, 115. Worsztynowicz Małgorzata, 116. Wyrzykiewicz Helena, 117. Zegar Grażyna, 118. Ziemkowska Hanna, 119. Zinczuk Krzysztof, 120. Żakowska Anna.

Matura 1973
1. Adamska Maria, 2. Bachorz Maria, 3. Baraniak Barbara, 4. Barska Irena, 5. Bartuszek Bożena, 6. Baszyńska Lucyna, 7. Bródka Halina, 8. Burzyńska Maria, 9. Cęglarek Henryka, 10. Chmura Bożena, 11. Czwojdrak Nina, 12. Dębska Ewa, 13. Drogoń Elżbieta, 14. Drop Irena, 15. Drożdziński Andrzej, 16. Dzierla Wanda, 17. Feliczak Elżbieta, 18. Filipiak Joanna, 19. Głogińska Jolanta, 20. Gołąb Bożena, 21. Gorzelańczyk Zofia, 22. Górkiewiecz Bożena, 23. Górna Aleksandra, 24. Grajewska Alina, 25. Grzech Elżbieta, 26. Hasińska Grażyna, 27. Hasińska Grażyna, 28. Hasińska Anna, 29. Hildebrandt Maria, 30. Hoffmann Janina, 31. Hoppe Alina, 32. Hyży Grażyna, 33. Hyżyk Grażyna, 34. Jabłońska Małgorzata, 35. Jackowiak Danuta, 36. Jakubowska Maria, 37. Janiszewski Zenon, 38. Jankowska Halina, 39. Jankowski Adam, 40. Janowicz Maria, 41. Janowska Elżbieta, 42. Jedliński Mirosław, 43. Józiak Maria, 44. Jurga Roman, 45. Kaczmarek Marek, 46. Kajetańczyk Gabriela, 47. Kaźmierczak Elżbieta, 48. Kaźmierczak Maria, 49. Kaźmierska Alina, 50. Kąsowska Wanda, 51. Kęsa Lidia, 52. Kleczewski Andrzej, 53. Kleczewski Wiesław, 54. Krajewska Maria, 55. Krause Ludwika, 56. Kubiak Małgorzata, 57. Kujawa Ewelina, 58. Kulska Dorota, 59. Lesińska Teresa, 60. LItka Marian, 61. Liwerska Maria, 62. Łapińska Franciszka, 63. Maciej ewska Mirosława, 64. Magdziarek Alicja, 65. Maj orczyk Bożena, 66. Maliński Stefan, 67. Mamczak Maciej, 68. Marciniak Maria, 69. Marcinkowska Grażyna, 70. Matuszak Wanda, 71. Matuszak Henryk, 72. Matuszak Jolanta, 73. Michalak Helena, 74. Michalowska Małgorzata, 75. Michalowski Tadeusz, 76. Michałowski Zygmunt, 77. Migdalska Magdalena, 78. Migdalska Ewa, 79. Mikołaj czak Paweł, 80. Moszczyńska Anna, 81. Mózgowiec Jolanta, 82. Musiał Elżbieta, 83. Musielak Iwona, 84. Muszyński Jacek, 85. Muszyński Jacek, 86. Nowaczyk Bogusława, 87. Nowak Urszula, 88. Nowak Roman, 89. Nowicka Krystyna, 90. Olszewska Barbara, 91. Olszewski Marek, 92. Panczenko Bolesław, 93. Pawlak Ewa, 94. Paź Wojciech, 95. Perfikowska Teresa, 96. Piasecka Maria, 97. Pierzchalska Maria, 98. Piotrowska Maria, 99. Ratajczak Maria, 100. Ratajczak Teresa, 101. Ratajczak Halina, 102. Rączkiewicz Tadeusz, 103. Robaszyńska Barbara, 104. Robaszyńska Irena, 105. Rodzki Rafał, 106. Rzyha Małgorzata, 107. Skrzypczak Róża, 108. Smoleński Piotr, 109. Sobolewska Ewa, 110. Surdyk Elżbieta, 111. Suszka Danuta, 112. Szaroszyk Elżbieta, 113. Szwajkazer Sławomir, 114. Szymańska Barbara, 115. Szymańska Barbara, 116. Śnieżek Ewa, 117. Tiszer Teresa, 118. Titorenko Grażyna, 119. Tomaszewska Małgorzata, 120. To mc żak Róża, 121. Tyrakowska Małgorzata, 122. Urbaniak Jerzy, 123. Walczak Maria, 124. Wawrzyniak Halina, 125. Wawrzyniak Tadeusz, 126. Wiśniewski Roman, 127. Wiazla Henryka, 128. Wlodarczak Andrzej, 129. Wojciechowska Magdalena, 130. Wojtkowska Genowefa, 131. Wysocka Elżbieta, 132. Zagórska Genowefa, 133. Zagórska Ewa, 134. Zgaińska Henryka.

Matura 1974
1. Adamska Mirosława, 2. Adamska Alicja, 3. Arning Hanna, 4. Baraniak Elżbieta, 5. Barska Henryka, 6. Bartkowiak Maria, 7. Bartkowiak Anna, 8. Bilska Teresa, 9. Brenda Zbigniew, 10. Chlebowska Danuta, 11. Ciszak Krystyna, 12. Czapla Krystyna, 13. Domagała Emilia, 14. Frąckowiak Alicja, 15. Frąckowiak Anna, 16. Gabryelczyk Grażyna, 17. Garstka Zofia, 18. Glinkowska Jolanta, 19. Golińska Danuta, 20. Góźdź Ewa, 21. Grajewska Anna, 22. Grząbka Maria, 23. Grzesiak Renata, 24. Gulczewski Jan, 25. Gut Maria, 26. Hańć Wiesława, 27. Hen Maria, 28. Holderna Ewa, 29. Hyża Jolanta, 30. Jablońska Aurelia, 31. Jahns Ewa, 32. Jankowski Józef, 33. Jantos Teresa, 34. Jędrzejczak Grzegorz, 35. Joachimiak Anna, 36. Jóźwiak Grażyna, 37. Kaczmarek Tadeusz, 38. Kaczmarkiewicz Krystyna, 39. Karaś Jadwiga, 40. Karólak Aleksander, 41. Kassner Iwona, 42. Każmierczak Hanka, 43. Kaźmierczak Aleksandra, 44. Kaźmierowska Elżbieta, 45. Kieszkowska Alicja, 46. Klaczyński Marian, 47. Kluska Mieczysław, 48. Kmiecik Genowefa, 49. Kocińska Jadwiga, 50. Kocińska Mirosława, 51. Kolańczyk Krystyna, 52. Konieczna Ewa, 53. Konieczna Wiesława, 54. Korcz Barbara, 55. Kornowicz Ewa, 56. Kowalski Jan, 57. Kozlowska Bożena, 58. Król Lechosław, 59. Krysztofiak Urszula, 60. Ksoń Elżbieta, 61. Kubiecka Irena, 62. Kubisiak Teresa, 63. Kuflińska Halina, 64. Kufliński Piotr, 65. Kuliński Andrzej, 66. Lamenta Elżbieta, 67. Lamenta Ewa, 68. Lewandowska Aldona, 69. Lisewski Jacek, 70. Łagoda Barbara, 71. Ławniczak Maria, 72. Łukaszczyk Maria, 73. Łyko Mirosław, 74. Maciąg Janina, 75. Majorczyk Roman, 76. Majorczyk Andrzej, 77. Mańkowska Ewa, 78. Mańkowski Leszek, 79. Marcinkowski Tadeusz, 80. Marcinowska Anna, 81. Matejko Barbara, 82. Maturska Ewa, 83. Matuszak Bożena, 84. Matuszewski Tadeusz, 85. Mikolajczak Aleksandra, 86. Misiorna Grażyna, 87. Moszka Elżbieta, 88. Musiał Gabriela, 89. Niemir Zofia, 90. Norberciak Barbara, 91. Nowaczyk Halina, 92. Nowak Eugenia, 93. Nowak Halina, 94. Nowak Alina, 95. Nowicki Leszek, 96. Owczarzak Teresa, 97. Pajsert Piotr, 98. Palacz Bożena, 99. Pawlak Andrzej, 100. Pawlak Aleksandra, 101. Pawlicka Ewa, 102. Perz Iwona, 103. Piasecki Witold, 104. Piątek Danuta, 105. Piątek Róża, 106. Piociennik Maria, 107. Płucieniak Urszula, 108. Pruchniewicz Krzysztof, 109. Ratajczak Michał, 110. Rembielak Danuta, 111. Robarzyńska Małgorzata, 112. Robaszyńska Maria, 113. Rochowska Agnieszka, 114. Rogowski Chrystian, 115. Romanowski Leszek, 116. Rusewlcz Bronisław, 117. Rydlewska Krystyna, 118. Skrzypek Jerzy, 119. Smolarek Teresa, 120. Sobik Elżbieta, 121. Stankowski Piotr, 122. Stefaniak Halina, 123. Stelmaszyk Danuta, 124. Stępień Jerzy, 125. Stróżyk Mirosław, 126. Stryczyńska Barbara, 127. Szalaty Ewa, 128. Szmyt Andrzej, 129. Śliwa Barbara, 130. Śniegocka Alicja, 131. Śnieżek Anna, 132. Świdurska Urszula, 133. Tam Maria, 134. Tomaszewska Teresa, 135. Typek Krystyna, 136. Tyrakowska Danuta, 137. Waczyńska Genowefa, 138. Walkowiak Maria, 139. Wawrzyniak Maria, 140. Wawrzyniak Urszula, 141. Weis Jan, 142. Witkiewicz Wanda, 143. Wojciechowski Jerzy, 144. Wojtkowiak Janina, 145. Wozignój Marja, 146. Woźniak Elżbieta, 147. Wybieralska Ewa, 148. Żakowska Ludwika.

Matura 1975
1. Adamczak Kazimierz, 2. Adamczewska Ewa, 3. Adamczyk Urszula, 4. Antkowiak Ewa, 5. Bereszyńska Eugenia, 6. Błoniewski Zbigniew, 7. Bratek Irena, 8. Bruzgo Krystyna, 9. Buksalewicz Paweł, 10. Chmiel Marlena, 11. Chuderska Halina, 12. Cichccka Maria, 13. Cierżniak Magdalena, 14. Czeterbok Danuta, 15. Danek Bogumiła, 16. Dąbrowska Maria, 17. Deszczyński Przemysław, 18. Domagała Grażyna, 19. Domniak Irena, 20. Drzewiecka Janina, 21. Dudziak Grażyna, 22. Dworczyńska Anna, 23. Dziubek Elżbieta, 24. Frąckowiak Iwona, 25. Gano Józef, 26. Garasz Ewa, 27. Gendera Maria, 28. Genderka Zofia, 29. Głogińska Dioniza, 30. Górnaś Halina, 31. Gruca Wisław, 33. Gurdek Anna, 32. Gurdek Jolanta, 34. Jackowiak Grażyna, 35. Janiszewska Lucyna, 37. Jankowiak Elżbieta, 36. Jankowiak Teresa, 38. Jankowska Małgorzata, 39. Jóźwiak Maria, 40. Jurga Elżbieta, 42. Kaczmarek Danuta, 43. Kaczmarek Jolanta, 41. Kaczmarek Wojciech, 44. Kalka Elżbieta, 45. Kamińska Grażyna, 46. Kaźmierska Maria, 47. Kędzierska Grażyna, 48. Kiełczewski Rafat, 49. Kill Danuta, 50. Klupczyńska Mieczysław, 51. Kluska Grażyna, 52. Kołacki Paweł, 53. Konarkowska Maria, 54. Kosiorowska Helena, 55. Kosmala Teresa, 56. Kościelniak Renata, 57. Kotkowiak Mieczysław, 58. Kowalski Zbigniew, 59. Kozielczyk Halina, 60. Kramer Danuta, 61. Kruszona Maria, 62. Kubiś Aleksandra, 63. Kucharska Barbara, 64. Kulska Janina, 65. Lachowicz Janusz, 66. Langer Jolanta, 68. Lewandowska Elżbieta, 67. Lewandowska Genowefa, 69. Łatka Anna, 70. Makałowska Grażyna, 71. Malińska Ewa, 72. Malińska Grażyna, 73. Marchlewski Leszek, 74. Marcinkowska Krystyna, 75. Marczak Grażyna, 79. Matuszak Agnieszka, 76. Matuszak Barbara, 77. Matuszak Bożena, 78. Matuszak Magdalena, 80. Matysiak Alina, 81. Minko Zofia, 82. Mulkowska Teresa, 83. Musielak Eugeniusz, 84. Muszyński Jan, 85. Nadstazik Barbara, 86. Nieborak Elżbieta, 89. Nowak Bożena, 87. Nowak Krystyna, 88. Nowak Regina, 90. Nowak Róża, 91. Nowakowska Benedykta, 92. Nowicki Jacek, 93. Nowowiejska Marzena, 94. Ochocka Bogumiła, 95. Okupniak Krystyna, 96. Olejniczak Janina, 97. Owsianna Barbara, 98. Owsianna Grażyna, 99. Pawlak Bogusław, 100. Pazoła Maria, 101. Petelska Anna, 102. Piasecka Łucja, 103. Płończak Maria, 104. Pogorzelska Maria, 105. Popowicz Janusz, 106. Przybyłowska Iwona, 107. Radoła Maria, 108. Ratajczak Maria, 109. Rogala Urszula, 110. Romuzga Eugenia, 111. Rożek Zofia, 112. Rubrycka Grażyna, 113. Sarbak Marek, 114. Sawicka Czesława, 115. Seroczyńska Władysława, 116. Sieradzki Włodzimierz, 117. Skraburska Danuta, 119. Skrzypczak Barbara, 118. Skrzypczak Urszula, 120. Skrzypek Urszula, 121. Skrzypińska Aurelia, 122. Sowa Tomasz, 123. Stachowiak Anna, 124. Staszak Krzysztof, 125. Stelmaszyk Mirosława, 126. Szubert Andrzej, 127. Szukalski Marcin, 128. Szydłowska Maria, 129. Talarczyk Elżbieta, 130. Tecław Małgorzata, 131. Tomaszewski Michał, 132. Tomczak Ewa, 133. Tomyślak Mirosława, 134. Ulatowska Halina, 135. Walasiak Janina, 136. Walenciak Piotr, 137. Waligóra Halina, 138. Walkowiak Teresa, 139. Wasik Anna, 140. Werwiński Wojciech, 141. Włodarska Maria, 142. Wnuk Anna, 143. Wojciechowska Hanna, 144. Wojciechowska Małgorzata, 145. Wojszczyk Ewa, 147. Woźniak Ewa, 146. Woźniak Krzysztof, 149. Wójciakowski Janusz, 148. Wrzesińska Małgorzata, 150. Wybieralski Mieczysław, 151. Zajcher Grzegorz, 152. Zimoń Felicja.

Matura 1976
1. Adamska Małgorzata, 2. Adamska Ludomira, 3. Adamska Ludomira, 4. Andrzejczak Elżbieta, 5. Baier Stanisław, 6. Balcerowicz Jerzy, 7. Bartkowiak Teresa, 8. Bartkowiak Wojciech, 9. Berdyszak Maria, 10. Bolewska Wiesława, 11. Borowiak Jarosław, 12. Bortnowska Wiesława, 13. Bratek Roman, 14. Budzyń Krzysztof, 15. Ceglarek Marian, 16. Cenker Małgorzta, 17. Ceremuga Janina, 18. Chudziak Maria, 19. Chudzińska Maria, 20. Chudzińska Gabriela, 21. Ciachowska Teresa, 22. Cwojdzińska Irena, 23. Cwojdziński Jerzy, 24. Czaplicka Jolanta, 25. Czwojdrak Anna, 26. Dominiak Genowefa, 27. Duszyński Grzegorz, 28. Dziubalka Teresa, 29. Gąsiorek Dorota, 30. Gendek Wiesław, 31. Głaz Barbara, 32. Gronek Teresa, 33. Hańczyk Jolanta, 34. Jakubiak Danuta, 35. Jankowiak Alicja, 36. Janowska Alina, 37. Joachimiak Maria, 38. Jurga Elżbieta, 39. Juskowiak Teresa, 40. Kaczmarek Anna, 41. Kawiecka Barbara, 42. Kazimierska Elżbieta, 43. Kaźmierczak Adela, 44. Klaczyk Wanda, 45. Knajder Barbara, 46. Knapińska Grażyna, 47. Kochań Włodzimierz, 48. Kołacka Ewa, 49. Konieczny Mieczysław, 50. Konopczyńska Danuta, 51. Konowalczyk Jolanta, 52. Kossowska Ewa, 53. Kostrzewska Hanka, 54. Kostrzewski Wojciech, 55. Kubska Elżbieta, 56. Kumoś Dobrosława, 57. Kurasińska Krystyna, 58. Kuźma Maria, 59. Lamenta Halina, 60. Lej mań Grażyna, 61. Linerska Wanda, 62. Lisewska Elżbieta, 63. Łakoma Aleksandra, 64. Łukaszczyk Elżbieta, 65. Łukaszczyk Lidia, 66. Łuszczewska Ewa, 67. Maciej ewska Krystyna, 68. Maciejewska Elżbieta, 69. Maciejewska Elżbieta, 70. Macioszczyk Mirosław, 71. Madajczak Aldona, 72. Majcherczak Maria, 73. Majsner Elżbieta, 74. Małyszek Maria, 75. Mamczak Grażyna, 76. Mańkowski Bogusław, 77. Marcinek Lidia, 78. Marsza! Irena, 79. Matuszak Genowefa, 80. Matuszak Barbara, 81. Mądra Regina, 82. Mikołaj czak Zbigniew, 83. Mikołaj czak Małgorzata, 84. Musiał Hanna, 85. Nagengast Marian, 86. Naskręt Danuta, 87. Nowaczyk Maria, 88. Nowak Jacek, 89. Nowak Barbara, 90. Nowicki Zygmunt, 91. Odulińska Elżbieta, 92. Okoniewska Ewa, 93. Olejniczak Elżbieta, 94. Olszewska Jolanta, 95. Palij Irena, 96. Patelka Iwona, 97. Pawłowska Jolanta, 98. Paź Ewa, 99. Pera Grażyna, 100. Piasecka Maria, 101. Piątkowska Bernadeta, 102. Pieczyński Zbysław, 103. Polanowski Jerzy, 104. Pośpiech Danuta, 105. Potocki Tadeusz, 106. Projs Wiesława, 107. Przystalska Elżbieta, 108. Rarolewska Cecylia, 109. Ratajczak Alicja, 110. Robaszyński Błażej, 111. Rozmiarek Halina, 112. Siek Bożena, 113. Skraburska Barbara, 114. Skrzypczak Maria, 115. Skrzypczak Teresa, 116. Skrzypczak Danuta, 117. Skwirus Renata, 118. Sobkowiak Małgorzata, 119. Sobolewska Jolanta, 120. Sobolewski Grzegorz, 121. Staszak Róża, 122. Statucka Izabela, 123. Stróżyk Lidia, 124. Strugała Elżbieta, 125. Stryczyński Józef, 126. Suleja Ewa, 127. Switalski Kryspin, 128. Szonert Ewa, 129. Szwarc Grażyna, 130. Szymański Tomasz, 131. Szynklewska Katarzyna, 132. Śmigielska Ewa, 133. Śniedziewska Irena, 134. Taciak Barbara, 135. Taciak Iwona, 136. Taciak Iwona, 137. Tomczak Aniela, 138. Ulatowska Maria, 139. Ulatowska Mirosława, 140. Urbaniak Renata, 141. Wajda Wiesława, 142. Wajnert Marian, 143. Walasiak Teresa, 144. Walczak Halina, 145. Wełyczko Ludmiła, 146. Wełyczko Mariola, 147. Wesołek Aurelia, 148. Wędzińska Małgorzata, 149. Wiczyński Eugeniusz, 150. Wiśniewska Małgorzata, 151. Wojciechowska Danuta, 152. Wojciechowska Bernadeta, 153. Wojciechowska Krystyna, 154. Woźniak Jolanta, 155. Woźny Włodzimierz, 156. Wróblewska Ewa, 157. Wróblewski Leszek, 158. Wujek Maria, 159. Wysokińska Halina, 160. Zagórska Anna, 161. Zandecka Dorota, 162. Zelba Irena, 163. Ziółkowska Ewa.

Matura 1977
1. Andriejew Grażyna, 2. Andrzejczak Marek, 3. Antoniewicz Danuta, 4. Baier Krystyna, 5. Baksalary Maria, 6. Bartkowiak Małgorzata, 7. Bogdziewicz Łucja, 8. Borowska Bożena, 9. Brygier Ryszard, 10. Buchwald Krzysztof, 11. Budner Lidia, 12. Budzyń Bolesław, 13. Bulińska Zofia, 14. Bykowicz Małgorzata, 15. Celińska Ewa, 16. Chmiel Marek, 17. Chmielewska Henryka, 18. Chuderski Tadeusz, 19. Cieślak Gizela, 20. Ciszak Elżbieta, 21. Cugier Janina, 22. Czaplicka Maria, 23. Czerwińska Renata, 24. Długi Zdzisław, 25. Doga Zbigniew, 26. Domagała Małgorzata, 27. Drop Dorota, 28. Dudkowiak Bogumiła, 29. Durzyńska Maria, 30. Duszyńska Grażyna, 31. Dzierla Mirosława, 32. Dziurka Bogumiła, 33. Fiksalska Renata, 34. Filipiak Dominika, 35. Fortuniak Lucyna, 36. Frąckowiak Dorota, 37. Frąckowiak Teresa, 38. Frąckówiak Grażyna, 39. Gancarczyk Stanisława, 40. Garasz Donata, 41. Gidaszewski Janusz, 42. Gołaszewski Zbigniew, 43. Gorajska Elżbieta, 44. Gościniak Zygmunt, 45. Grzelka Jerzy, 46. Gulczewski Tomasz, 47. Hauk Alicja, 48. Hołderna Eugenia, 49. Hołderna Wiesława, 50. Hytra Krystyna, 51. Hyżyk Małgorzata, 52. Idziak Krystyna., 53. Itkowiak Leszek, 54. Jakubiak Monika, 55. Jakubowska Halina, 56. Jakubowska Małgorzata, 57. Jakuszek Dorota, 58. Jankowiak Krystyna, 59. Jaskuła Anna, 60. Jaskułowska Hanna, 61. Jaworowicz Grzegorz, 62. Jechura Elżbieta, 63. Kaczmarek Alicja, 64. Kaczmarek Aurelia, 65. Kaczmarek Iwona, 66. Kamińska Halina, 67. Kaźmierczak Hanna, 68. Kieł Renata, 69. Kierzkowska Alina, 70. Klaczyk Bogusław, 71. Kociemba Mariusz, 72. Kolańska Prakseda, 73. Kołodziej Urszula, 74. Konieczna Anna, 75. Kowalska Dorota, 76. Kozielczyk Tadeusz, 77. Krzopik Urszula, 78. Kuberka Ludomira, 79. Kulawska Anna, 80. Laboch Helena, 81. Labrzycka Bożena, 82. Larysz Agnieszka, 83. Lenarczyk Renata, 84. Lesińska Magdalena, 85. Liczner Leonora, 86. Łagoda Maria, 87. Łuszczewska Anna, 88. Maciejewska Małgorzata, 89. Macioszczyk Danuta, 90. Majewska Mariola, 91. Majorczyk Anna, 92. Malińska Anna, 93. Malińska Krystyna, 94. Małyszek Urszula, 95. Marciniak Barbara, 96. Marciniak Dariusz, 97. Marciniak Emilia, 98. Marciniec Tadeusz, 99. Marcinkowski Błażej, 100. Maślińska Ewa, 101. Matuszak Wiesława, 102. Matuszewska Barbara, 103. Michalak Aleksandra, 104. Michalak Barbara, 105. Michalak Jarosław, 106. Michalak Krystyna, 107. Michalak Teresa, 108. Mieloszyński Mirosław, 109. Mikołaj czak Danuta, 110. Mikołajczyk Małgorzata, 111. Miłowski Jan, 112. Molka Danuta, 113. Mośkowiak Paweł, 114. Mruczyk Ewa, 115. Mrula Henryka, 116. Narbudowicz Leszek, 117. Nartowski Aleksander, 118. Niedzielska Joanna, 119. Niemir Teresa, 120. Nowacka Wanda, 121. Nowak Barbara, 122. Nowak Krystyna, 123. Nowak Małgorzata, 124. Nowak Marek, 125. Nowak Maria, 126. Nowakowska Małgorzata, 127. Nowicka Anna, 128. Okoniewska Aleksandra, 129. Omasta Urszula, 130. Ostojska Ewa, 131. Ostrowska Mieczysława, 132. Owczarczak Ewa, 133. Patelska Małgorzata, 134. Pawlaczyk Halina, 135. Pawlicka Danuta, 136. Pawlowska Irena, 137. Piasecka Aleksandra, 138. Pierzchlewicz Tomasz, 139. Płóciniak Grzegorz , 140. Prałat Stanisława, 141. Prusak Jan, 142. Przybylska Jolanta, 143. Przybylska Renata, 144. Rembowski Leszek, 145. Romczak Hanna, 146. Romuzga Anna, 147. Roszkowski Roman, 148. Rószczka Józef, 149. Rubacha Bożena, 150. Skiera Maria, 151. Skrzypczak Stanisław, 152. Skrzypek Piotr, 153. Sobkowi ak Mieczysława, 154. Socha Danuta, 155. Sowa Andrzej, 156. Stachyrak Jerzy, 157. Stamierowska Elżbieta, 158. Stanisławiak Alina, 159. Stankowska Anaa, 160. Styperek Bogdan, 161. Szczechura Ryszard, 162. Szklarkowska Aneta, 163. Sztuk Zdzisław, 164. Szulc Danuta, 165. Szymanowska Wanda, 166. Szymańska Genowefa, 167. Szymnowska Barbara, 168. Śmigielska Maria, 169. Śniegodzka Grażyna, 170. Świderska Urszula, 171. Tiszer Alina, 172. Tobiasz Urszula, 173. Tomczak Ewa, 174. Tomczak Iwona, 175. Tomczak Krystyna, 176. Tomczak Mirosław, 177. Tylman Barbara, 178. Urbańska Mirosława, 179. Walkowiak Elżbieta, 180. Wilczyk Maria, 181. Wilkowska Bogumiła, 182. Wiśniewska Mirosława, 183. Włodarczak Ewa, 184. Wojewoda Elżbieta, 185. Wojtkowiak Maria, 186. Worsztynowicz Mirosław, 187. Wośkowiak Barbara, 188. Wyrzykowska Mirosława, 189. Wysocka Ewa.

Matura 1978
1. Adamczak Irena, 2. Adamczyk Aleksandra, 3. Banaszak Aleksander, 4. Banaszak Ewa, 5. Banaszak Urszula, 6. Baraniak Genowefa, 7. Bartkowiak Jacek, 8. Bartkowiak Krystyna, 9. Bartkowiak Małgorzata, 10. Bartkowiak Dorota, 11. Berdyszak Anna, 12. Borowczyk Longina, 13. Brenda Iwona, 14. Chuchała Lidia, 15. Chwierot Danuta, 16. Chwilkowska Dorota, 17. Ciechowska Wanda, 18. Cierżniak Wojciech, 19. Cieślewicz Jerzy, 20. Cwojdziński Jarosław, 21. Dudziak Sławomir, 22. Dudzińska Danuta, 23. Duszyńska Joanna, 24. Fłlipiak Maria, 25. Gabala Mirosława, 26. Gabryelewicz Małgorzata, 27. Gabrysiak Maria, 28. Garstka Iwona, 29. Giinther Zbigniew, 30. Ginter Hanna, 31. Giogińska Anna, 32. Golębiowska Małgorzata, 33. Gołaszewska Małgorzata, 34. Grajewski Maciej, 35. Grenda Wiesława, 36. Grzempowska Maria, 37. Grześkowiak Aurelia, 38. Gurdek Małgorzata, 39. Hendzelek Marian, 40. Izydorczyk Renata, 41. Jachimowicz Andrzej, 42. Jakubowska Dorota, 43. Jańczyk Tadeusz, 44. Jaskula Małgorzata, 45. Jędrzej czak Krystyna, 46. Jóźwiak Jolanta, 47. Kaczmarek Beata, 48. Kaczmarek Bohdan, 49. Kaczmarek Anna, 50. Kaj Iwona, 51. Kalka Dorota ., 52. Karaś Teresa, 53. Kasztelan Jan, 54. Każmierczak Renata, 55. Kędzierska Halina, 56. Klimczuk Włodzimierz, 57. Klupś Jolanta, 58. Knajder Alina, 59. Kokorniak Elżbieta, 60. Konowalczyk Jadwiga, 61. Kończak Irena, 62. Kostańska Lucyna, 63. Kowalska Aleksandra, 64. Kowalska Anna, 65. Kozielczyk Anna, 66. Krzeszewska Irena, 67. Kubiak Elżbieta, 68. Kupczak Alina, 69. Lecka Małgorzata, 70. Leśniak Mirosław, 71. Lewandowska Ewa, 72. Łabenda Wiesław, 73. Łączna Aleksandra, 74. Maćkowiak Sylwester, 75. Malińska Jolanta, 76. Malkowska Julita, 77. Marchwacka Justyna, 78. Marciniak Genowefa, 79. Marciniak Jolanta, 80. Martyna Elżbieta, 81. Materna Iwona, 82. Meisnerowska Krystyna, 83. Michalak Wiesława, 84. Michalowicz Grażyna, 85. Mieloszyński Arkadiusz, 86. Mikołaj czak Krzysztof, 87. Mrozek Piotr, 88. Muszalik Elżbieta, 89. Naganowska Emilia, 90. Napierała Robert, 91. Narożna Elżbieta, 92. Nowacka Urszula, 93. Nowak Maria, 94. Nowak Elżbieta, 95. Nowak Alina, 96. Nowak Ewa, 97. Nowak Lucyna, 98. Nowicka Dorota, 99. Nowicka Grażyna, 100. Oduliński Piotr, 101. Okonek Wiesława, 102. Osowicka Joanna, 103. Paź Tadeusz, 104. Perlińska Małgorzata, 105. Pernak Elżbieta, 106. Piasecka Maria, 107. Piecek Janina, 108. Pilarczyk Alina, 109. Pogonowska Ewa, 110. Pokrywka Ewa, 111. Radziejewska Maria, 112. Ratajczak Iwona, 113. Rozmysłowska Halina, 114. Różańska Maria, 115. Rybarczyk Iwona, 116. Rychlewicz Maria, 117. Starczewski Sławomir, 118. Siczyńska Danuta, 119. Sikorska Jolanta, 120. Skrzycka Małgorzata, 121. Sobik Aleksandra, 122. Stachowiak Ewa, 123. Staszak Bożena, 124. Stępa Wojciech, 125. Stołowski Krzysztof, 126. Strzelczyk Alina, 127. Szalaga Kazimiera, 128. Szelerski Leszek, 129. Szpecht Jolanta, 130. Sztuk Bogumiła, 131. Szubert Andrzej, 132. Szulc Aldona, 133. Szynklewska Magdalena, 134. Śniedziewska Danuta, 135. Świtalski Andrzej, 136. Taciak Elżbieta, 137. Talarczyk Jolanta, 138. To dek Bogumiła, 139. Tomczak Teresa, 140. Tomczak Hanna, 141. Tomczak Zofia, 142. Tomczak Elżbieta, 143. Tomczyk Halina, 144. Urbanowicz Iwona, 145. Urbanowicz Mariusz, 146. Wajchman Manuella, 147. Wawrzyn! ak Barbara, 148. Wełyczko Tadeusz, 149. Werwiński Roman, 150. Wesolowski Marek, 151. Wiemszewska Berdadeta, 152. Wietrzyński Przemysław, 153. Wizła Bożena, 154. Wlodarczak Krzysztof, 155. Włodarczak Andrzej, 156. Wojciechowska Barbara, 157. Wojtkowiak Maria, 158. Wróbel Mirosława, 159. Zajler Ewa, 160. Zaorska Danuta, 161. Zielińska Leonarda, 162. Zielińska Jolanta, 163. Zwolak Aleksandra, 164. Żabińska Grażyna, 165. Żegalska Elżbieta.

Matura 1979
1. Adamczak Marek, 2. Albrecht Bożena, 3. Antkowiak Dorota, 4. Banachowska Beata, 5. Baranowski Wojciech, 6. Bartkowiak Longina, 7. Bartkpwiak Lidia, 8. Bekas Barbara, 9. Bratek Adela, 10. Bździel Marek, 11. Cichalska Jadwiga, 12. Cichowska Daniela, 13. Czapla Ireneusz, 14. Czerniak Lidia, 15. Dopierała Alina, 16. Drankiewicz Paweł, 17. Drożdzińska Maria, 18. Dziwak Bożena, 19. Filipiak Mirosława, 20. Flet Jolanta Maria, 21. Fojfer Aleksandra, 22. Fraczek Stanisława, 23. Frąckowiak Irena, 24. Garczyńska Grażyna, 25. Gawroniak Lucyna, 26. Giersz Regina, 27. Górniak Paweł, 28. Grzelka Andrzej, 29. Grześkowiak Hanna, 30. Hansz Maria, 31. Hauk Beata, 32. Hekel Krzysztof, 33. Ignaszczak Ewa, 34. Jakubowska Regina, 35. Janiszewska Lucyna, 36. Jankowiak Irena, 37. Jankowska Róża, 38. Jasińska Danuta, 39. Jóźwiak Danuta, 40. Jurga Ewa, 41. Jurga Bernadeta, 42. Kaczmarek Ewa, 43. Kadzewska Stefania, 44. Kamińska Jolanta, 45. Kasprowiak Romualda, 46. Katarzyńska Ewa, 47. Kaźmierczak Maria, 48. Kędziora Lucyna, 49. Kiełczewska Krystyna, 50. Kiel Grzegorz, 51. Kierzkowska Maria, 52. Kochanowska Urszula, 53. Kocialkowska Hanna, 54. Konieczna Elżbieta, 55. Konieczna Barbara, 56. Kordos Włodzimierz, 57. Kosmowska Barbara, 58. Kostrzewska Małgorzata, 59. Kozłowska Julita, 60. Krauze Elżbieta, 61. Krysztofiak Małgorzata, 62. Kubiak Elżbieta, 63. Kujawa Iwona, 64. Kulawska Elżbieta, 65. Kuźnia Danuta, 66. Lachendro Paweł, 67. Lachowicz Elżbieta, 68. Larek Sabina, 69. Latuszek Paweł, 70. Limańska Mariola, 71. Liwerski Eugeniusz, 72. Lubińska Alina, 73. Maciejewska Danuta, 74. Maćkowi ak Maria, 75. Maćkowiak Barbara, 76. Maćkowiak Bożena, 77. Maliński Dariusz, 78. Małyszka Elżbieta, 79. Mansfeld Waldemar, 80. Marciniak Maria, 81. Maturska Aurelia, 82. Matuszak Stefania, 83. Matuszak Wanda, 84. Miedziarek Jolanta, 85. Mikoiajczak Alina, 86. Mikołajczyk Beata, 87. Miłowski Tomasz, 88. Misiorna Jolanta, 89. Musiał Sławomir, 90. Muszyński Mirosław, 91. Naganowski Andrzej, 92. Naperała Barbara, 93. Narbudowicz Bożena, 94. Nofman Lidia, 95. Nowak Barbara, 96. Nowak Anna, 97. Nowak Elżbieta, 98. Nowicki Marek, 99. Okoniewska Anna, 100. Okoniewska Barbara, 101. Onik Jerzy, 102. Owczarczak Piotr, 103. Pałka Wojciech, 104. Pawlak Sabina, 105. Paziak Elżbieta, 106. Paziewska Maria, 107. Pieczyńska Lucyna, 108. Pietrzak Urszula, 109. Płatek Małgorzata, 110. Płócieniak Beata, 111. Pytraczyk Aleksandra, 112. Radzimska Mirosława, 113. Ratajczak Anna, 114. Ratajska Hanna, 115. Roszak Magdalena, 116. Rozmiarek Teresa, 117. Rymaniak Krystyna, 118. Rzańca Maria, 119. Skrzypczak Halina, 120. Skrzypczak Mariola, 121. Skrzypczak Ewa, 122. Stachowiak Ryszard, 123. Stachowiak Małgorzata, 124. Stanislawiak Danuta, 125. Staszak Bogdan, 126. Szalacha Lucyna, 127. Szewczyk Krystyna, 128. Szymańska Justyna, 129. Szymański Tomasz, 130. Szyszka Iwona, 131. Śmigielska Jolanta, 132. Świdurska Marlena, 133. Taciak Eugenia, 134. Taciak Ewa, 135. Tomaszewska Maria, 136. Tomczyk Jadwiga, 137. Tyczyńska Aldona, 138. Urban Bernadeta, 139. Walczak Jolanta, 140. Wawrzyniak Jacek, 141. Weinert Bożena, 142. Wesołek Ewa, 143. Wiczyński Waldemar, 144. Wielgo Małgorzata, 145. Wiśniewska Małgorzata, 146. Wiśniewska Stefania, 147. Witkowska Ewa, 148. Wlodarski Maciej, 149. Włochal Magdalena, 150. Worsztynowicz Piotr, 151. Worsztynowicz Eleonora, 152. Wybieralski Grzegorz, 153. Wysokińska Elżbieta, 154. Zakrzewski Sławomir, 155. Zalesińska Grażyna, 156. Zimon Elżbieta, 157. Żabińska Lucyna.

Matura 1980
1. Adamczak Jolanta, 2. Banaszak Ilona, 3. Baraniak Barbara, 4. Bartecka Renata, 5. Bartkowiak Maria, 6. Bo gacka Elżbieta, 7. Bykowicz Elżbieta, 8. Chmielewska Iwona, 9. Chrzanowski Ireneusz, 10. Ciachowska Jolanta, 11. Dębska Wioletta, 12. Dębska Violeta, 13. Dolaciak Regina, 14. Domagała Gabriela, 15. Drzazga Irena, 16. Dudziak Leszek, 17. Falbierska Maria, 18. Feliczak Ewa, 19. Filipiak Michał, 20. Flesińska Lilianna, 21. Gabrysz Henryka, 22. Garbarczyk Alina, 23. Gendek Dorota, 24. Gidaszewska Ilona, 25. Ginter Mirosława, 26. Głowchowiak Sabina, 27. Górna Izabella, 28. Góźdź Beata, 29. Grefling Ewa, 30. Grodek Iwona, 31. Grzempowska Elżbieta, 32. Grzybowska Alina, 33. Hajak Henryka, 34. Hypka Bogumiła, 35. Jabłońska Elżbieta, 36. Jaks Ilona, 37. Jakubiak Zbigniew, 38. Jankowi ak Jolanta, 39. Jankowiak Arkadiusz, 40. Jeńczak Mariola, 41. Jesionowska Barbara, 42. Jurga Marek, 43. Kaczajewski Tomasz, 44. Kaczmarek Krystyna, 45. Kaczmarek Anna, 46. Kaczmarek Bernadeta, 47. Kaczor Aldona, 48. Kaczrnarek Hanna, 49. Kałużna Halina, 50. Karwacka Ariana, 51. Karzwiszer Lila, 52. Kasprzak Renata, 53. Kaźmierczak Wanda, 54. Kaźmierczakm Marzena, 55. Klupczyńska Danuta, 56. Kłak Maria, 57. Konieczna Dorota, 58. Kosmala Małgorzata, 59. Kowalewska Alina, 60. Kozłowska Wanda, 61. Kubera Aleksandra, 62. Kubiak Janusz, 63. Kuszel Marlena, 64. Latuszek Hanna, 65. Leśniak Katarzyna, 66. Lewandowicz Teresa, 67. Lewandowska Mariola, 68. Lisek Wojciech, 69. Madajczyk Barbara, 70. Maćkowiak Renta, 71. Malińska Dorota, 72. Mańdziak Grażyna, 73. Marciniak Ewa, 74. Marciniak Dariusz, 75. Marciniak Elżbieta, 76. Marciniak Krystyna, 77. Matuszak Danuta, 78. Metelska Małgorzata, 79. Michalczak Mariola, 80. Michalowska Maria, 81. Michał ak Danuta, 82. Michałowska Krystyna, 83. Mieszała Małgorzata, 84. Migaszewska Irena, 85. Milicki Piotr, 86. Misiorna Małgorzata, 87. Musiała Magdalena, 88. Mzur Zbigniew, 89. Nowak Alina, 90. Nowak Jolanta, 91. Nowak Urszula, 92. Okonek Elżbieta, 93. Osowicka Małgorzata, 94. Paluch Wioletta, 95. Pawlicka Mirosława, 96. Perlińska Grażyna, 97. Piasecki Marek, 98. Piątek Elżbieta, 99. Rajchmada Roman, 100. Ratajczak Gizela, 101. Ratajczak Dariusz, 102. Rejmaniak Maria, 103. Rogalla Adam, 104. Rojek Piotr, 105. Rubrycka Halina, 106. Rymoniak Elżbieta, 107. Skotarczak Beata, 108. Sarno wski Jacek, 109. Scelina Joanna, 110. Siejak Jolanta, 111. Sikora Barbara, 112. Simon Grzegorz, 113. Simon Mariola, 114. Siołeka Roman, 115. Skotarczak Anna, 116. Skrzy piński Paweł, 117. Skrzyp czak Sławomir, 118. Skrzypek Zdzisława, 119. Skrzypek Wojciech, 120. Smolarek Halina, 121. Sobolewska Teresa, 122. Sokołowska Maria, 123. Stachowiak Janina, 124. Stachowiak Janina, 125. Stachowska Grażyna, 126. Statucka Marlena, 127. Statucka Renata, 128. Stępa Lucyna, 129. Strzelecki Jacek, 130. Sypniewska Mariola, 131. Szydłowski Bogusław, 132. Szymaniak Lucyna, 133. Szymanowska Teresa, 134. Szymańska Katarzyna, 135. Szymczak Mirosława, 136. Śmigaj Wiesława, 137. Śpiewak Grażyna, 138. Średzińska Alina, 139. Średziński Roman, 140. Talarczyk Anna, 141. Taterska Iwona, 142. To m czak Donat, 143. Tobola Halina, 144. Tomaszewska Grażyna, 145. Tomczak Radosław, 146. Tomczak Zbigniew, 147. Walczak Grażyna, 148. Walichiewicz Justyna, 149. Waligóra Arleta, 150. Waligóra Krystyna, 151. Waszak Krystyna, 152. Wawrzyniak Grzegorz, 153. Wlaźlińska Katarzyna, 154. Włodarczak Teresa, 155. Wojna Małgorzata, 156. Wośkowiak Maria, 157. Wróbel Zbigniew, 158. Wyzuj Iwona, 159. Zachariasz Jolanta, 160. Żegalski Dariusz.

Matura 1981
1. Anyżewska Maria, 2. Banachowicz Wojciech, 3. Barański Mirosław, 4. Bartkowiak Małgorzata, 5. Bartkowiak Małgorzata, 6. Baszyńska Bożena, 7. Białek Katarzyna, 8. Bidennan Lucyna, 9. Błaszyk Maciej, 10. Borkowska Ewa, 11. Borkowska Dorota, 12. Borowiak Donata, 13. Budna Maria, 14. Bździuch Małgorzata, 15. Chmura Katarzyna, 16. Chrabąszcz Urszula, 17. Chuchała Romualda, 18. Chwieralska Elżbieta, 19. Cieśla Lucyna, 20. Czachowska Kinga, 21. Domaleczna Danuta, 22. Dudziak Danuta, 23. Dziubałka Mirosława, 24. Foltyniewicz Ewa, 25. Fortuniak Henryka, 26. Frąckowiak Andrzej, 27. Frontczak Maria, 28. Gancarz Dorota, 29. Góźdź Wioletta, 30. Grlak Jolanta, 31. Hańczyk Mirosława, 32. Jakuszek Tomasz, 33. Janasik Grażyna, 34. Jankowiak Małgorzata, 35. Jankowska Teresa, 36. Jaskuła Marzena, 37. Jędrzejak Mirosław, 38. Jędrzejczak Beata, 39. Jędrzejczyk Anna, 40. Józefiak Lidia, 41. Jurczyńska Maria, 42. Kaczmarek Ewa, 43. Kania Renata, 44. Kaptur Bożena, 45. Kasztelan Bernadeta, 46. Klinowska Mariola, 47. Kmieciak Lucyna, 48. Koliński Maciej, 49. Konieczna Aleksandra, 50. Kowalska Barbara, 51. Krzyżaniak Teresa, 52. Kubala Elżbieta, 53. Kuflińska Ewa, 54. Kulińska Aleksandra, 55. Lichota Danuta, 56. Lubińska Regina, 57. Łabędzka Grażyna, 58. Łabędzki Bogusław, 59. Maciejewski Krzysztof, 60. Macko wiak Mirosława, 61. Maj orczyk Lucyna, 62. Maślińska Wiesława, 63. Mierzejewska Magdalena, 64. Mikołaj czak Rafał, 65. Mikołaj czak Marlena, 66. Mocek Teresa, 67. Mośkowiak Mirosław, 68. Nicke Dariusz, 69. Nojman Jacek, 70. Nowak Aldona, 71. Nowak Barbara, 72. Nowicka Jolanta, 73. Ogrodowska Alicja, 74. Okoniewski Zbigniew, 75. Owczarczak Arletta, 76. Padurska Ewa, 77. Piasecka Anna, 78. Pieprzyk Krystyna, 79. Pieprzyk Krzysztof, 80. Polowczyk Zdzisława, 81. Ratajczak Andrzej, 82. Ratajczak Bernadeta, 83. Ratajczak Michał, 84. Rembowski Sławomir, 85. Rybak Małgorzata, 86. Sarnowski Paweł, 87. Sibilska Barbara, 88. Skoracka Renata, 89. Skotarczak Janusz, 90. Skrzypczak Dorota, 91. Skrzypczak Elżbieta, 92. Skrzypczak Urszula, 93. Skrzypczak Danuta, 94. Skrzypczak Barbara, 95. Skrzypczak Krystyna, 96. Skrzypczak Lucyna, 97. Skwirus Julita, 98. Snowacki Krzysztof, 99. Stasik Ewa, 100. Staszak Barbara, 101. Stefaniak Amelia, 102. Szalaty Grzegorz, 103. Szczechura Jolanta, 104. Szczepaniak Łucja, 105. Szolek Iwona, 106. Szpecht Hanna, 107. Szychowiak Zofia, 108. Śliwiński Bernard, 109. Śmigaj Małgorzata, 110. Tomaszewski Dariusz, 111. Tomaszyk Elwira, 112. Tyczyńska Maria, 113. Tylman Wiesław, 114. Walkowiak Wojciech, 115. Winiecki Paweł, 116. Wiśniewska Małgorzata, 117. Wiśniewska Marlena, 118. Włodarczak Dorota, 119. Wojtkowiak Urszula, 120. Wojtkowska Marzena, 121. Wójtowicz Barbara, 122. Wysocka Hanna, 123. Wysokińska Mariola, 124. Zacharjasz Bożena, 125. Zyffert Lidia, 126. Zys Maria, 127. Żak Janusz.

Matura 1982
1. Adamczyk Mariusz, 2. Adamczyk Krystyna, 3. Andrzejewska Bogumiła, 4. Antkowiak Danuta, 5. Babś Małgorzata, 6. Bajstok Roman, 7. Banaszak Violetta, 8. Bartecka Katarzyna, 9. Bartkowiak Mirosława, 10. Bentka Violetta, 11. Białas Zbigniew, 12. Błaszczyk Zbigniew, 13. Bochomas Małgorzata, 14. Borowczyk Iwona, 15. Borowiak Krzysztof, 16. Brygier Janusz, 17. Chrzanowska Dorota, 18. Ciachowska Mariola, 19. Ciachowski Błażej, 20. Czajka Dorota, 21. Czaplińska Hanna, 22. Czerniejewska Małgorzata, 23. Danek Dorota, 24. Dudziak Ewa, 25. Duszyńska Grażyna, 26. Dziurda Jarosław, 27. Erbert Jolanta, 28. Ewicz Katarzyna, 29. Filipiak Dorota, 30. Filipowska Jolanta, 31. Frąckowiak Anna, 32. Frąckowiak Magdalena, 33. Gajewska Małgorzata, 34. Gehlich Jerzy, 35. Ginter Barbara, 36. Górna Barbara, 37. Grześkowiak Jaromir, 38. Hendzelek Ewa, 39. Hołoga Renata, 40. Jakubczak Małgorzata, 41. Jakuszek Magdalena, 42. Janasik Małgorzata, 43. Jankowiak Bogumiła, 44. Janowska Anna, 45. Jurga Aurelia, 46. Kaczmarek Elżbieta, 47. Kaczor Jarosław, 48. Kasprzak Bożena, 49. Kazmierczak Emilia, 50. Klak Piotr, 51. Knopiński Jacek, 52. Kokocińska Beata, 53. Kolańczyk Sławosz, 54. Koluch Dariusz, 55. Komorska Wiesława, 56. Konieczna Mirosława, 57. Kończak Alina, 58. Korcz Małgorzata, 59. Kosmowska Hanna, 60. Kowalak Mariola, 61. Kramer Hanna, 62. Krawczyk Jacek, 63. Król Elwira, 64. Kubicka Jolanta, 65. Kuchta Danuta, 66. Kurdas Bożena, 67. Lipczak Elżbieta, 68. Lipiński Marek, 69. Łabenda Elżbieta, 70. Ławniczak Iwona, 71. Łukaszyk Danuta, 72. Łuszczewska Barbara, 73. Łuszczewski Jacek, 74. Malińska Jolanta, 75. Malińska Małgorzata, 76. Maliński Romuald, 77. Marciniak Dariusz, 78. Marciniak Edyta, 79. Matuszak Zofia, 80. Metelska Olena, 81. Michał ak Zofia, 82. Mieloch Barbara, 83. Milicki Maciej, 84. Mośkowiak Barbara, 85. Musielak Mirosława, 86. Nowacka Ewa, 87. Nowakowska Małgorzata, 88. Nowicka Beata, 89. Osiński Paweł, 90. Paszkiewicz Elżbieta, 91. Pazgrat Jolanta, 92. Pelawska Małgorzata, 93. Piasecka Alina, 94. Pieprzyk Marzena, 95. Plończak Donata, 96. Pluskata Mirosława, 97. Popławska Mariola, 98. Prałat Hanna, 99. Radziejewska Anna, 100. Ratajczak Dorota, 101. Rączkiewicz Dorota, 102. Rejent Anna, 103. Rembowski Ireneusz, 104. Robaszyńska Hanna, 105. Roszak Renata, 106. Rymoniak Mirosława, 107. Sarbinowska Beata, 108. Siejak Małgorzata, 109. Siejek Magdalena, 110. Sikorska Elżbieta, 111. Skarbiecka Wioletta, 112. Skrzypczak Bogusława, 113. Sławińska Alina, 114. Słomińska Marzena, 115. Sołtysiak Mariusz, 116. Stasik Małgorzata, 117. Stencel Małgorzata, 118. Stołowski Mariusz, 119. Stryczyński Michał, 120. Szawel Ilona, 121. Szmania Elżbieta, 122. Szubert Zbigniew, 123. Szubert Małgorzata, 124. Szymańska Jolanta, 125. Szymańska Bernadetta, 126. Śniegocka Maria, 127. Świtała Ewa, 128. Taczak Piotr, 129. Tomaszewska Yioletta, 130. Tomczak Bogumiła, 131. Toraczak Katarzyna, 132. Tyczyńska Mirosława, 133. Walczak Roman, 134. Waligórska Irena, 135. Wasylkiw Ewa, 136. Wilczyk Alina, 137. Właźkoźski Piotr, 138. Wojkiewicz Maria, 139. Wons Dariusz, 140. Wyzuj Eugeniusz, 141. Zakrzewski Mirosław.

Matura 1983
1. Ajnbacher Hanna, 2. Andrzejczak Irena, 3. Baier Maria, 4. Banachowicz Bogusław, 5. Baraniak Renata, 6. Barańska Elżbieta, 7. Bartkowiak Dorota, 8. Bartkowiak Marzena, 9. Bartkowiak Magdalena, 10. Biedalak Małgorzata, 11. Brzuskiewicz Dariusz, 12. Budzyń Elżbieta, 13. Chwieralski Ryszard, 14. Chwilewska Renata, 15. Ciachowska Ewa, 16. Czachowski Hubert, 17. Czapiga Małgorzata, 18. Czapla Mirosława, 19. Czeterbok Mirella, 20. Ćwiklińska Bernadeta, 21. Dogondke Dariusz, 22. Drankiewicz Renata, 23. Dziasek Ewa, 24. Filipowska Renata, 25. Filipowska Ewa, 26. Forszpaniak Ewa, 27. Fortemiak Renata, 28. Frąckowiak Ireneusz, 29. Frąckowiak Maciej, 30. Górka Małgorzata, 31. Górna Grażyna, 32. Grajewski Mariusz, 33. Grefling Małgorzata, 34. Grylewicz Anna, 35. Grześkowiak Renata, 36. Grześkowiak Izabela, 37. Henkel Izabela, 38. Hoffa Zbigniew, 39. Jaks Donata, 40. Janas Dorota, 41. Janiszewska lidia, 42. Jankowi ak Bożena, 43. Jankowska Ann, 44. Jankowska Elwira, 45. Jańczak Barbara, 46. Jarosz Agata, 47. Jędrzej ak Yioletta, 48. Kaczmarek Małgorzata, 49. Kaczmarek Elżbieta, 50. Kanafa Barbara, 51. Kania Renata, 52. Kaniz Robert, 53. Kaptur Małgorzata, 54. Kapturek Barbara, 55. Kardos Barbara, 56. Kasprzak Jolanta, 57. Kasprzak Hanna, 58. Kill Małgorzata, 59. Klemenska Yioletta, 60. Konieczna Anna, 61. Kowalewska Małgorzata, 62. Kozłowska Renata, 63. Kozłowski Jan, 64. Krakowiak Rafał, 65. Kujawa Alina, 66. Kyder Waldemar, 67. Lewandowski Wiesław, 68. Lis Barbara, 69. Loskowska Renata, 70. Łagoda Beata, 71. Łopińska Dorota, 72. Maciejewska Hanna, 73. Marciniec Renata, 74. Mencel Jolanta, 75. Michalska Violetta, 76. Mieloch Renata, 77. Mikołaj czak Elżbieta, 78. Misiorna Hanna, 79. Mrozek Elżbieta, 80. Mulkowski Marek, 81. Mulkowski Piotr, 82. Neumann Ariela, 83. Nowakowska Agata, 84. Padowicz Krzysztof, 85. Pajkert Jolanta, 86. Pamięczyk Maria, 87. Pawliczak Marzena, 88. Pawłowska Iwona, 89. Pawłowska Aldona, 90. Pędzińska Yioletta, 91. Pietrzak Alicja, 92. Pijańska Krystyna, 93. Piotrowski Lucjan, 94. Pruchniewicz Anna, 95. Ratajczak Grażyna, 96. Rączkiewicz Anna, 97. Rogala Renata, 98. Rosiak Jolanta, 99. Rubrycka Iwona, 100. Rynaniak Dorota, 101. Rzanny Wojciech, 102. Sarnowska Beata, 103. Sarnowski Marek, 104. Siwek Ewa, 105. Skrzypczak Barbara, 106. Snowacka Marzena, 107. Sobik Magdalena, 108. Stachowia k Lucyna, 109. Stachowska Wiesława, 110. Stefaniak Beata, 111. Szalaty Danuta, 112. Szczepaniak Danuta, 113. Szłapka Mirosława, 114. Szydłowska Elżbieta, 115. Śmigielska Teresa, 116. Świdurska Mirosława, 117. Taczak Grzegorz, 118. Talarczyk Renata, 119. Tomaszewska Genowefa, 120. Tomczak Danuta, 121. Tomczyk Renata, 122. Trojanek Małgorzata, 123. Tyrakowski Henryk, 124. Urbaniak Beata, 125. Urbańska Ewa, 126. Waczyński Tadeusz, 127. Walaszczyk Elżbieta, 128. Walewska Wioletta, 129. Winiecka Anna, 130. Witkowski Fabian, 131. Zięta Elżbieta, 132. Żakowska Marzena.

Matura 1984
1. Balcerowicz Wojciech, 2. Bartkowiak Lidia, 3. Bratkowska Małgorzata, 4. Bukowska Katarzyna, 5. Cebulska Izabela, 6. Chwalińska Beata, 7. Cieślak Jolanta, 8. Cieślewicz Hanna, 9. Czarna Aneta, 10. Dębska Arletta, 11. Dogondke Alicja, 12. Elias Agata, 13. Fiebich Mirosława, 14. Filipiak Justyna, 15. Floryszczak Halina, 16. Fraczek Beata, 17. Gancarz Violetta, 18. Gans Małgorzata, 19. Genderka Janusz, 20. Godetska Mariola, 21. Gostyńska Anna, 22. Grefling Marek, 23. Grześkowiak Izabela, 24. Halaburda Ewa, 25. Hirowska Hanna, 26. Jachimowicz Marzenna, 27. Jackowiak Jolanta, 28. Jakubiak Tomasz, 29. Jankowiak Barbara, 30. Jankowiak Ryszard, 31. Jasiczak Sławomir, 32. Jędrzejczak Henryka, 33. Jędrzejczak Aleksandra, 34. Jędrzejczak Marlena, 35. Jurga Alicja, 36. Juszczak Małgorzata, 37. Kaczmarek Katarzyna, 38. Kamińska Dorota, 39. Kania Renata, 40. Karlak Anna, 41. Karman Wojciech, 42. Katarzyniak Ewa, 43. Kazyaka Renata, 44. Klemenski Wiesław, 45. Kmieciak Jolanta, 46. Kmiecik Ewa, 47. Konieczna Wiesława, 48. Konowalska Jolanta, 49. Kordos Andrzej, 50. Kowalska Zofia, 51. Kozłowska Dobrawa, 52. Kuczkowska Barbara, 53. Lampasiak Justyna, 54. Langner Iwona, 55. Larisch Bogdan, 56. Leśniczak Ewa, 57. Limoński Ryszard, 58. Lisiak Ewa, 59. Loga Ewa, 60. Maciejewska Grażyna, 61. Maciejewska Barbara, 62. Majewska Marzena, 63. Makałowski Waldemar, 64. Mańczak Halina, 65. Marciniak Izabela, 66. Marcinkowska Bernadeta, 67. Matuszewska Alina, 68. Mazurczak Tomasz, 69. Metelska Elżbieta, 70. Michalak Arleta, 71. Michalska Dorota, 72. Michalski Krzysztof, 73. Michałowicz Elżbieta, 74. Mieloch Danuta, 75. Mieloszyński Paweł, 76. Mikołajczak Marzena, 77. Miłowska Maria, 78. Młodak Witold, 79. Musielska Ewa, 80. Nartowska Halina, 81. Naskręt Rafał, 82. Niemir Renata, 83. Niewitecka Aniela, 84. Nojman Krzysztof, 85. Nowacka Joanna, 86. Nowacka Maria, 87. Nowak Mirosław, 88. Nowak Jarosław, 89. Nowakowska Arleta, 90. Nyczak Agnieszka, 91. Ogierman Jacek, 92. Olejnik Paweł, 93. Osiński Tadeusz, 94. Owczarczak Danuta, 95. Owczarska Wioletta, 96. Pawlak Marzena, 97. Pawlak Aleksandra, 98. Piotrowski Grzegorz, 99. Pruchniewicz Beata, 100. Ratajczak Ewa, 101. Ratajczak Iwona, 102. Regulska Iwona, 103. Robaszkiewicz Beata, 104. Rozmiarek Artur, 105. Skiba Dorota, 106. Skrzypczak Alina, 107. Skrzypczak Marlena, 108. Skrzypczak Bernard, 109. Stachyrak Jadwiga, 110. Stankowiak Iwona, 111. Stranz Małgorzata, 112. Strzelecki Andrzej, 113. Stulpa Maria, 114. Szczepaniak Ariela, 115. Szczepaniak Artur, 116. Szczerbacziewicz Elżbieta, 117. Szwedek Ewa, 118. Szymańska Małgorzata, 119. Tomczak Barbara, 120. Tomczak Jacek, 121. Tomczyk Beata, 122. Twardowski Adam, 123. Urbanek Krzysztof, 124. Ustasiak Robert, 125. Wachowiak Rafał, 126. Walkowiak Agata, 127. Wasielewska Katarzyna, 128. Wawrzecka Ewa, 129. Wawrzyniak Zbigniew, 130. Wierzbińska Barbara, 131. Włodarczak Bogdan, 132. Wójciak Radosław.

Matura 1985
1. Adamska Kamilla, 2. Ajnbacher Alina, 3. Andrysiak Barbara, 4. Andrzejczak Grażyna, 5. Andrzejewska Renata, 6. Banaszak Dorota, 7. Bandosz Beata, 8. Bartkowiak Wioletta, 9. Bartz Beata, 10. Barwińska Honorata, 11. Bąkowski Maciej, 12. Bisior Alina, 13. Biskup Anna, 14. Bittner Katarzyna, 15. Błaszkowiak Iwona, 16. Borowiak Beata, 17. Borowska Małgorzatą, 18. Bratek Wioletta, 19. Cierżniak Elżbieta, 20. Czaplicki Krzysztof, 21. Czerwińska Aleksandra, 22. Dąbrowska Lidia, 23. Didziak Irena, 24. Drzymała Maciej, 25. Dudziński Wojciech, 26. Dyderska Romana, 27. Dzirba Teresa, 28. Flegel Elżbieta, 29. Frąckowiak Małgorzata, 30. Frydryszak Piotr, 31. Gancarz Alina, 32. Garstkiewicz-Lubońska Dorota, 33. Gawałek Tomasz, 34. Gawroniak Alicja, 35. Gbiorczyk Mariola, 36. GiglewiczAleksandra, 37. Gliński Jarosław, 38. Granatowicz Renata, 39. Grewling Ewa, 40. GrobelnyRafał, 41. Gronowska Grażyna, 42. Guzewska Elżbieta, 43. Hibner Artur, 44. Izydorczyk Małgorzata, 45. Jachnik Renata, 46. Jagielska Małgorzata, 47. Jakubczak Beata, 48. Jankowska Zofia, 49. Kaczmarek Jolanta, 50. Kaczmarek Paulina, 51. Kajdan Maria, 52. Kajetańczyk Iwona, 53. Kasprzak Renata, 54. Kaźmierczak Ewa, 55. Klaczyńska Tatiana, 56. Klat Wioletta, 57. Kmieć Dariusz, 58. Komorowski Sławomir, 59. Komorski Mirosław, 60. Konieczna Małgorzata, 61. Konoch Bogdan, 62. Konopka Sabina, 63. Kozłowska Lidia, 64. Kuczkowska Małgorzta, 65. Kuczkowska Marlena, 66. Kulski Paweł, 67. Kwiecińska Hanna, 68. Kwiecińska Wiesława, 69. Lampasiak Anna, 70. Larisch Małgorzta, 71. Latanowicz Beata, 72. Linkę Alina, 73. Lissek Bernadeta, 74. Łabędzki Marek, 75. Łabrzycka Bernadeta, 76. Łakowiecki Marek, 77. Łucka Radosław, 78. Małecka Barbara, 79. MarciniakBeata, 80. Michalak Wojciech, 81. Miedziarek Weronika, 82. Mizerski Roman, 83. Mizia Tomasz, 84. Mozgawa Aldona, 85. Nowak Beata, 86. Nowak Alicja, 87. Nowak Renata, 88. Nowicka Wioletta, 89. Osiński Rafał, 90. Pawlak Renata, 91. Pieczyńska Joanna, 92. Pietrzak Agata, 93. Pietrzak Paweł, 94. Piotrowska Greta, 95. Pleban Krzysztof, 96. Połczyńska Izabella, 97. Pruchniewicz Radosław, 98. Pruska Marzenna, 99. Ptak Aldona, 100. Radziej Halina, 101. Ratajczak Beata, 102. Ratajczak Jerzy, 103. Ratajczak Małgorzata, 104. Ratajczak Mariola, 105. Ratajczak Robert, 106. Rogasik Wioletta, 107. Roszak Małgorzata, 108. Roszeja Beata, 109. Skonieczna Katarzyna, 110. Skrzypczak Alicja, 111. Skrzypek Aleksandra, 112. SłowińskaAnna, 113. SłowińskaBeata, 114. Sokołowska Ewa, 115. Stachowiak Jolanta, 116. Stefaniak Tomasz, 117. Stefaniak Wiesław, 118. Szczepaniak Ewa, 119. Szczepaniak Jolanta, 120. Szymański Roman, 121. Szymkowiak Krystyna, 122. Taciak Waldemar, 123. Tomaszewska Sabina, 124. Tomaszewska Magdalena, 125. Tomczak Ilona, 126. Tomczak Izabella, 127. Tomczak Paweł, 128. Tomczak Włodzimierz, 129. Tomkowiak Lidia, 130. Urbaniak Ewa, 131. Urbas Yioletta, 132. Wachowska Barbara, 133. Wietrzykowska Renata, 134. Wiśniewska Mariola, 135. Wiza Agata, 136. Wojtkowska Halina, 137. Woźni ak Renata, 138. Zalewska Regina, 139. Zeidler Małgorzata, 140. Zielarska Katarzyna, 141. Ziółek Małgorzata, 142. Złota Beata, 143. Zudak Maria

Matura 1986
1. Adamek Katarzyna, 2. Bartnik Hanna, 3. Berdyszak Anna, 4. Błaszczyk Maciej, 5. Bratek Sławomir, 6. Bugajewska Małgorzata, 7. Bukowska Renata, 8. Chojnacka Mariola, 9. Cieślewicz Kinga, 10. Daleszyńska Yioletta, 11. Dębski Waldemar, 12. Dłużak Zdzisława, 13. Domański Piotr, 14. Dopierała Renata, 15. Dziechciowski Robert, 16. Fischer Artur, 17. Florek Agata, 18. Frąckowiak Barbara, 19. Gawałek Andrzej, 20. Gawroniak Barbara, 21. Górczyńska Katarzyna, 22. Górkiewicz Aldona, 23. Grajek Anna, 24. Grylewicz Renata, 25. Grzelka Maria, 26. Grześkowi ak Jacek, 27. Haremza Grażyna, 28. Hoffmann Wiesława, 29. Jachimko Jakub, 30. Jagielski Krzysztof, 31. Jankiewicz Małgorzata, 32. Jankowski Marek, 33. Jarczyńska Katarzyna, 34. Jaskula Małgorzata, 35. Jeńczak Grażyna, 36. Jędrzej czak Alina, 37. Jędrzej czak Małgorzata, 38. Kaczmarek Anna, 39. Kaczmarek Arleta, 40. Kaczmarek Hanna, 41. Kaczmarek Kamilla, 42. Kalisz Natalia, 43. Kaniewska Agata, 44. Kanwiszer Renata, 45. Karpiuk Tomasz, 46. Kasprzak Paweł, 47. Kazimierska Anna, 48. Kaźmierczak Renata, 49. Kaźmierowska Romualda, 50. Kieł Martyna, 51. Kierczyńska Justyna, 52. Klaczyk Ewa, 53. Kmiecik Beata, 54. Kokocińska Arleta, 55. Kolasińska Wioletta, 56. Korzeniewska Katarzyna, 57. Kozłowska Małgorzata, 58. Krzeski Michał, 59. Krzyżaniak Danuta, 60. Krzyżaniak Dorota, 61. Kubera Małgorzata, 62. Kubiak Bernadetta, 63. Kujawska Ewa, 64. Kukowiecka Marzena, 65. Kulig Tomasz, 66. Kuliga Dorota, 67. Kupka Marzena, 68. Litkowski Daniel, 69. Łabenda Renata, 70. Łuszczak Beata, 71. Malińska Bogumiła, 72. Malińska Ewa, 73. Maślińska Sylwia, 74. Matuszak Yioletta, 75. Matuszczak Helena, 76. Matyja Bogdan, 77. Mazurczak .Dorota, 78. Mazurek Agnieszka, 79. Michalak Dorota, 80. Michalczak Ewa, 81. Mieloeh Arleta, 82. Mikołaj czak Hanna, 83. Misiórna Wiesława, 84. Mizera Robert, 85. Musiał Marlena, 86. Mutschke Beaca, 87. Napierała Grażyna, 88. Napierała Renata, 89. Naskręt Dorota, 90. Nicmier Liliana, 91. Olszewska Małgorzata, 92. Opioła Tomasz, 93. Osińska Barbara, 94. Osińska Małgorzata, 95. Padurska Małgorzata, 96. Paul Małgorzata, 97. Pawlicka Dorota, 98. Pestka Agata, 99. Pewińska Barbara, 100. Piasecka Elżbieta, 101. Pieprzyk Ewa, 102. Piróg Kinga, 103. Pośpiech Renata, 104. Ratajczak Beata, 105. Ratajczak Piotr, 106. Rączkiewicz Wioleta, 107. Robakowski Piotr, 108. Rodziak Bcrnadetta, 109. Rozmiarek Anna, 110. Rubacka Alicja, 111. Szmyt Magdalena, 112. Sarnowski Marcin, 113. Schwanke Józef, 114. Skrzypińska Danuta, 115. Skuza Dariusz, 116. Sobkowiak Katarzyna, 117. Sobolewska Magdalena, 118. Statucka Genowefa, 119. Szczegielski Mirosław, 120. Szczepaniak Regina, 121. Szeląg Danuta, 122. Szymanderska Renata, 123. Tobola Ewa, 124. Trojanek Mirosława, 125. Ulatowska Dorota, 126. Urbański Maciej, 127. Wachowiak Michał, 128. Welyczko Radosław, 129. Wizla Wioletta, 130. Włodarczak Anna, 131. Włodarczak Katarzyna, 132. Wojciechowska Maria, 133. Wróblewska Yioletta, 134. Wysocki Paweł, 135. Ziętek Małgorzata

Matura 1987
1. Adamczak Piotr, 2. Adamek Alina, 3. Andrzejczak Jolanta, 4. Bartkowiak Izabella, 5. Bartkowiak Małgorzata, 6. Berdychowska Wioleta, 7. Bernatowicz Agnieszka, 8. Biedrzyńska Hanna, 9. Biesch Bożena, 10. Bołtacz Piotr, 11. Brygier Tomasz, 12. Chodera Dorota, 13. Ciachowska Beata, 14. Cicha Julita, 15. Czerwińska Katarzyna, 16. Dembska Beata, 17. Dorsz Ewa, 18. Dudziak Beata, 19. Fortuniak Izabella, 20. Frąckowiak Beata, 21. Gabryel Marcin, 22. Galecka Katarzyna, 23. Gancarz Joanna, 24. Gapys Sławomir, 25. Garstka Iwona, 26. Gawarecki Tomasz, 27. Golimowska Dorota, 28. Gorzkiewicz Krzysztof, 29. Górna Arleta, 30. Grabowski Rafał, 31. Grund Katarzyna, 32. Grzegorczyk Anna, 33. Grzegorczyk Hanna, 34. Grzegorek Witold, 35. Hildebrandt Dorota, 36. Janiszewska Magdalena, 37. Jankowiak Barbara, 38. Jankowiak Maria, 39. Jurga Aleksandra, 40. Kaczmarek Magdalena, 41. Kaczmarek Marzena, 42. Kapturek Ewa, 43. Karp Ewa, 44. Katejańczyk Arleta, 45. Kazuła Iwona, 46. Kaźmierczak Renata, 47. Klemenczak Robert, 48. Kmiecik Dorota, 49. Kokocińska Katarzyna, 50. Kołtyś Krystyna, 51. Konieczna Ewa, 52. Kowalówka Joanna, 53. Kramer Małgorzata, 54. Kubicka Grażyna, 55. Kuczyńska Halina, 56. Langner Anna, 57. Langwińska Dorota, 58. Łagoda Wioletta, 59. Łagodowski Radosław, 60. Maciejewska Marzena, 61. Majorczyk Bożena, 62. Małecka Karolina, 63. Marciniak Aleksandra, 64. Marciniak Kinga, 65. Marciniak Lidia, 66. Matuszak Alina, 67. Matyja Donata, 68. Michalska Iwona, 69. Mieloszyńska Katarzyna, 70. Mikołajczak Maria, 71. Mozgawa Cezary, 72. Nawrót Aurelia, 73. Olechnowicz Małgorzata, 74. Owczarczak Ewa, 75. Owczarczak Lidia, 76. Pajsert Iwona, 77. Paul Katarzyna, 78. Pawlak Grzegorz, 79. Pawłowska Lucyna, 80. Piasecki Tomasz, 81. Pile Grażyna, 82. Poręba Ewa, 83. Potocki Roman, 84. Pruszak Lidia, 85. Przybył Katarzyna, 86. Przybysławska Magdalena, 87. Radziemska Dorota, 88. Ratajczak Elżbieta, 89. Siekacz Elżbieta, 90. Sokołowska Danuta, 91. Sójka Robert, 92. Stawecka Yiolctta, 93. Stefaniak Romualda, 94. Stępniak Anna, 95. Szczepaniak Jolanta, 96. Szeler Małgorzata, 97. Szymańska Barbara, 98. Śniedziewska Wioletta, 99. Taciak Alina, 100. Tomaszewska Anita, 101. Trzciński Radosław, 102. Walczak Mirosława, 103. Weinert Agata, 104. Wierzbińska Aleksandra, 105. Witczak Dorota, 106. Włodarczyk Anna, 107. Wojciechowska Marzena, 108. Wojtkowiak Wojciech, 109. Zajler Sławomir, 110. Zboińska Hanna.

Matura 1988
1. Andrzejewska Katarzyna, 2. Bąk Sylwia, 3. Biesiada Wojciech, 4. Bis Katarzyna, 5. Borowska Kamila, 6. Broniarz Andrzej, 7. Budych Robert, 8. Cicharska Małgorzata, 9. Ciesiółka Maciej, 10. Ciołkowska Beata, 11. Cugier Elżbieta, 12. Dobrowolski Damian, 13. Dogondke Piotr, 14. Dudziak Dorota, 15. Dziurda Sylwia, 16. Filipiak Anna, 17. Foerster Małgorzata, 18. Forszpaniak Katarzyna, 19. Frąckowiak Aldona, 20. Gorzkiewicz Iwona, 21. Górski Tomasz, 22. Grabna Dorota, 23. Grzezierski Adam, 24. Gzik Lidia, 25. Ignaszewski Robert, 26. Jankowiak Henryka, 27. Kałkowski Przemysław, 28. Karcz Grzegorz, 29. Karczewski Maciej, 30. Kardasz Grzegorz, 31. Kata Mariusz, 32. Kaźmierczak Adam, 33. Kisielewska Katarzyna, 34. Kmieciak Dorota, 35. Kmieć Małgorzata, 36. Kossakowski Maciej, 37. Kómoch Tomasz, 38. Kryspin Piotr, 39. Kubiak Dorota, 40. Łażewski Tadeusz, 41. Łukowski Maciej, 42. Marchwacka Agnieszka, 43. Marciniak Piotr, 44. Matyja Wiesława, 45. Michalak Beata, 46. Michalak Halina, 47. Michalak Wiesław, 48. Nowak Artur, 49. Nyczak Magdalena, 50. Okoniewski Marek, 51. Opioła Radosław, 52. Palicka Mariola, 53. Pawliczak Aldona, 54. Polowczyk Roman, 55. Przybyła Renata, 56. Radziejewska Małgorzata, 57. Ratajczak Renata, 58. Rogala Andrzej, 59. Rozmiarek Małgorzata, 60. Rubik Krzysztof, 61. Rzyha Agata, 62. Simon Lucyna, 63. Skotarczak Paweł, 64. Stachowiak Grażyna, 65. Stachowiak Kamila, 66. Szukowska Maria, 67. Szulc Violetta, 68. Szymczak Ilona, 69. Taciak Justyna, 70. Tomczak Magdalena, 71. Tomczyk Iwona, 72. Waberzek Tomasz, 73. Walczak Andrzej, 74. Wawer Bożena, 75. Wesołek Katarzyna, 76. Wesołek Małgorzata, 77. Wieczorkowska Marzena, 78. Witkowska Hanna, 79. Wojciechowski Janusz, 80. Wojta Ewa, 81. Wojtkowska Jolanta, 82. Załęcka Justyna.

Matura 1989
1. Adamski Bartosz, 2. Andrzejczak Renata, 3. Banicki Jarosław, 4. Berdyszak Dorota, 5. Berdyszak Marzena, 6. Biskup Katarzyna, 7. Bobrowska Beata, 8. Bordychowski Dariusz, 9. Chmiel Ilona, 10. Ciemniak Beata, 11. Cieślińska Adrianna, 12. Dołkowska Izabela, 13. Domańska Grażyna, 14. Dudziak Katarzyna, 15. Dybek Barbara, 16. Dziubałka Grażyna, 17. Dżendżera Julian, 18. Forszpaniak Liliana, 19. Furmaniuk Agnieszka, 20. Grewling Beata, 21. Hoffa Beata, 22. Hoffman Wioletta, 23. Hołoga Małgorzata, 24. Jankowska Elżbieta, 25. Jankowski Adam, 26. Jarocha Andrzej, 27. Jędrzejak Barbara, 28. Jurga Monika, 29. Jurga Przemysław, 30. Kasprzak Hanna, 31. Klemenska Helena, 32. Kłosowska Beata, 33. Koch Maria, 34. Kokocińska Agnieszka, 35. Konopka Hanna, 36. Kopieć Ewa, 37. Korcz Marzena, 38. Kościelniak Tadeusz, 39. Kowalówka Marek, 40. Kozłowski Andrzej, 41. Krassowska Iwona, 42. Krawczyk Damian, 43. Kulig Agnieszka, 44. Kupczak Krzysztof, 45. Latuszek Sylwia, 46. Leśniewicz Natalia, 47. Lewandowska Agnieszka, 48. Łakoniecka Małgorzata, 49. Ławniczak Krzysztof, 50. Łączny Jacek, 51. Macioszczyk Hanna, 52. Majsner Marcin, 53. Małecka Justyna, 54. Matyja Aldona, 55. Mazurczak Aneta, 56. Michalak Grażyna, 57. Mieloch Agata, 58. Mocniak Barbara, 59. Musielak Renata, 60. Nawrot Ilona, 61. Nowacka Bogumiła, 62. Olatkiewicz Barbara, 63. Olechnowicz Barbara, 64. Opielewicz Maciej, 65. Paterczyk Dariusz, 66. Pawłowska Izabela, 67. Piasecka Violetta, 68. Potocka Justyna, 69. Przebierała Grzegorz, 70. Przymus Przemysław, 71. Przywara Hanna, 72. Ratajczak Jolanta, 73. Ratajczak Katarzyna, 74. Rozmiarek Barbara, 75. Rydlewska Dorota, 76. Sikorska Małgorzata, 77. Simon Marzena, 78. Skrzypek Antoni, 79. Sławek Maciej, 80. Słoma Alina, 81. Słoma Sylwia, 82. Słowik Przemysław, 83. Stamierowska Wioleta, 84. Stefaniak Agata, 85. Stefaniak Małgorzata, 86. Stępa Jolanta, 87. Szczegielska Barbara, 88. Szeler Jolanta, 89. Szubert Wioleta, 90. Szulewski Bartosz, 91. Szymkowiak Przemysław, 92. Śniegocki Antoni, 93. Świdurska Ilona, 94. Ustasiak Marzena, 95. Wawrzyniak Justyna, 96. Wawrzyniak Marlena, 97. Wojciechowski Marek, 98. Wołodkiewicz Marzena, 99. Woźniak Piotr.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 10:54 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Matura 1990
1. Adamczak Maria, 2. Adamska Justyna, 3. Andrzejczak Elżbieta, 4. Babczyńska Izabela, 5. Bańkowska Beata, 6. Bartnik Agata, 7. Bartz Maciej, 8. Bednarczyk Hnna, 9. Biernacka Katarzyna, 10. Bilska Dorota, 11. Binkowski Arkadiusz, 12. Bratek Danuta, 13. Bręgiel Justyna, 14. Broniarz Grażyna, 15. Bujakiewicz Mariola, 16. Bulińska Małgorzata, 17. Celińska Monika, 18. Celka Małgorzata, 19. Cierżniak Anna, 20. Czarnecki Sławomir, 21. Dembska Ewa, 22. Dudziak Joanna, 23. Dudziak Justyna, 24. Duszczak Lidia, 25. Frąckowiak Joanna, 26. Gałuszka Jolanta, 27. Gapys Krzysztof, 28. Glinkowska Iwona, 29. Głogińska Izabela, 30. Gogolewska Magdalena, 31. Grabowska Lidia, 32. Grelak Maciej, 33. Grzegorczyk Marian, 34. Jakubik Jakub, 35. Janiszewska Barbara, 36. Janiszewski Szymon, 37. Jankowska Wioleta, 38. Jędrzejczak Małgorzata, 39. Jurga Iwona, 40. Juskowiak Marek, 41. Kamińska Anna, 42. Karman Jacek, 43. Kasprzak Zbigniew, 44. Knopik Agnieszka, 45. Konieczna Aneta, 46. Konieczna Magdalena, 47. Konieczny Robert, 48. Kopieć Dariusz, 49. Kotlarska Elwira, 50. Kubska Beata, 51. Lis Dorota, 52. Łucka Katarzyna, 53. Mańczak Dariusz, 54. Marcinkowska Katarzyna, 55. Masztalerz Jacek, 56. Matuszkowiak Marzena, 57. Mazurczak Hanna, 58. Mikoś Małgorzata, 59. Mizera Artur, 60. Mroziewicz Dariusz, 61. Mulkowska Wioleta, 62. Nowak Renata, 63. Owczarska Marzena, 64. Pajsert Katarzyna, 65. Paul Sylwia, 66. Pezdek Dariusz, 67. Piasecka Barbara, 68. Pietrowski Jarosław, 69. Piosik Kama, 70. Pruchniewicz Marek, 71. Ptak Marlena, 72. Radziejewski Jacek, 73. Ratajczak Marta, 74. Ratajszczak Katarzyna, 75. Roszak Magdalena, 76. Rożek Anna, 77. Rubach Sławomir, 78. Rządkowska Bernadeta, 79. Rzycha Dobrochna, 80. Samelczak Adam, 81. Scheller Maria, 82. Siek Agnieszka, 83. Skrzypczak Izabela, 84. Skuza Anna, 85. Smelkowska Magdalena, 86. Socha Dariusz, 87. Sprutta Agnieszka, 88. Stachowiak Karol, 89. Stefaniak Elżbieta, 90. Stępa Jolanta, 91. Stołowska Izabela, 92. Szymankiewicz Ryszard, 93. Szymański Wojciech, 94. Tomczak Arkadiusz, 95. Ubysz Jarosław, 96. Warot Lidia, 97. Wąsik Natasza, 98. Witkowski Jerzy, 99. Witkowski Sławomir, 100. Wojciechowska Justyna, 101. Wojciechowska Justyna, 102. Wojtkowska Paulina, 103. Wolińska Izabela, 104. Wośkowiak Aneta, 105. Woźna Ewa, 106. Woźniak Małgorzata, 107. Zawada Waldemar, 108. Żurek Violetta.

Matura 1991
1. Adamczyk Marek, 2. Adamiak Beata, 3. Adamska Agnieszka, 4. Andrzejczak Izabella, 5. Andrzejewski Piotr, 6. Bartkowiak Beata, 7. Boińska Monika, 8. Borowska Renata, 9. Buliński Marian, 10. Buraczewski Michał, 11. Czarnecka Izabela, 12. Dębska Kamila, 13. Dójs Jolanta, 14. Drzewiecki Leszek, 15. Dudziak Aleksandra, 16. Duszczak Beata, 17. Dworaczyk Aneta, 18. Fabisiak Magdalena, 19. Frydryszak Ewa, 20. Grajewska Elżbieta, 21. Gruchalska Iwona, 22. Gumińska Alina, 23. Hanza Tomasz, 24. Idczak Beata, 25. Jańczak Marlena, 26. Jasiczak Izabela, 27. Juźwiak Katarzyna, 28. Kalisz Danuta, 29. Kelak Jolanta, 30. Klaczyński Tomasz, 31. Kollat Kinga, 32. Kołacka Barbara, 33. Kościelniak Małgorzata, 34. Kozicka Katarzyna, 35. Kudła Danuta, 36. Kuźnicka Eliza, 37. Latanowicz Anna, 38. Lipińska Marzena, 39. Lisiecki Artur, 40. Lorenc Michał, 41. Lulkiewicz Iwona, 42. Łowicki Radosław, 43. Łucka Ewa, 44. Majewska Violetta, 45. Majkowska Beata, 46. Mansweld Magdalena, 47. Mazur Andrzej, 48. Mąkowski Krzysztof, 49. Migaszewska Grażyna, 50. Mikołajczak Alina, 51. Młynek Anna, 52. Musielak Monika, 53. Nadolna Marzena, 54. Nowaczyk Krzysztof, 55. Nowak Agnieszka, 56. Nowak Ewa, 57. Ogierman Katarzyna, 58. Paszek Wiesława, 59. Paszkiewicz Lidia, 60. Pawlaczyk Jolanta, 61. Pawlak Ilona, 62. Pędziński Piotr, 63. Pijacka Agnieszka, 64. Płócienniczak Anna, 65. Potocka Agnieszka, 66. Przybylak Izabela, 67. Przymus Sławomir, 68. Pytlarz Katarzyna, 69. Ratajczak Tomasz, 70. Roszak Krzysztof, 71. Rzyha Katarzyna, 72. Sagat Małgorzata, 73. Siejak Katarzyna, 74. Skarbek Stanisław, 75. Skotarczak Agata, 76. Skrzypczak Damian, 77. Skrzypczak Renata, 78. Sobociński Maciej, 79. Soboński Ireneusz, 80. Somerfeld Wiktor, 81. Sosnowski Robert, 82. Suska Sylwia, 83. Szczepaniak Maciej, 84. Szubert Beata, 85. Świdurska Anna, 86. Taciak Agnieszka, 87. Tauchert Tomasz, 88. Tomczak Aleksandra, 89. Tomczak Grażyna, 90. Tomczak Małgorzata, 91. Walczak Justyna, 92. Wesołek Mirosława, 93. Węgielski Arkadiusz, 94. Wietrzyńska Beata, 95. Włodarczyk Ewa, 96. Woźna Barbarba, 97. Zajler Hanna, 98. Zgrabczyńska Mirosława, 99. Zimińska Marzena, 100. Ziółek Mariola, 101. Zmyślona Katarzyna.

Matura 1992
1. Andrzejczak Marcin, 2. Armatys Piotr, 3. Banaszak Kinga, 4. Baranowska Danuta, 5. Bartoszewski Krzysztof, 6. Błaszyk Michał, 7. Borowska Magdalena, 8. Buchnajzer Robert, 9. Bugajewska Beata, 10. Cieślak Katarzyna, 11. Czaplicki Tomasz, 12. Czarnecka Małgorzata, 13. Dubil Ewa, 14. Dutkowska Kamila, 15. Dworczyk Joanna, 16. Fabisiak Halina, 17. Falbierska Krystyna, 18. Filipowiak Damian, 19. Fogt Anna, 20. Frąckowiak Wioleta, 21. Frelek Agata, 22. Galczak Anna, 23. Górska Karina, 24. Jader Marzena, 25. Jarczyńska Ewa, 26. Jędrzejczak Arleta, 27. Kamińska Magdalena, 28. Kapturek Błażej, 29. Kapuścińska Małgorzata, 30. Kasprzyk Krzysztof, 31. Kasztelan Dariusz, 32. Kmieć Hubert, 33. Kopankiewicz Mirela, 34. Kowalewski Adam, 35. Kowalski Jacek, 36. Krajewska Liliana, 37. Krassowska Małgorzata, 38. Krauze Maria, 39. Kubiak Grażyna, 40. Kułaszka Artur, 41. Łukaszyk Hanna, 42. Maciejewska Anna, 43. Maćkowiak Justyna, 44. Majewska Romana, 45. Małkowski Marek, 46. Małyszek Magdalena, 47. Marciniak Dariusz, 48. Matuszewska Agnieszka, 49. Michałowicz Grzegorz, 50. Mikołajczak Lucyna, 51. Mikołajczak Piotr, 52. Mikołajczak Renata, 53. Mizerska Małgorzata, 54. Młynarz Katarzyna, 55. Mostowska Agnieszka, 56. Mruk Magdalena, 57. Musielak Jolanta, 58. Niewrzęda Katarzyna, 59. Nowaczyk Maciej, 60. Nowaczyk Renata, 61. Oczkowski Tomasz, 62. Olewicz Monika, 63. Opielewicz Tomasz, 64. Owczarczak Magdalena, 65. Pajsert Marek, 66. Paluszkiewicz Agata, 67. Piechocka Aldona, 68. Piotrowski Leszek, 69. Płygawko Anna, 70. Podzerek Agnieszka, 71. Ratajczak Małgorzata, 72. Rembielak Kamilla, 73. Rogala Dorota, 74. Ruta Piotr, 75. Sałyga Damian, 76. Satkowski Radosław, 77. Satora Agnieszka, 78. Siejak Małgorzata, 79. Siejek Izabela, 80. StachowiakMagdalena, 81. Stelmach Maciej, 82. Sulejewska Karina, 83. Szafrańska Karina, 84. Szemborski Tomasz, 85. Szulc Katarzyna, 86. Taciak Grażyna, 87. Talarczyk Dorota, 88. Tępska Karolina, 89. Tomaszewicz Iwona, 90. Tomaszewska Iwona, 91. Tomaszewska Katarzyna, 92. Tomaszewski Michał, 93. Urbańska Agnieszka, 94. Weinert Aneta, 95. Wełyczko Sylwia, 96. Wencka Andrzej, 97. Wenzel Anita, 98. Wierzbiński Wojciech, 99. Wiza Wojciech, 100. Włodarczak Maciej, 101. Wojtkowiak Krzysztof, 102. Woźniak Jacek, 103. Zdziechowski Paweł.

Matura 1993
1. Adamczyk Magdalena, 2. Adamiak Sylwia, 3. Andrzejewski Wojciech, 4. Augustyniak Sylwia, 5. Barański Michał, 6. Bartkowiak Marcin, 7. Bartkowiak Teresa, 8. Berdyszak Ewa, 9. Błaszak Paweł, 10. Buchwald Izabela, 11. Chudzicka Aneta, 12. Chwieralska Beata, 13. Cicharski Daniel, 14. Cieślak Małgorzata, 15. Czerski Piotr, 16. Czeterbok Iwona, 17. Dąbrowska Magdalena, 18. Drozd Krzysztof, 19. Durzyńska Ewa, 20. Dworczyńska Ilona, 21. Ebelewicz Karolina, 22. Eitner Tomasz, 23. Flachmańska Sławomira, 24. Foerster Maciej, 25. Furmaniuk Janusz, 26. Gabryel Karolina, 27. Garniec Jacek, 28. Gawarecka Agnieszka, 29. Górczewska Renata, 30. Gruchalska Justyna, 31. Gruchalska Karolina, 32. Grygołowicz Bianka, 33. Haczyński Eugeniusz, 34. Janiszewska Marzena, 35. Janowska Edyta, 36. Januszkiewicz Bartosz, 37. Jurga Elżbieta, 38. Jurgaś Piotr, 39. Kajetańczyk Tomasz, 40. Kałużna Magdalena, 41. Karczewski Marek, 42. Kasprzak Dariusz, 43. Kazimierska Julita, 44. Kaźmierczak Grażyna, 45. Kaźmierczak Monika, 46. Kemnitz Paweł, 47. Kędra Daria, 48. Kęsa Magdalena, 49. Klak Wiesław, 50. Klemenska Julia, 51. Kolańczak Aneta, 52. Kołodziejczak Sylwia, 53. Komolka Agata, 54. Konieczna Monika, 55. Kopankiewicz Edyta, 56. Kopeć Małgorzata, 57. Koralewska Daria, 58. Koronowska Małgorzata, 59. Kościelniak Roman, 60. Kowalska Honorata, 61. Król Błażej, 62. Krzyżostaniak Agnieszka, 63. Kubiak Maciej, 64. Kujawski Jacek, 65. Kuratczyk Małgorzata, 66. Lecyk Piotr, 67. Loga Katarzyna, 68. Łapińska Paulina, 69. Łączny Paweł, 70. Łożyński Wojciech, 71. Łuczak Karolina, 72. Majchrzak Wiesław, 73. Malanowska Joanna, 74. Marzec Piotr, 75. Matuszewski Mirosław, 76. Mazur Agnieszka, 77. Michalak Dagmara, 78. Mieloch Izabela Marlena, 79. Mikołajczak Anna, 80. Mikołajczak Rafał, 81. Misiorna Sylwia, 82. Młynarczyk Aleksandra, 83. Nestorowicz Sebastian, 84. Nicke Przemysław, 85. Niewiński Daniel, 86. Nowaczyk Małgorzata, 87. Nowak Arkadiusz, 88. Nowak Mariola, 89. Nowicka Katarzyna, 90. Nurek Przemysław, 91. Olejniczak Kamila, 92. Opielewicz Witold, 93. Owczarzak Danuta, 94. PaluszkiewiczMonika, 95. Paul Marzena, 96. Pawelczyk Paweł, 97. Pawlak Agnieszka, 98. Pawlak Dorota, 99. Pawlińska Lidia, 100. Pestka Anna, 101. Potocka Zuzanna, 102. Przeniczka Iwona, 103. Przeniczka Joanna, 104. Przybysławska Agata, 105. Rapp Magdalena, 106. Ratajczak Hanna, 107. Ratajczak Hanna, 108. Ratajczak Justyna, 109. Ratajczak Marzena, 110. Ratajczak Wiesława, 111. Rączkiewicz Hanna, 112. Rogacka Maria, 113. Roszyk Małgorzata, 114. Ruszkowski Bartosz, 115. Ruta Tomasz, 116. Samela Daria, 117. Scheller Aleksandra, 118. Siepietowska Elżbieta, 119. Skrzypczak Barbara, 120. Sokołowski Robert, 121. Sosnowski Sławomir, 122. Staszczyk Patrycja, 123. Stawińska Monika, 124. Stelmach Janusz, 125. Stelmaszyk Danuta, 126. Stępa Janusz, 127. Stępa Justyna, 128. Strzelec Edyta, 129. Szafrański Wojciech, 130. Szczepaniak Andrzej, 131. Szukowski Ryszard, 132. Szwanke Ewa, 133. Szydłowska Sylwia, 134. Szymkowiak Iwona, 135. Tomala Marzena, 136. Tomczak Sławomir, 137. Tomyślak Anna, 138. Twardowska Izabella, 139. Wachowiak Justyna, 140. Wachowiak Justyna, 141. Waligóra Robert, 142. Wasielewska Małgorzata, 143. Wasielewski Szymon, 144. Wawrzyniak Tomasz, 145. Weinert Izabela, 146. Wierska Agnieszka, 147. Więcek Karolina, 148. Wiśniewska Karolina, 149. Wojciechowska Anna, 150. Worsztynowicz Piotr, 151. Zenker Krzysztof, 152. Zenker Monika, 153. Zygoń Maciej, 154. Żerdzińska Hanna, 155. Żurek Paweł.

Matura 1994
1. Antkowiak Tadeusz, 2. Armatys Anna, 3. Bajer Joanna, 4. Bartkowiak Tomasz, 5. Bartoszewski Sebastian, 6. Biernacka Anna, 7. Bilska Irena, 8. Bilska Małgorzata, 9. Bittner Karolina, 10. Bogdańska Danuta, 11. Butkiewicz Piotr, 12. Cekiera Agnieszka, 13. Chmielewski Marcin, 14. Chyliński Mariusz, 15. Cichocki Michał, 16. Ciesiółka Marek, 17. Czubanowski Dominik, 18. Czyż Maciej, 19. Dekert Adrian, 20. Dekert Sergiusz, 21. Dobraś Justyna, 22. Dudziak Magdalena, 23. Duszyńska Kinga, 24. Dziadzin Agnieszka, 25. Dziuba Artur, 26. Dżendżera Alina, 27. Falbierski Kajetan, 28. Feliczak Natalia, 29. Fiebig Katarzyna, 30. Foltak Zbigniew, 31. Forszpaniak Dominika, 32. Frankiewicz Marlena, 33. Frąckowiak Ewa, 34. Frąckowiak Łukasz, 35. Gandecki Daniel, 36. Giec Jolanta, 37. Ginter Grzegorz, 38. Gogolewska Aneta, 39. Gostyńska Joanna, 40. Gościniak Mariusz, 41. Gożdzik Monika, 42. Grabna Magdalena, 43. Grygier Andrzej, 44. Grzegorzewska Joanna, 45. Hudak Katarzyna, 46. Jakubik Joanna, 47. Janiszewska Marzena, 48. Janiszewski Grzegorz, 49. Jankowiak Daniel, 50. Jankowski Rafał, 51. Jańczak Agnieszka, 52. Jędrzejczak Henryka, 53. John Dorota, 54. Józefowicz Michał, 55. Juniewicz Agnieszka, 56. Jurga Rafał, 57. Jurgaś Barbara, 58. Jurgowiak Karolina, 59. Kaczmarek Izabela, 60. Kamińska Olga, 61. Kapturek Justyna, 62. Kasztelan Aneta, 63. Kaźmierczak Adriana, 64. Kaźmierczak Kamila, 65. Kaźmierczak Sylwia, 66. Klinowski Arkadiusz, 67. Kłak Karolina, 68. Koluch Ewa, 69. Komorniczak Agnieszka, 70. Komorowska Anna, 71. Konieczna Justyna, 72. Kopeć Katarzyna, 73. Krawczyk Małgorzata, 74. Kripel Małgorzata, 75. Królikowski Krzysztof, 76. Kubiak Dorota, 77. Kubiszewski Jarosław, 78. Kucharska Monika, 79. Kwiatkowska Beata, 80. Latowska Monika, 81. Lehmann Agnieszka, 82. Leszczyńska Karolina, 83. Leszczyńska Katarzyna, 84. Lis Ewa, 85. Lisiecka Monika, 86. (Łabęda) Janaszak Joanna, 87. Łuszczewska Monika, 88. Maciejewska Sylwia, 89. Maciejonek Małgorzata, 90. Mackiewicz Anna, 91. Madajczak Otylia, 92. Majchrzak Dorota, 93. Majchrzak Małgorzata, 94. Majorczyk Renata, 95. Malak Małgorzata, 96. Marciniak Joanna, 97. Marcinkowska Kinga, 98. Maruk Sylwia, 99. Matuszak Janusz, 100. Matysiak Ewa, 101. Mendrala Ewa, 102. Michałowicz Monika, 103. Mieloszyńska Anna, 104. Mieloszyński Michał, 105. Mikołajczak Monika, 106. Morawiec Tomasz, 107. Musiał Monika, 108. Naskręt Olga, 109. Nawrot Piotr, 110. Nogacka Magdalena, 111. Nowak Monika, 112. Olejniczak Katarzyna, 113. Paterska Anna, 114. Pawłowska Dorota, 115. Pawłowska Magdalena, 116. Piasecka Agnieszka, 117. Pietrzak Sławomir, 118. Popielas Anna, 119. Przybylska Barbara, 120. Przybylska(Sosnowska) Justyna, 121. Przybyła Magdalena, 122. Rakowska Agata, 123. Ropińska Jolanta, 124. Roszyk Jacek, 125. Różańska Monika, 126. Rusiak Agnieazka, 127. Rusiak Grzegorz, 128. Sichacz Joanna, 129. Skotarczak Joanna, 130. Skrzypczak Jolanta, 131. Stajkowska Joanna, 132. Stempniak Anna, 133. Szczepaniak Barbara, 134. Szukowska Patrycja, 135. Szulc Magdalena, 136. Szwarc Mirosław, 137. Szymanowska Marzena, 138. Talarczyk Monika, 139. Tomaszewski Mateusz, 140. Tomczak Anna, 141. Tomyślak Kinga, 142. Troszyński Marek, 143. Turajski Andrzej, 144. Turza Artur, 145. Typańska Honorata, 146. Urbaniak Piotr, 147. Wachowiak Izabela, 148. Wasielewska Agata, 149. Wawrzyniak Artur, 150. Wawrzynowicz Katarzyna, 151. Wdowczyk Edyta … zm., 152. Włodarczyk Agnieszka, 153. Wojna Anita, 154. Wolniewicz Agnieszka, 155. Żurawik Hanna.

Matura 1995
1. Andrzejczak Bogusława, 2. Banachowska Aleksandra, 3. Banaszak Agnieszka, 4. Banicki Tomasz, 5. Bartkowiak Lidia, 6. Bąk Joanna, 7. Berdychowska Danuta, 8. Berdyszak Aneta, 9. Biegun Leszek, 10. Binkowska Beata, 11. Błaszak Joanna, 12. Bonarek Joanna, 13. Borowiak Karolina, 14. Borowiak Szymon, 15. Browarny Michał, 16. Buda Paulina, 17. Budych Anna, 18. Charzewski Arkadiusz, 19. Cielebąk Paweł, 20. Ciemna Eliza, 21. Cieślak Artur, 22. Cubal Żaneta, 23. Czajka Karina, 24. Dębski Artur, 25. Dobraś Paweł, 26. Dołęga Małgorzata, 27. Dołkowska Barbara, 28. Domagała Izabela, 29. Dziuba Agnieszka, 30. Dziuba Małgorzata, 31. Dziuba Dominika, 32. Eitner Maciej, 33. Feliczak Renata, 34. Filipowiak Magdalena, 35. Fornalik Michał, 36. Frańciszkiewicz Maciej, 37. Frąckowiak Damian, 38. Furmanowska Monika, 39. Gabała Małgorzata, 40. Galczak Bartłomiej, 41. Garstka Joanna, 42. Giernacki Hubert, 43. Giersz Arkadiusz, 44. Glińska Maja, 45. Głochowiak Anna, 46. Goc Izabela, 47. Godawa Mirella, 48. Golak Agnieszka, 49. Golinowska Katarzyna, 50. Gorwa Marek, 51. Górczyńska Monika, 52. Grabarkiewicz Alina, 53. Grabowska Magdalena, 54. Gruszczyński Marcin, 55. Grześkowiak Marcin, 56. Hańczyk Michał, 57. Hawryluk Artur, 58. Helak Adam, 59. Hybiak Robert, 60. Jabłońska Magdalena, 61. Jakubiak Agnieszka, 62. Jankowiak Tomasz, 63. Jankowska Barbara, 64. Jankowska Barbara, 65. Kapitaniak Magdalena, 66. Kapturek Grażyna, 67. Kapturek Magdalena, 68. Karlak Andrzej, 69. Karolak Iwona, 70. Kasprzak Małgorzata, 71. Kasprzak Michał, 72. Kaźmierczak Anna, (Czubanowska), 73. Kiciński Wojciech, 74. Kmiecik Artur, 75. Kmiecik Grażyna, 76. Kokociński Maciej, 77. Kokorniak Małgorzata, 78. Końpa Marcin, 79. Koralewska Agnieszka, 80. Kosińska Agnieszka, 81. Kossowska Natasza, 82. Koszelak Wiesława, 83. Koterba Milena, 84. Kowalska Monika, 85. Kozicki Bartosz, 86. Kozlowski Łukasz, 87. Kozłowski Karol, 88. Krauze Ewelina, 89. Krawczyk Tomasz, 90. Królikowska Anna, 91. Krupa Robert, 92. Kubera Katarzyna, 93. Kubska Beata, 94. Kumoś Grzegorz, 95. Kuś Marta, 96. Kwiręg Kazimierz, 97. Leśniak Joanna, 98. Lewandowski Łukasz, 99. Liebich Agnieszka, 100. Lisiecka Sylwia, 101. Litka Adriana, 102. Litka Anita, 103. Litka Magdalena, 104. Lorenc Paweł, 105. Łuszczewski Piotr, 106. Maciejewska Hanna, 107. Maćkowiak Arleta, 108. Maćkowiak Ewa, 109. Maćkowiak Joanna, 110. Majewski Adrian, 111. Marciniak Mirosław, 112. Marszałek Aleksandra, 113.Matura Anna, 114. Matyla Hanna, 115. Mazurek Joanna, 116. Mielcarek Anna, 117. Mieloch Agnieszka, 118. Mieloszyńska Iwona, 119. Miklaszewska Małgorzata, 120. Mikołajczak Agnieszka, 121. Mikołajczak Krzysztof, 122. Mikołajczak Monika, 123. Mizgalska Hanna, 124. Moszczyńska Anna, 125. Naskrent Gwidon, 126. Nowak Edyta, 127. Nowak Justyna, 128. Nowak Monika, 129. Nowicka Arleta, 130. Nowicka Joanna, 131. Olebińska Justyna, 132. Owczarczak Agnieszka, 133. Owczarzak Małgorzata, 134. Pakulska Anna, 135. Pakulska Izabela, 136. Parolniczak Katarzyna, 137. Pawłowska Iwona, 138. Paź Kinga, 139. Piechota Dominika, 140. Pieprzyk Marzena, 141. Piotrowska Marzena, 142. Popiółkowska Magdalena, 143. Przymus Grzegorz, 144. Pzybylska Ewa, 145. Radziejewska Aurelia, 146. Rapp Andrzej, 147. Ratajczak Anna, 148. Ratajczak Paweł, 149. Roszyk Dorota, 150. Rybarczyk Wojciech, 151. Rzepczyńska Marzena, 152. Satkowska Agnieszka, 153. Sierak Krzysztof, 154. Siebert Joanna, 155. Skiba Sebastian, 156. Skrzypczak Anita, 157. Skrzypczak Beata, 158. Skrzypczak Damian, 159. Sobońska Marzena, 160. Sroczyńska Emilia, 161. Stachowiak Renata, 162. Statucka Maria, 163. Stawiński Jan, 164. Stawiński Michał, 165. Stefaniak Waldemar, 166. Stelmach Małgorzata, 167. Suszka Ewa, 168. Szaroszyk Agnieszka, 169. Szczepaniak Błażej, 170. Szczepańska Hanna, 171. Szczęsna Grażyna, 172. Szeląg Małgorzata, 173. Szerement Michał, 174. Szewczyk Alicja, 175. Szlecht Arleta, 176. Szpecht Magdalena, 177. Sieniawski Adam, 178. Śmiejczak Dorota, 179. Świątek Katarzyna, 180. Taciak Paweł, 181. Taciak Sebastian, 182. Tatara Mikołaj, 183. Telicki Tomasz, 184. Terpiłowska Monika, 185. Tomaszewska Liliana, 186. Tomyślak Dorota, 187. Tromski Wiktor, 188. Tutaj Agnieszka, 189. Urbaś Mariusz, 190. Walczak Monika, 191. Wawrzkiewicz Agnieszka, 192. Wawrzyniak Piotr, 193. Wąsik Michał, 194. Wiatr Bartosz, 195. Wichłacz Monika, 196. Wichłacz Rafał, 197. Wieczorkowska Monika, 198. Wierzbińska Bogusława, 199. Winiaszewska Agnieszka, 200. Wojciechowska Sylwia, 201. Wojciechowski Marcin, 202. Woźniak Katarzyna, 203. Wożniak Filip, 204. Zacharyasz Agnieszka, 205. Zacharyasz Monika, 206. Zajler Wojciech, 207. Żabiński Bartosz.

Matura 1996
1. Adamska (Wichłacz) Anna, 2. Ajchelman Kamila, 3. Andrzejczak Dorota, 4. Bartkowiak Robert, 5. Barwińska Agnieszka, 6. Berdychowska Aneta, 7. Berdyszak Agnieszka, 8. Bolek Agnieszka, 9. Borowiak Katarzyna, 10. Borowiak Lucyna, 11. Bratkowska Elżbieta, 12. Bzdęga Alicja, 13. Celka Anna, 14. Chęcińska Marzena, 15. Chomiak Beata, 16. Choryńska Natasza, 17. Chybka Agnieszka, 18. Cieślak Alicja, 19. Czapla Izabela, 20. Czaplicka Małgorzata, 21. Czaplicka Monika, 22. Czerwiński Łukasz, 23. Dankowska Izabela, 24. Domański Adrian, 25. Droździńska Joanna, 26. Drybański Maciej, 27. Duniec Aleksandra, 28. Dworniczak Karolina, 29. Figaniak Dorota, 30. Filipiak Beata, 31. Fischer Paweł, 32. Foterek Agnieszka, 33. Frelek Tomasz, 34. Frydrych Emilia, 35. Gadzińska Hanna, 36. Gałecki Tomasz, 37. Gałuszka Marzena, 38. Gawałek Piotr, 39. Gawarecka Małgorzata, 40. Glinkowska Alina, 41. Głochowiak Sylwia, 42. Grześkowiak Artur, 43. Grześkowiak Lucyna, 44. Grześkowiak Sylwia, 45. Grzybowska Karolina, 46. Gurboda Szczepan, 47. Gurling Lidia, 48. Hautkiewicz Tomasz, 49. Hoffmann Monika, 50. Iwanowska Halina, 51. Jabłońska Izabela, 52. Jackowiak Karolina, 53. Jakubczak Joanna, 54. Jankowiak Agnieszka, 55. Jankowiak Marzena, 56. Jankowska Magdalena, 57. Jenice Roman, 58. Jesionowska Anna, 59. Jędrzejczak Renata, 60. Joachimiak Roman, 61. Józefiak Maciej, 62. Kaczmarek Justyna, 63. Kamińska Aldona, 64. Kamiński Arkadiusz, 65. Kardasz Krzysztof, 66. Karwatka Iwona, 67. Kasztelan Tomasz, 68. Kicka Kinga, 69. Klaczyńska Honorata, 70. Klupczyńska Anna, 71. Kmiecik Karolina, 72. Kocińska Beata, 73. Konieczna Monika, 74. Konopczyńska Małgorzata, 75. Koppa Piotr, 76. Kostrzewska Magdalena, 77. Kowalska Marzena, 78. Krauze Marta, 79. Krawczyk Marzena, 80. Kubiak Magdalena, 81. Kulska Joanna, 82. Kurek Kinga, 83. Kwiecińska Izabela, 84. Leśniewski Marek, 85. Lewandowska Iwona, 86. Lewandowski Maciej, 87. Liwerska Agnieszka, 88. Lubowidzka Magdalena, 89. Ławniczak Joanna, 90. Łączny Marek, 91. Maćkowiak Katarzyna, 92. Madajka Katarzyna, 93. Madajka Maria, 94. Majewski Szymon, 95. Małecka Agnieszka, 96. Małkowska Magdalena, 97. Marciniak Mirosław, 98. Marcinkowski Miłosz, 99. Maruk Jolanta, 100. Maślińska Janina, 101. Matuszewski Piotr, 102. Mendyka Łukasz, 103. Mieloszyńska Eliza, 104. Mikołajczak Alina, 105. Naskręt Romana, 106. Niewiński Marcin, 107. Nowak Justyna, 108. Olejniczak Dorota, 109. Onsorge Małgorzata, 110. Panasik Emilia, 111. Paszkiewicz Anna, 112. Paś Jakub, 113. Paul Ewa, 114. Pawlicka Joanna, 115. Pelczyk Anna, 116. Petzke Iwona, 117. Pękala Magdalena, 118. Piasecka Agnieszka, 119. Piasek Paulina, 120. Piątek Sebastian, 121. Piątyszek Kamilla, 122. Podgórska Katarzyna, 123. Pomorski Maciej, 124. Rembielak Anna, 125. Roszkowiak Renata, 126. Rzepka Aneta, 127. Rzepka Kamila, 128. Samela Izabela, 129. Siczyńska Maria, 130. Siczyński Bartosz, 131. Siczyński Marcin, 132. Skorczyk Bartłomiej, 133. Skrzypczak Katarzyna, 134. Snowacka Dorota, 135. Sobkowiak Katarzyna, 136. Sobota Agnieszka, 137. Socha Sławomir, 138. Sroka Daria, 139. Stachowiak Ewa, 140. Staszczyk Jakub, 141. Stawiński Maciej, 142. Stępa Monika, 143. Stiller Ilona, 144. Strajbel(Cymerman)Ewa, 145. Stróżyk Małgorzata, 146. Szafrańska Agnieszka, 147. Szarzyńska Cecylia, 148. Szczepaniak Barbara, 149. Szmyt Szymon, 150. Szukowska Iwona, 151. Szulczewski Adrian, 152. Szymczak Edyta, 153. Szymczak Grzegorz, 154. Świdurska Monika, 155. Taczkowska Marzena, 156. Tokarewicz Ewa, 157. Tomaszewski Marek, 158. Tomczak Daniel, 159. Tomczak Magdalena, 160. Tomyślak Dariusz, 161. Turajski Maciej, 162. Wachowiak Wojciech, 163. Walczak Marcin, 164. Waligórska Agnieszka, 165. Wasiluk Wanda, 166. Waszak Łukasz, 167. Wawrzyniak Joanna, 168. Wilczyk Stanisław, 169. Witko Lucyna, 170. Włodarczak Agnieszka, 171. Wojciechowska Małgorzata, 172. Wojciechowski Michał, 173. Woźna Żaneta, 174. Woźniak Justyna, 175. Woźniak Piotr, 176. Wróblewska Hanna, 177. Wyciszkiewicz Iwona, 178. Zajler Eliza, 179. Zakrzewska Anna, 180. Zalewski Tomasz, 181. Zawartowska Adriana, 182. Zielińska Anna, 183. Żeleźny Bartosz.

Matura 1997
1. Abramczewski Jan, 2. Adamczyk Angelika, 3. Adamski Marcin, 4. Andrzejewska Agnieszka, 5. Bajoński Krzysztof, 6. Banaszak Edyta, 7. Bandosz Joanna, 8. Baraniak Mateusz, 9. Baranowska Magdalena, 10. Bartkowiak Beata, 11. Błajek Beata, 12. Błaszyk Izabela, 13. Broniarz Alina, 14. Byrtek Piotr, 15. Celka Magdalena, 16. Cichocka Anna, 17. Ciołkowski Bartosz, 18. Cynka Anna, 19. Czubanowski Marcin, 20. Ćwikliński Wojciech, 21. Dankowska Aneta, 22. Dąbrowski Dariusz, 23. Dominiczak Karolina, 24. Dworczak Karolina, 25. Dworczyk Aleksandra, 26. Dworczyńska Joanna, 27. Dyderska Marta, 28. Dziasek Tomasz, 29. Fabisiak Karolina, 30. Filipiak Izabela, 31. Fornalik Krzysztof, 32. Frąckowiak Szymon, 33. Gabała Małgorzata, 34. Gancarz Natalia, 35. Giec Agata, 36. Glinkowska Marzena, 37. Gołąbek Agnieszka, 38. Górka Joanna, 39. Górna Małgorzata, 40. Grałek Dorota, 41. Gromaszek Małgorzata, 42. Gwizdała Dominika, 43. Hańczyk Marlena, 44. Haremza Iwona, 45. Hasik Joanna, 46. Jackowiak Piotr, 47. Jahns Agnieszka, 48. Jakubowska Luiza, 49. Jakubowski Mikołaj, 50. Jankowiak Marta, 51. Jankowska Aleksandra, 52. Kaczmarek Agnieszka, 53. Kaczmarek Alicja, 54. Kalotka Agnieszka, 55. Kamzelak Tomasz, 56. Kasprzak Dawid, 57. Kasztelan Sylwia, 58. Klupczyński Dominik, 59. Kmieciak Aneta, 60. Kołodziejczak Rafał, 61. Konieczna Barbara, 62. Kosiorowska Joanna, 63. Koszarek Aleksandra, 64. Krawczyk Anna, 65. Kubicka Anna, 66. Kubiszewska Anna, 67. Kunstowicz Anna, 68. Kuźma Monika, 69. Leśniewicz Mikołaj, 70. Leśniewska Dorota, 71. Lidke Bartłomiej, 72. Lisewska Anna, 73. Łabudka Krystian, 74. Łada Monika, 75. Łapińska Magdalena, 76. Łowicki Marcin, 77. Maciejewski Jarosław, 78. Maćkowiak Karina, 79. Malicka Paulina, 80. Malinowski Jarosław, 81. Marciniak Michał, 82. Michalak Marcin, 83. Michalak Piotr, 84. Michałowicz Katarzyna, 85. Michałowska Agnieszka, 86. Mieloch Hanna, 87. Mieloszyk Dorota, 88. Mikołajczak Dominika, 89. Mrozek Bożena, 90. Murawski Dominik, 91. Nowicka Katarzyna, 92. Nowicki Robert, 93. Olczak Joanna, 94. Olejniczak Maciej, 95. Olik Natalia, 96. Olszewska Agnieszka, 97. Olszewski Dawid, 98. Patrzałek Karolina, 99. Pawlicka Kinga, 100. Paź Beata, 101. Piasecki Daniel, 102. Piasecki Wawrzyniec, 103. Pierzchlewicz Grażyna, 104. Piosik Samanta, 105. Podsiadły Krystian, 106. Pomin Zbigniew, 107. Przekop Joanna, 108. Przywara Magdalena, 109. Ratajczak Małgorzatra, 110. Rączkiewicz Monika, 111. Reczek Katarzyna, 112. Roszczka Joanna, 113. Rubach Alicja, 114. Rybarczyk Anna, 115. Rychlelska Katarzyna, 116. Sarnowska Agnieszka, 117. Sarnowska Hanna, 118. Sierszyńska Dorota, 119. Skotarczak Tomasz, 120. Skowronek Jakub, 121. Sosnowska Elwira, 122. Stankowska Patrycja, 123. Stawiński Daniel, 124. Stawiński Lech, 125. Stelmach Dawid, 126. Suszczewicz Joanna, 127. Szczepaniak Anna, 128. Szelerska Joanna, 129. Szwanke Anna, 130. Szymanowska Katarzyna, 131. Szymkowiak Tomasz, 132. Świadek Monika, 133. Tatara Alicja, 134. Tempska Eliza, 135. Tomaszewski Tomasz, 136. Tomczak Maciej, 137. Tomczak Tomasz, 138. Tomczyk Krzysztof, 139. Trembińska Anna, 140. Troszyński Paweł, 141. Tuszyńska Renata, 142. Tyburcy Szymon, 143. Urbaniak Magdalena, 144. Wawrzyniak Anna, 145. Wawrzyniak Ilona, 146. Wątor Anna, 147. Wichłacz Agnieszka, 148. Wieczorek Barbara, 149. Wiśniewska Ewa, 150. Witczak Agnieszka, 151. Włodarczak Emilia, 152. Włodarczak Tomasz, 153. Wośko Paweł, 154. Zakrzewska Agnieszka, 155. Żeleźna Magdalena.

Matura 1998
1. Adamczyk Paulina, 2. Adamska Magdalena, 3. Ajnbacher Sławomir, 4. Baczyński Krzysztof, 5. Baraniak Paulina, 6. Baranowski Łukasz, 7. Baum Sławomir, 8. Binkowski Sławomir, 9. Bittner Olga, 10. Błaszczyk Tomasz, 11. Borawski Reks Szymon, 12. Bortnowska Patrycja, 13. Budzyńska Julita, 14. Buszewicz Izabela, 15. Cabaj Marcin, 16. Chała Magdalena, 17. Chmielewska Joanna, 18. Chrzanowiecka Dominika, 19. Ciszewska Magdalena, 20. Czeterbok Agnieszka, 21. Czupała Wiktor, 22. Dominiak Ewa, 23. Drzewiecka Agata, 24. Dzierżawczyk Sylwia, 25. Flig Dorta, 26. Gałka Katarzyna, 27. Gorączka Karolina, 28. Górna Agnieszka, 29. Grzembowska Agnieszka, 30. Grześkowiak Irena, 31. Grzyb Dariusz, 32. Grzybowska Edyta, 33. Hejne Karol, 34. Hyżyk Błażej, 35. Idziak Andżelika, 36. Jakubowska Marta, 37. Janasik Maciej, 38. Janowicz Marta, 39. Jarosz Magdalena, 40. Jędrzejczak Arkadiusz, 41. Kaźmierczak Andrzej, 42. Kempińska Magdalena, 43. Kokociński Tomasz, 44. Komorowska Justyna, 45. Komorowska Monika, 46. Konieczna Magdalena, 47. Kopaniszen Małgorzata, 48. Kostrzewska Joanna, 49. Kościelniak Agnieszka, 50. Kozak Anna, 51. Kruczyńska Paulina, 52. Kudła Barbara, 53. Leer Beata, 54. Leżała Monika, 55. Lidke Barbara, 56. Lis Edyta, 57. Łabiński Robert, 58. Łabutka Michał, 59. Ławro Robert, 60. Machtyl Joanna, 61. Madajczak Dominika, 62. Malinowska Anna, 63. Maliński Michał, 64. Mańkowska Barbara, 65. Mańkowski Piotr, 66. Marszałek Krzysztof, 67. Maruk Wiesława, 68. Mikołajczak Tomasz, 69. Misiaczyk Katarzyna, 70. Mostowska Magdalena, 71. Mrozińska Anna, 72. Murawski Mariusz, 73. Musiał Justyna, 74. Napieralski Piotr, 75. Narożna Agnieszka, 76. Nowak Anna, 77. Nowak Bernadetta, 78. Nowak Danuta, 79. Nowicka Ilona, 80. Nowicka Monika, 81. Paś Maciej, 82. Pawlak Dawid, 83. Pawlak Joanna, 84. Pawłowska Lidia, 85. Piasek Marcin, 86. Piątyszak Beata, 87. Pietraszewski Tomasz, 88. Przekop Jarosław, 89. Przybylska Paulina, 90. Ptak Dariusz, 91. Raczkowska Katarzyna, 92. Robak Sylwia, 93. Ronke Daniel, 94. Ruszkowski Filip, 95. Rymaniak Julia, 96. Rzepka Małgorzata, 97. Sarbak Michał, 98. Sika Artur, 99. Skotarczak Przemysław, 100. Skrzypczak Magdalena, 101. Sławek Eliza, 102. Smolich Aida, 103. Springer Ewelina, 104. Sroczyńska Justyna, 105. Staszak Izabela, 106. Stawowa Karolina, 107. Stelmach Anna, 108. Stępień Agnieszka, 109. Szałek Aleksander, 110. Szarzyńska Maria, 111. Szczepankiewicz Agnieszka, 112. Szreder Joanna, 113. Szulc Robert, 114. Szulczewska Daria, 115. Śledz Roma, 116. Taciak Michał, 117. Talaska Roman, 118. Tanaś Marta, 119. Tomaszewski Michał, 120. Twardowska Dominika, 121. Tyrakowska Beata, 122. Urbaniak Artur, 123. Urbaniak Joanna, 124. Urbański Damian, 125. Walewski Robert, 126. Walkowiak Izabela, 127. Warot Roman, 128. Wąsik Paweł, 129. Wesołek Paweł, 130. Wesołowska Alina, 131. Wilczyk Agnieszka, 132. Wilkanowicz Jan, 133. Wiśniewski Bartłomiej, 134. Witkowiak Krzysztof, 135. Włodarczyk Przemysław, 136. Włodkiewicz Katarzyna, 137. Wojciechowska Aleksandra, 138. Wojciechowska Karolina, 139. Wojna Marcin, 140. Wolowczyk Aldona, 141. Woźniak Michał, 142. Zając Tadeusz, 143. Zalewska Mirosława, 144. Zdziechowski Szymon, 145. Zenker Anna, 146. Zielinska Lidia, 147. Zielińska Karolina, 148. Zimoń Milena, 149. Zwolak Rafał, 150. Zydlewicz Jolanta.

Matura 1999
1. Adamczak Maciej, 2. Adamski Karol, 3. Andrzejczak Monika, 4. Andrzejewska Izabela, 5. Armatys Barbara, 6. Balcerzak Katarzyna, 7. Bany Maciej, 8. Baraniak Karolina, 9. Barcz Agnieszka, 10. Barczak Alicja, 11. Bartkowiak Maciej, 12. Bartkowiak Tomasz, 13. Bartkowska Dominika, 14. Bednarowicz Katarzyna, 15. Bielawna Maria, 16. Binkowska Agnieszka, 17. Bittner Violetta, 18. Błaszczyk Kamila, 19. Błaszyk Sylwia, 20. Błoszyk Monika, 21. Bolek Magdalena, 22. Borowiak Tomasz, 23. Bromberek Joanna, 24. Bromberek Julia, 25. Bulińska Patrycja, 26. Chiliński Adrian, 27. Chmielewski Maciej, 28. Chycka Katarzyna, 29. Ciachowska Agnieszka, 30. Cieśla Aldona, 31. Cieślińska Patrycja, 32. Cubal Hanna, 33. Czaczkowska Karolina, 34. Czarna Luiza, 35. Czerwińska Monika, 36. Czubanowska Kinga, 37. Czupała Hubert, 38. Dolniak Daniel, 39. Dołkowka Emilia, 40. Domitrz Andrzej, 41. Drop Honorata, 42. Droździk Agnieszka, 43. Drzewiecka Katarzyna, 44. Dudziak Łukasz, 45. Durczewska Małgorzata, 46. Dworczyński Łukasz, 47. Fabisiak Magdalena, 48. Flak Monika, 49. Forszpaniak Artur, 50. Frąckowiak Marek, 51. Friedrich Beata, 52. Frydrych Mirosław, 53. Gorzelańczyk Agnieszka, 54. Gorzelańczyk Sylwia, 55. Goździk Małgorzata, 56. Górczyńska Agnieszka, 57. Górkiewicz Bartosz, 58. Gratkowska Maria, 59. Grewling Agnieszka, 60. Grzelczyk Piotr, 61. Grześkowiak Alicja, 62. Grześkowiak Hanna, 63. Grzybowski Karol, 64. Hołderny Bogdan, 65. Jackowiak Szymon, 66. Jander Agnieszka, 67. Janiak Justyna, 68. Janicki Piotr, 69. Jaskuła Lucyna, 70. Jaskułowski Grzegorz, 71. Jurajska Karolina, 72. Jurga Jakub, 73. Kaczmarek Tomasz, 74. Kasztelan Monika, 75. Kaźmierczak Aneta, 76. Kin Joanna, 77. Komorowki Sebastian, 78. Konieczny Wiktor, 79. Korcz Maciej, 80. Korneluk Jakub, 81. Kowalski Łukasz, 82. Kramer Patrycj, 83. Krusińska Karolina, 84. Kubiak Katarzyna, 85. Kubicki Sebastian, 86. KubisiakNatalia , 87. Kuczyńska Zofia, 88. Kujawa Anna, 89. Kujawa Mirosława, 90. Kuriata Piotr, 91. Labrzycka Kornelia, 92. Lewandowska Anna, 93. Lewandowska Katarzyna, 94. Litka Piotr, 95. Lorens Beata, 96. Łabutka Agnieszka, 97. Macioszczyk Karolina, 98. Maćkowiak Wojciech, 99. Majchrzak Daniel, 100. Mańka Karina, 101. Marciniak Joanna, 102. Marciniak Maria, 103. Maroń Anna, 104. Marzec Małgorzata, 105. Matelska Joanna, 106. Matyaszczyk Melchior, 107. Meissner Bartłomiej, 108. Mieloch Alicja, 109. Mieloszyńska Aleksandra, 110. Mieloszyński Juliusz, 111. Migodziński Michał, 112. Mikołajczak Marta, 113. Morawiec Anna, 114. Murawska Agnieszka, 115. Murawska Monika, 116. Muślewska Marlena, 117. Muślewska Barbara, 118. Nawrót Marzena, 119. Niemier Piotr, 120. Niewrzędowski Mariusz, 121. Nowaczyk Juliusz, 122. Nowak Michał, 123. Opielewicz Magdalena, 124. Orlicki Andrzej, 125. Orłowska Hanna, 126. Orpel Lidia, 127. Pakulska Dominika, 128. Pawlaczyk Agnieszka, 129. Pawliński Radosław, 130. Piechocka Karina, 131. Pieczyńska Jolanta, 132. Pieprzyk Bogna, 133. Podgórska Iwona, 134. Podzerek Joanna, 135. Polowczyk Paulina, 136. Poznańska Aneta, 137. Przybylska Julita, 138. Radowiec Jacek, 139. Radowiec Tomasz, 140. Radzik Karolina, 141. Ratajczak Dominika, 142. Ratajczak Liliana, 143. Ratajczak Maciej, 144. Rejmaniak Justyna, 145. Różańska Anna, 146. Rusiak Tomasz, 147. Rylski Piotr, 148. Sapała Aneta, 149. Sczaniecki Adam, 150. Sieradzki Michał, 151. Sierant Edyta, 152. Sierszyński Michał, 153. Skowronek Agnieszka, 154. Skupień Irma, 155. Smelkowska Monika, 156. Stachowiak Magdalena, 157. Stanińska Małgorzata, 158. Stanisławiak Sebastian, 159. Staniszewski Tomasz, 160. Strugała Natalia, 161. Suska Magdalena, 162. SzczepaniakOlimpia , 163. Szewczyk Joanna, 164. Szymczak Martyna, 165. Szymkowiak Katarzyna, 166. Śniedziewski Tomasz, 167. Taciak Krzysztof, 168. Tauchert Anna, 169. Teodorczak Rafał, 170. Tomaszewska Anna, 171. Trojanek Anna, 172. Troszczyński Grzegorz, 173. Wajnert Jakub, 174. Waligóra Karol, 175. Wałęsa Magdalena, 176. Warzecha Karolina, 177. Wasielewska Wioleta, 178. Waszak Tomek, 179. Wawrzkiewicz Ewa, 180. Wawrzyniak Magdalena, 181. Własińska Katarzyna, 182. Wojna Kinga, 183. Wojna Natalia, 184. Wołodkiewicz Julita, 185. Wrońska Katarzyna, 186. Zawadzka Anna, 187. Zawadzka Karolina, 188. Zawadzki Michał, 189. Zielińska Agnieszka, 190. Zimowska Hanna, 191. Zimowski Tomasz, 192. Ziółkowska Małgorzata.

Matura 2000
1. Adamczak Anna, 2. Banaszak Anna, 3. Banaszak Karol, 4. Baraniak Magdalena, 5. Bartkowiak Aldona, 6. Bartkowiak Paulina, 7. Bartkowiak Szymon, 8. Bekas Hanna, 9. Berdychowski Dariusz, 10. Bittner Katarzyna, 11. Bladocha Justyna, 12. Błaszyk Marcin, 13. Błoch Agnieszka, 14. Bolda Arleta, 15. Borowczyk Izabela, 16. Borowiak Anna, 17. Borowiak Marta, 18. Borowska Małgorzata, 19. Buchwald Łukasz, 20. Buchwald Magdalena, 21. Calińska Anita, 22. Cammarano Ewa, 23. Cekiera Katarzyna, 24. Cenker Paulina, 25. Chwaliński Marcin, 26. Chwieralski Dariusz, 27. Ciachowska Katarzyna, 28. Cie?lak Anna, 29. Czekaj Izabela, 30. Dolaciak Ewa, 31. Dudzinska Anna, 32. Duszyńska Lidia, 33. Duszyńska Sylwia, 34. Dworczyk Marta, 35. Dworczyńska Ilona, 36. Dworczyński Łukasz, 37. Dzierla Anna, 38. Fabisiak Emilia, 39. Feliczak Janina, 40. Filipowski Mariusz, 41. Franciszkiewicz Katarzyna, 42. Grycz Anna, 43. Grzelak Bartosz, 44. Grześkowiak Patrycja, 45. Guzik Jakub, 46. Gwizdała Witold, 47. Hasik Katarzyna, 48. Hibner Natalia, 49. Hofman Joanna, 50. Hyżak Piotr, 51. Hyżyk Bartosz, 52. Jabłońska Agnieszka, 53. Jackowiak Paulina, 54. Jahns Przemysław, 55. Janicka Małgorzata, 56. Jankowska Iwona, 57. Jarosz Iwona, 58. Jaworski Michał, 59. Jeńczak Anna, 60. Jernaś Marcin, 61. Kaczmarek Julia, 62. Kaczmarek Szymon, 63. Kaźmierczak Milena, 64. Kania Michał, 65. Kapała Aleksandra, 66. Kierzkowski Michał, 67. Klak Ilona, 68. Kłak Łukasz, 69. Kocemba Anna, 70. Kolebacz Edyta, 71. Komorowska Maja, 72. Kondras Horacy, 73. Konieczna Karolina, 74. Końpa Daria, 75. Kopaniszen Izabela, 76. Koprek Patrycja, 77. Kowalczyk Agnieszka, 78. Kowalczyk Dariusz, 79. Kowalewska Danuta, 80. Kowalska Anna, 81. Kowalska Małgorzata, 82. Kowalski Krzysztof, 83. Kozielczyk Anna, 84. Krychowski Damian, 85. Krzy?ków Maria, 86. Kubala Sylwia, 87. Kubas Daniel, 88. Kurnatowska Agnieszka, 89. Lazar Olga, 90. Łagodzińska Magdalena, 91. Łojewska Joanna, 92. Łuczak Karolina, 93. Łukaszewska Maria, 94. Łysiak Krzysztof, 95. Maćkowiak Ilona, 96. Madalińska Aneta, 97. Malusiak Monika, 98. Marcinkowska Magdalena, 99. Marcinkowska Malwina, 100. Marcinkowski Remigiusz, 101. Matecki Paweł, 102. Matysiak Michał, 103. Michalak Monika, 104. Michalska Anna, 105. Michalski Krzysztof, 106. Mieloszyński Piotr, 107. Mikołajczak Justyna, 108. Mikołajczak Katarzyna, 109. Milkiewicz Jakub, 110. Nawrocka Maria, 111. Nowaczyk Agnieszka, 112. Nowak Agnieszka, 113. Nowak Ewa, 114. Nowak Katarzyna, 115. Nowak Katarzyna Maria, 116. Nowak Sylwia, 117. Olejniczak Aneta, 118. Olejniczak Monika, 119. Oleksy Łukasz, 120. Olik Grzegorz, 121. Olszewska Paulina, 122. Ostrowska Barbara, 123. Pajsert Anna, 124. Pajsert Lidia, 125. Pankowski Paweł, 126. Pawlicki Kamil, 127. Pelczyńska Julita, 128. Pepeta Anna, 129. Piasecka Monika, 130. Piechocka Agnieszka, 131. Piechocki Marcin, 132. Pierzchlewicz Małgorzata, 133. Pietraszewski Jacek, 134. Pilichowska Danuta, 135. Płończak Anna, 136. Polowczyk Dorota, 137. Porwit Bartłomiej, 138. Przywara Agnieszka, 139. Przywara Joanna, 140. Ratajczak Adam, 141. Ratajczak Ilona, 142. Ratajszczak Natalia, 143. Ronke Patrycja, 144. Roszkiewicz Łukasz, 145. Rozmiarek Monika, 146. Różalski Jakub, 147. Rykert Daniel, 148. Rymaniak Paweł, 149. Sadowska Agnieszka, 150. Sajko Jarosław, 151. Selmoser Marta, 152. Skoracki Marcin, 153. Skorczyk Marcin, 154. Slenzak Monika, 155. Socha Grzegorz, 156. Sosnowska Paulina, 157. Staszak Marlena, 158. Stšpień Joanna, 159. Studziński Michał, 160. Suchora Magdalena, 161. Szalek Kamila, 162. Szczepaniak Łukasz, 163. Szreder Agnieszka, 164. Szubert Piotr, 165. Szulczewski Tomir, 166. Szymkowiak Łukasz, 167. Śmieszniak Robert, 168. Śmigaj Błażej, 169. Tomczak Michał, 170. Tomczyk Agnieszka, 171. Walenciak Elżbieta, 172. Waligóra Agnieszka, 173. Waligóra Kinga, 174. Walkowiak Karolina, 175. Wasielewska Ewa, 176. Wasińska Agnieszka, 177. Wawrzyniak Aneta, 178. Wawrzyniak Paweł, 179. Wąsik Anna, 180. Weis Piotr, 181. Wiśniewska Ewa, 182. Witczak Marcin, 183. Włodarczak Marta, 184. Wojciechowska Magdalena, 185. Wojna Aneta, 186. Wojna Łukasz, 187. Wojtkowiak Tomasz, 188. Wróblewski Przemysław, 189. Wyrzykowska Agnieszka, 190. Wysocka Marta, 191. Zalewski Bartosz, 192. Złotkowska Anna.

Matura 2001
1. Adamczak Magdalena, 2. Andrzejczak Sylwia, 3. Andrzejewska Magdalena, 4. Baksalary Katarzyna, 5. Balcerzak Jarosław, 6. Baraniak Anna, 7. Barańska Lidia, 8. Barska Natalia, 9. Biernacki Łukasz, 10. Binkowska Anna, 11. Błaszczyk Artur, 12. Bonarek Katarzyna, 13. Borowiak Paulina, 14. Borowska Dorota, 15. Brauer Agnieszka, 16. Bromberek Natalia, 17. Bugała Piotr, 18. Cabaj Elżbieta, 19. Cammarano Dariusz, 20. Chudziński Wojciech, 21. Cieślińska Justyna, 22. Cynka Katarzyna, 23. Czarnecka Anna, 24. Derwich Agata, 25. Dominiak Joanna, 26. Dudziak Anna Maria, 27. Duszyńska Agnieszka, 28. Dworczak Paulina, 29. Feliczak Kamila, 30. Filipiak Marzena, 31. Flak Marta, 32. Gabała Renata, 33. Gajska Tomasz, 34. Giersz Hanna, 35. Godawa Irmina, 36. Gorzkiewicz Krystian, 37. Goździk Ewa, 38. Grygałowicz Weronika, 39. Grzelak Jakub, 40. Grzegorzewska Angelika, 41. Grześkowiak Malina, 42. Hała Joanna, 43. Herbeć Krzysztof, 44. Hofrmann Wiktoria, 45. Hołderna Anna, 46. Holderny Mirosław, 47. Hyżyk Paweł, 48. Jackowski Bartosz, 49. Jakuszkowiak Karolina, 50. Jankowiak Jarosław, 51. Jankowiak Marta, 52. Jankowski Maciej, 53. Jankowski Maciej Krzysztof, 54. Jańczak Małgorzata, 55. Jaskułowski Maciej, 56. John Milena, 57. Johns Michał, 58. Jóźwiak Agnieszka, 59. Kaczmarek Izabela, 60. Kaczmarek Magdalena, 61. Kaminska Anna, 62. Kasprzak Agnieszka, 63. Kaźmierczak Żaneta, 64. Kędziora Karol, 65. Klaczyk Katarzyna, 66. Kołacka Dominika, 67. Kołodziej Anna, 68. Komorowska Agnieszka, 69. Komorowski Michał, 70. Kopankiewicz Klaudyna, 71. Koralewska Joanna, 72. Kościelniak Hanna, 73. Kościelniak Piotr, 74. Kowalczyk Marcin, 75. Kowalczyk Michał, 76. Kowalczyk Monika, 77. Kowalska Joanna, 78. Kowalska Marika, 79. Kowalski Marek, 80. Kowalski Michał, 81. Krawczyk Agnieszka, 82. Król Mirosław, 83. Kruk Grzegorz, 84. Kubas Grzegorz, 85. Kubecka Małgorzata, 86. Kubiak Dorota, 87. Kujawa Katarzyna, 88. Kujawińska Paulina, 89. Kujawska Paulina, 90. Kulasik Agnieszka, 91. Kuratczyk Jan, 92. Kwieciak Michał, 93. Lange Marcin, 94. Langner Tomasz, 95. Leśniak Agnieszka, 96. Leśniewska Katarzyna, 97. Litka Łukasz, 98. Lossy Katarzyna, 99. Łapińska Marianna, 100. Łopiński Damian, 101. Łukaszewski Jakub, 102. Łukowczyk Paweł, 103. Łyko Marta, 104. Maciejewska Monika, 105. Maciejewski Marek, 106. Maćkowiak Paulina, 107. Majchrzycka Kamila, 108. Makałowska Izabela, 109. Mańkowski Przemysław, 110. Marciniak Karol, 111. Matczak Mariusz, 112. Matuszewski Tomasz, 113. Matysiak Joanna, 114. Mazurczak Joanna, 115. Michalak Katarzyna, 116. Mielcarek Magdalena, 117. Miękisiak Barbara, 118. Monczakowska Ewelina, 119. Mośkowiak Joanna, 120. Mróz Marcin, 121. Musiał Marta, 122. Muszyńska Marta, 123. Nagengast Małgorzata, 124. Nowaczyńska Joanna, 125. Nowak Mai wina, 126. Nowicka Agnieszka, 127. Opielewicz Joanna, 128. Ostrowska Małogorzata, 129. Owsianny Filip, 130. Pawlak Szymon, 131. Perz Anna, 132. Perz Dorota, 133. Piasecka Anna, 134. Pieńkowska Anna, 135. Piotrowska Joanna, 136. Poczta Barbara, 137. Polanowska Klaudyna, 138. Poniewierski Michał, 139. Popińska Wioletta, 140. Popowicz Magdalena, 141. Prętkowska Agnieszka, 142. Pruchnik Anna, 143. Przybylska Karolina, 144. Radzik Damian, 145. Ratajczak Anna, 146. Ratajczak Barbara, 147. Ratajczak Karolina, 148. Ratajczak Katarzyna, 149. Ratajczak Ryszard, 150. Rączkiewicz Agnieszka, 151. Rembielak Mateusz, 152. Robaszyńska Magdalena, 153. Rogozik Jakub, 154. Rogozińska Dominika, 155. Roszczka Łukasz, 156. Rozmiarek Agnieszka, 157. Rybakowska Joanna, 158. Rystok Małgorzata, 159. Ryszewska Magdalena, 160. Rzepka Michał, 161. Satkowski Jacek, 162. Sędłak Natalia, 163. Sika Robert, 164. Skrzypczak Danuta, 165. Skrzypczak Monika, 166. Sójka Edyta, 167. Stachowiak Hanna, 168. Stachowiak Paulina, 169. Stawińska Dominika, 170. Stępa Izabela, 171. Stołowski Marcin, 172. Strajbel Sławomir, 173. Strutyńska Aleksandra, 174. Szczechura Joanna, 175. Szczęsna Maria, 176. Szmania Marta, 177. Szonert Robert, 178. Szulczyńska Marta, 179. Szymanowski Piotr, 180. Szymańska Agata, 181. Szymańska Agnieszka, 182. Świątek Janusz, 183. Tiszer Michał, 184. Tomczak Paulina, 185. Tomaszewska Anna, 186. Tomczak Agnieszka, 187. Tomczak Anna, 188. Twardowska Renata, 189. Wajnert Anna, 190. Walczak Małgorzata, 191. Walkowiak Magdalena, 192. Wałęsa Maja, 193. Wawrzynowicz Beata, 194. Werwińska Anna, 195. Wesołowska Agnieszka, 196. Wiatr Karol, 197. Widomski Robert, 198. Winiarska Małgorzata, 199. Wiśniewski Damian, 200. Wojciechowski Marcin, 201. Wolarczyk Anna, 202. Wosińska Aneta, 203. Wybieralska Joanna, 204. Wyrzykowska Daria, 205. Zielińska Daria.

Matura 2002
1. Adamczewski Sebastian, 2. Adamska Anna, 3. Andrzejczak Sylwia, 4. Antoniewicz Agnieszka, 5. Antoszewski Łukasz, 6. Bartkowska Joanna, 7. Bąk Joanna, 8. Bielańska Joanna, 9. Bieniek Monika, 10. Binkowska Julita, 11. Binkowska Karolina, 12. Błaszkowiak Justyna, 13. Błaszyk Barbara, 14. Budzyński Witold, 15. Buk Michał, 16. Chmielewska Ewa, 17. Chmielewska Grażyna, 18. Choryński Piotr, 19. Cieślak Artur, 20. Cieślak Patrycja, 21. Cieślińska Katarzyna, 22. Cwojdziński Mateusz, 23. Czeryba Małgorzata, 24. Dąbrowska Marta, 25. Derdak Paulina, 26. Dominiak Agnieszka, 27. Dworczyńska Marta, 28. Dziasek Marcin, 29. Dziasek Monika, 30. Dzierżawczyk Wiesław, 31. Fabisiak Damian, 32. Filipiak Iwona, 33. Forszpaniak Monika, 34. Furmaniuk Tomasz, 35. Gęstwa Teresa, 36. Giersz Małgorzata, 37. Głochowiak Agnieszka, 38. Górka Katarzyna, 39. Górkiewicz Maria, 40. Grewling Lidia, 41. Grzelka Emilia, 42. Grześkowiak Jagoda, 43. Grzybowska Marta, 44. Grzywaczyk Piotr, 45. Hejne Rafał, 46. Herter Konrad, 47. Hołderna Monika, 48. Ignasiak Sebastian, 49. Iks Dorota, 50. Jachnik Katarzyna, 51. Jakubek Joanna, 52. Jakubiak Karolina, 53. Jakubiak Łukasz, 54. Jama Dariusz, 55. Jander Marek, 56. Janicka Joanna, 57. Jankowiak Paweł, 58. Jankowska Agnieszka, 59. Jankowska Dominika, 60. Jankowska Jolanta, 61. Jarosz Dorota, 62. Jasiak Jakub, 63. Jaskuła Weronika, 64. Jessa Paulina, 65. Jopek Dominik, 66. Józefowicz Marzena, 67. Jurga Romana, 68. Kaczmarek Marta, 69. Kaczmarek Robert, 70. Kałka Julia, 71. Kamieńska Izabela, 72. Kamiński Tomasz, 73. Kamzol Paweł, 74. Karalus Justyna, 75. Kaczmarek Katarzyna, 76. Kardaś Robert, 77. Kasprzak Roman, 78. Kaśmider Natalia, 79. Kaźmierczak Marta, 80. Kiełczewska Natalia, 81. Klak Joanna, 82. Klinowska Anna, 83. Kocemba Damian, 84. Kochańska Lidia, 85. Koczorowska Anna, 86. Kokorniak Anna, 87. Kołacka Agnieszka, 88. Kołodziejska Joanna, 89. Komorowska Kamila, 90. Konieczna Klaudia, 91. Kopaczewski Hubert, 92. Kopiec Adam, 93. Koprowski Piotr, 94. Kossmann Piotr, 95. Kostek Andrzej, 96. Kowalczyk Grażyna, 97. Kozłowski Mariusz, 98. Kramm Magdalena, 99. Krawczyk Anna, 100. Krawczyk Dorota, 101. Kruk Adam, 102. Lewandowska Dominika, 103. Lewandowska Kamila, 104. Lewandowska Magdalena, 105. Lichota Patryk, 106. Lidke Dorota, 107. Lubowicki Krzysztof, 108. Lada Katarzyna, 109. Ławniczak Agnieszka, 110. Łuszczewska Daria, 111. Majcher Hanna, 112. Majewska Paulina, 113. Majorczyk Tomasz, 114. Majster Ewa, 115. Majsner Mariusz, 116. Małecka Martyna, 117. Mansfeld Anna, 118. Marciniak Łukasz, 119. Marciniak Szymon, 120. Marek Małgorzata, 121. Marion Patrycja, 122. Matuszak Irmina, 123. Matuszczak Dominika, 124. Matuszkowiak Małgorzata, 125. Meissner Hanna, 126. Michalewicz Kinga, 127. Michałowska Agnieszka, 128. Mikołajczak Anna, 129. Mikołajczak Piotr, 130. Milanowska Anna, 131. Misiak Agnieszka, 132. Murawska Kamila, 133. Murawska Magdalena, 134. Mydlarz Magdalena, 135. Nestorowicz Aleksander, 136. Niedzwiecka Joanna, 137. Okoniewska Joanna, 138. Orpel Michalina, 139. Owsianny Tomasz, 140. Pajsert Ewa, 141. Pankowski Mariusz, 142. Paszkiewicz Waldemar, 143. Pawłowski Jakub, 144. Pawłowski Waldemar, 145. Peksa Magdalena, 146. Piechowiak Anna, 147. Pieczykolan Anna, 148. Pietrzak Szymon, 149. Podracka Milena, 150. Polowczyk Rafał, 151. Praczyk Karolina, 152. Projs Marta, 153. Prusak Łukasz, 154. Przybylski Paweł, 155. Ptaszyk Magdalena, 156. Raszewski Przemysław, 157. Ratajczak Ewa, 158. Ratajczak Iwona, 159. Ratajczak Robert, 160. Rączkiewicz Joanna, 161. Rozmiarek Emilia, 162. Różycki Dominik, 163. Rubach Beata, 164. Rzońca Katarzyna, 165. Sawicki Dominik, 166. Sczaniecki Jakub, 167. Serafiniak Agnieszka, 168. Siek Marta, 169. Sieradzki Jakub, 170. Sika Paulina, 171. Sikora Agnieszka, 172. Simon Piotr, 173. Skiba Anna, 174. Skrzypiński Piotr, 175. Smakulska Ewa, 176. Sobczak Agnieszka, 177. Socha Milena, 178. Sroczyńska Katarzyna, 179. Stachowiak Anna, 180. Statucka Milena, 181. Stern Miłosz, 182. Stępa Piotr, 183. Surowiec Sylwia, 184. Suska Justyna, 185. Sypniewska Dominika, 186. Szafirowicz Monika, 187. Szymańska Renata, 188. Szczepaniak Julita, 189. Szczepaniak Tomasz, 190. Szczepankiewicz Dawid, 191. Szyba Piotr, 192. Szydłowska Anna, 193. Szydłowski Tomasz, 194. Szymkowiak Patrycja, 195. Tokarek Paulina, 196. Tomala Paweł, 197. Tomala Sylwia, 198. Tomaszewska Marzena, 199. Tomczak Aleksandra, 200. Tomczak Paulina, 201. Tomczyk Maciej, 202. Trojanek Karolina, 203. Turkiewicz Dominika, 204. Twardowska Julita, 205. Wachowiak Krzysztof, 206. Wasiński Jakub, 207. Wawrzyniak Paulina, 208. Weis Joanna, 209. Wiczyńska Katarzyna, 210. Wiczyńska Magdalena, 211. Wilkanowicz Szymon, 212. Wilkowska Romana, 213. Witkowski Karol, 214. Wojciechowska Sylwia, 215. Wojdyga Jakub, 216. Wojniusz Joanna, 217. Woźniak Karolina, 218. Woźny Tomasz, 219. Wujciakowski Marcin, 220. Wujek Anna., 221. ZajlerAdam, 222. Zaniewicz Agnieszka, 223. Zawadzka Magdalena, 224. Zieliński Bartosz, 225. Zwierzyńska Katarzyna.

Matura 2003
1. Ajnbacher Katarzyna, 2. Andrzejczak Emilia, 3. Andrzejczak Magdalena, 4. Antoniewicz Anna, 5. Bałęczna Beata, 6. Banaszak Robert, 7. Bandosz Ewa, 8. Bandosz Zofia, 9. Barcz Katarzyna, 10. Bartkowiak Szymon, 11. Bilska Monika, 12. Błaszczyk Agata, 13. Budzyn Sylwia, 14. Bugała Ewa, 15. Butkiewicz Jakub, 16. Chwastyniak Sylwia, 17. Ciemiak Monika, 18. Cieślak Jakub, 19. Cieślak Karolina, 20. Derwich Szymon, 21. Dębowska Weronika, 22. Dębski Marcin, 23. Dobrucka Milena, 24. Dolińska Izabela, 25. Dominiak Magdalena, 26. Dorsz Katarzyna, 27. Dorsz Paweł, 28. Dudziak Monika, 29. Durzyńska Magdalena, 30. Duszczak Szymon, 31. Dutkiewicz Joanna, 32. Edwarczyk Natalia, 33. Gajska Ewelina, 34. Gapys Marlena, 35. Gendek Karolina, 36. Golak Paulina, 37. Gordziej Mieszko, 38. Goryniak Marek, 39. Gorządek Joanna, 40. Goździk Katarzyna, 41. Graca Przemysław, 42. Grzelak Michał, 43. Orzełka Hanna, 44. Grzembowski Dariusz, 45. Grześkowiak Zbigniew, 46. Guzewski Jędrzej, 47. Hojdrych Rafał, 48. Hoppe Bartosz, 49. Idziak Joanna, 50. Iwanowski Marcin, 51. Jachnik Jolanta, 52. Janicka Agnieszka, 53. Janiszewski Paweł, 54. Jankowiak Łukasz, 55. Janowicz Daria, 56. Jaskuła Kamila, 57. Jaśkowiak Michał, 58. Jernaś Łukasz, 59. Jędrzejczak Anna, 60. Kamień Dorota, 61. Kamińska Julita, 62. Kamzelak Hanna, 63. Kania Ewelina, 64. Karaś Przemysław, 65. Karliński Paweł, 66. Kaźmierska Maria, 67. Kołodziej Marcin, 68. Kołodziejczak Mariola, 69. Kominek Magdalena, 70. Konieczny Cyprian, 71. Koperczuk Anna, 72. Kostrzewska Marta, 73. Kościelniak Małgorzata, 74. Kowalska Elżbieta, 75. Kowalska Małgorzata, 76. Kowalska Marta, 77. Kramer Tomasz, 78. Krzyżyńska Ewa, 79. Kubera Jolanta, 80. Kulej Michał, 81. Lampasiak Marta, 82. Leśniczak Dariusz, 83. Lewandowicz Monika, 84. Lewandowski Dominik, 85. Lewandowski Krzysztof, 86. Litka Michał, 87. Łabutka Katarzyna, 88. Łagoda Magdalena, 89. Łakoma Ewa, 90. Łapińska Joanna, 91. Łączna Dorota, 92. Łożyński Jan, 93. Łukaszewska Agata, 94. Maciejewska Alicja, 95. Maćkowiak Maciej, 96. Maćkowiak Tomasz, 97. Majchrzak Magdalena, 98. Majchrzycki Sławomir, 99. Makowska Iwona, 100. Marciniak Marcin, 101. Marciniak Paulina, 102. Masztalerz Monika, 103. Matelska Agnieszka, 104. Matelska Joanna, 105. Matelska Martyna, 106. Matuszak Anna, 107. Matuszewska Magdalena, 108. Meissner Małgorzata, 109. Miałkas Katarzyna, 110. Michalak Marita, 111. Michalak Paulina, 112. Michalska Martyna, 113. Mikołajczak Paulina, 114. Milicka Marta, 115. Mnichowska Anna, 116. Nawrot Jan, 117. Norek Katarzyna, 118. Nowaczyk Artur, 119. Nowak Weronika, 120. Nowicka Joanna, 121. Olejniczak Wojciech, 122. Oleszak Agnieszka, 123. Osiński Waldemar, 124. Pajzert Katarzyna, 125. Pawlak Fabian, 126. Pawlak Wojciech, 127. Pawłowska Aleksandra, 128. Pawłowska Paulina, 129. Pawłowska Sylwia, 130. Paź Sylwia, 131. Pera Michał, 132. Piasecka Joanna, 133. Piasecka Paulina, 134. Piechocka Magdalena, 135. Pieńkowska Beata, 136. Pieprzyk Marta, 137. Pietrzak Bartosz, 138. Pietrzak Łukasz, 139. Piotrowski Marcin, 140. Płociennik Karolina, 141. Pochyła Danuta, 142. PotockaMarta, 143. Projs Katarzyna, 144. Przybylska Natalia, 145. Ratajczak Krzysztof, 146. Regulska Joanna, 147. Rembielak Michalina, 148. Rogoziński Michał, 149. Rozmiarek Alina, 150. Różańska Małgorzata, 151. Ruszkowska Magdalena, 152. Rydlewska Marta, 153. Ryszewska Sylwia, 154. Rzyha Hubert, 155. Sękowska Agata, 156. Sikora Ewelina, 157. Simon Joanna, 158. Siolek Michał, 159. Skowrońska Marlena, 160. Skupień Agnieszka, 161. Słowik Marta, 162. Smardz Katarzyna, 163. Smoleński Maciej, 164. Sroka Maja, 165. Stachowska Agnieszka, 166. Stanisławiak Magdalena, 167. Stefaniak Maria, 168. Stępa Anna, 169. Stępniak Mirella, 170. Strabel Agnieszka, 171. Szaroszyk Małgorzata, 172. Szczepaniak Katarzyna, 173. Szewczyk Łukasz, 174. Szmania Agata, 175. Szmyt Aleksandra, 176. Szydłowska Ilona, 177. Szymkowiak Małgorzata, 178. Śmieszniak Marzena, 179. Taciak Karolina, 180. Taciak Martyna, 181. TobołaAgata, 182. Tomaszewska Klaudyna, 183. Tomaszewska Magdalena, 184. Tomaszewski Łukasz, 185. Tomaszewski Marcin, 186. Tomczak Małgorzata, 187. Tomczak Marta, 188. Tomczak Zenon, 189. Tomczyk Agata, 190. Trzeciak Łukasz, 191. Twardowska Iwona, 192. Ubysz Ewa, 193. Wachowiak Mariusz, 194. Walczak Małgorzata, 195. Walkowiak Katarzyna, 196. Wasielewski Łukasz, 197. Wawrzyniak Barbara, 198. Wawrzyniak Michał, 199. Wegemund Adrianna, 200. Weinert Olga, 201. Wenecka Jędrzej, 202. Wesołowski Paweł, 203. Węgielska Ewa, 204. Wieczorek Agnieszka, 205. Winiecka Dorota, 206. Witkowiak Anna, 207. Wizła Jakub, 208. Włodarczak Bartosz, 209. Włodarczak Marcin, 210. Wojciechowska Magdalena, 211. Worsztynowicz Tomasz, 212. Woźna Katarzyna, 213. Wujek Jakub, 214. Zajączkowska Lidia, 215. Zdziechowski Jan, 216. Zelba Agnieszka, 217. Zenker Strużyna Magdalena, 218. Zięciak Maria, 219. Zięta Katarzyna, 220. Żurczak Marek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2007, 08:22
Posty: 1357
Lokalizacja: Chicago
Piotrek niezla robota, napewno sie przyda.

_________________
Hania
___________________________
Poszukuje aktu urodzenia Frantz Thim/Timme/Thiem, urodzony przed 1780 rokiem, zawod:młynarz


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 04 sie 2010, 12:51
Posty: 38
Lokalizacja: Katowice
Witam Piotrze! Ależ wspaniała baza danych powstała z list absolwentów! Bardzo dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas. Ja swego pradziadka wprawdzie nie znalazłam wśród absolwentów, ale dla wielu osób będzie to na pewno świetne źródło wiadomości o przodkach, serdecznie pozdrawiam :D Ania Kwaśny


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 15:06 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Powyższy spis dotyczy jedynie uczniów przystępujących do matury. Jeśli ktoś uczył się w tej placówce tylko np. jeden rok lub po prostu nie podchodził do egzaminu dojrzałości, nie będzie w nim wyszczególniony.

edit:
Jeśli chodzi o pochodzenie uczniów Gimnazjum, to znalazłem na ten temat pewien fragment w książce Piotra Mulkowskiego (obecnego dyrektora) "Gimnazjum i Liceum im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie":
"W stosunkowo niewielkim ośrodku miejskim, jakim był Śrem w latach pięćdziesiątych wieku XIX, było wiadomym, iż uczniowie miejscowi będą stanowili niewielki odsetek wszystkich uczęszczających. Tak też miało się stać. Niemal do końca wieku liczba uczniów spoza powiatu stanowiła większość. Przy studiowaniu listy przyjętych oraz absolwentów, znajdujemy nazwiska osób urodzonych w Wielkim Księstwie Poznańskim, na Pomorzu, Kujawach, ale również na Śląsku oraz w głębi państwa pruskiego. Dlatego też oddziaływanie szkoły było o wiele większe. Absolwent szkoły po zdaniu egzaminu maturalnego otrzymywał od dyrektora zaświadczenie, które było przepustką na wybrane studia."

Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 19:51 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Jako uzupełnienie dodam jeszcze maturzystów z roczników 2004-2008. Lista ta była publikowana w książce Piotra Mulkowskiego "Gimnazjum i Liceum im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie".

Matura 2004
1. Adamczak Agata, 2. Adamczak Katarzyna, 3. Antkowiak Krystian, 4. Antoniewicz Monika, 5. Baraniak Natalia, 6. Barańska Ewa, 7. Bartkowiak Agnieszka, 8. Bentka Jakub, 9. Beszterda Emilia, 10. Błaszczak Jakub, 11. Błaszczyk Anna, 12. Borowiak Małgorzata, 13. Borowska Monika, 14. Bręczewska Katarzyna, 15. Bródka Marcin, 16. Bruch Szymon, 17. Brygier Marta, 18. Burlaga Monika, 19. Bykowicz Romana, 20. Byra Alina, 21. Calińska Beata, 22. Cieślak Mikołaj, 23. Cybulka Kornel, 24. Czarnecka Patrycja, 25. Czeterbok Anna, 26. Ćwiklińska Kinga, 27. Dodat Joanna Julita, 28. Dominiak Aneta, 29. Drgas Mikołaj, 30. Dudziak Krystian, 31. Dudziak Zofia, 32. Dudzińska Agnieszka, 33. Dzitkowski Witold, 34. Fabisiak Joanna, 35. Fabisiak Paulina, 36. Filipowska Romana, 37. Fołtyn Dorota, 38. Frankiewicz Marta, 39. Frąckowiak Marta, 40. Furmaniuk Anna, 41. Furmanowska Marzena, 42. Gajewski Tomasz, 43. Gałka Paweł, 44. Genderka Olga, 45. Genderka Witold Wojciech, 46. Gośliński Marek, 47. Goździk Adam, 48. Gorczyńska Beata, 49. Górna Beata, 50. Grygier Alicja, 51. Grzegorzewski Marek, 52. Grześ Maria, 53. Grześkowiak Jakub, 54. Hądzelek Natalia, 55. Hoffmann Edyta, 56. Hula Joanna, 57. Idczak Aneta, 58. Jankowiak Anna, 59. Jankowiak Emilia, 60. Jankowska Joanna, 61. Jankowska Marta, 62. Jankowski Jakub, 63. Janusz Marta, 64. Jędrzejczak Wojciech, 65. Jurga Agnieszka, 66. Jurga Jakub, 67. Kaczmarek Marcin, 68. Kaczmarek Marta, 69. Kaczmarek Mateusz, 70. Klimaszewski Jakub, 71. Klupczyńska Marieta, 72. Kmieciak Marek, 73. Konieczna Michalina, 74. Kowalska Magdalena, 75. Kowalski Krzysztof, 76. Krassowska Anna, 77. Kropidlowski Damian, 78. Kubska Anna, 79. Kulak Agata, 80. Kurek Małgorzata, 81. Kusztelak Monika, 82. Kwiecińska Paulina, 83. Labrzycka Marta, 84. Lachendro Bartosz, 85. Laska Anna, 86. Leśniewska Karolina, 87. Lisewska Katarzyna, 88. Łabęda Anna, 89. Łakowiecki Łukasz, 90. Łojewska Paulina, 91. Maciejewska Anita, 92. Maciejewski Marcin, 93. Maćkowiak Anna, 94. Maćkowiak Katarzyna, 95. Majorczyk Marcin, 96. Mansfeld Magdalena, 97. Marciniak Ewelina, 98. Marciniak Magdalena, 99. Marcinkowska Małgorzata, 100. Markiewicz Magdalena, 101. Maskulińska Karolina, 102. Matuszak Sławomir, 103. Mądra Agnieszka, 104. Mądra Izabela, 105. Mieloch Izabela, 106. Mizera Agnieszka, 107. Moszyńska Katarzyna, 108. Narożna Małgorzata, 109. Nawrot Karolina, 110. Nawrot Marta, 111. Nicke Patrycja, 112. Noetzel Daniel, 113. Nowacka Deborah, 114. Nowak Kamila, 115. Nowak Marta, 116. Nowak Rita, 117. Nowicka Sylwia, 118. Olejniczak Kamila, 119. Olejnik Łukasz, 120. Ostrowska Kinga, 121. Ostrowski Wojciech, 122. Pawlicki Łukasz, 123. Pawlik Anita, 124. Pawłowska Anna, 125. Pawłowski Hubert, 126. Paź Katarzyna, 127. Piasecka Agnieszka, 128. Piasecki Maciej, 129. Piasecki Szymon, 130. Piasek Agata, 131. Pieczykolan Agata, 132. Pierzchała Anna, 133. Pietrowski Szymon, 134. Pietrzak Monika, 135. Piotrowska Barbara, 136. Plebański Jarosław, 137. Pochylski Ziemowit, 138. Porwit Wiktor, 139. Potocki Damian, 140. Radajewski Marcin, 141. Ratajczak Joanna, 142. Reczek Agnieszka, 143. Robaszyński Mateusz, 144. Romanowski Mateusz, 145. Rozmiarek Agnieszka, 146. Ryszewski Krzysztof, 147. Sajko Ziemowit, 148. Salamon Kamil, 149. Sażalski Piotr, 150. Schneider Agnieszka, 151. Selmoser Kamila, 152. Siek Szymon, 153. Skałecka Karolina, 154. Skałecki Piotr, 155. Skorupka Magdalena, 156. Skrzypczak Małgorzata, 157. Statucka Paulina, 158. Strajbel Barbara, 159. Strzok Kamila, 160. Szczepaniak Milena, 161. Szczepaniak Olga, 162. Szczęśniak Marcin, 163. Szymańska Olga, 164. Szymkowiak Natalia, 165. Szyszka Marta, 166. Śliwińska Agnieszka, 167. Śniedziewski Dawid, 168. Taciak Sylwia, 169. Teodorczak Dominika, 170. Tomaszewska Magdalena, 171. Tomczyk Katarzyna, 172. Troszyńska Tatiana, 173. Turkowiak Magdalena, 174. Twardowska Marianna, 175. Ulatowska Joanna, 176. Wajchman Sandra, 177. Wajnert Zuzanna, 178. Walczak Adam, 179. Walczak Joanna, 180. Walczak Natalia, 181. Walkowiak Małgorzata, 182. Wałęsa Łukasz, 183. Wański Szymon, 184. Wasielak Izabela, 185. Wasiński Piotr, 186. Weis Michał, 187. Werwiński Krzysztof, 188. Winiecka Anna, 189. Witkowska Monika, 190. Wojciechowska Joanna, 191. Wojciechowski Maciej, 192. Wojtkowiak Iwona, 193. Wojtkowiak Marta, 194. Woroch Szymon, 195. Wujek Elwira, 196. Wyrzykowska Paulina, 197. Zabor Agata, 198. Zagawa Mariusz, 199. Zalewska Magdalena, 200. Zima Natalia, 201. Ziółkowska Anna, 202. Ziółkowska Natalia, 203. Zwolak Katarzyna, 204. Zygoń Sylwia, 205. Żurawik Elżbieta.

Matura 2005
1. Adamczak Magdalena, 2. Adamska Joanna, 3. Adamski Michał, 4. Andrzejczak Magdalena, 5. Andrzejczak Szymon, 6. Antkowiak Daria, 7. Antkowiak Eliza, 8. Antkowska Paula, 9. Balcerowicz Hanna, 10. Baraniak Agata, 11. Baranowska Martyna, 12. Bartkowiak Natalia, 13. Basaj Michał, 14. Blaszczyk Adam, 15. Błaszyk Magdalena, 16. Borowczyk Bartosz, 17. Borowicki Krzysztof, 18. Buchwald Szymon, 19. Ceglarek Marta, 20. Chmiel Przemysław, 21. Czapla Mateusz, 22. Czekaj Eliza, 23. Daleszyński Maciej, 24. Dudkowska Natalia, 25. Duszyński Mateusz, 26. Dziurka Magdalena, 27. Edwarczyk Norbert, 28. Frąckowiak Martyna, 29. Genderka Anna, 30. Genderka Magdalena, 31. Glura Milena, 32. Głochowiak Paulina, 33. Gorzkowski Michał, 34. Graefling Monika, 35. Grocholska Beata, 36. Grzembowski Szymon, 37. Grzempa Katarzyna, 38. Grzesiak Elżbieta, 39. Grzeszczyk Natalia, 40. Grześkowiak Krzysztof, 41. Grześkowiak Michał, 42. Grześkowiak Natalia, 43. Grzywaczyk Dorota, 44. Hańczyk Monika, 45. Helak Agnieszka, 46. Ignasiak Marta, 47. Iks Marzena, 48. Jakubiak Karolina, 49. Jankowiak Anna, 50. Jankowiak Kamil, 51. Jankowiak Natalia, 52. Józefowicz Ewa, 53. Kaczmarek Sandra, 54. Kamińska Agnieszka, 55. Kanafa Daniel, 56. Kania Łukasz, 57. Kaszuba Kinga, 58. Kawczyńska Elżbieta, 59. Kaźmierczak Kamila, 60. Kaźmierczak Malwina, 61. Kaźmierczak Michał, 62. Kaźmierczak Patrycja, 63. Klimaszewska Polina, 64. Kociemba Adrian, 65. Kołacki Michał, 66. Koperczuk Monika, 67. Koppa Alicja, 68. Kowalczyk Tomasz, 69. Kownacki Filip, 70. Kozłowska Anna, 71. Kozłowska Malwina, 72. Kozłowska Marzena, 73. Krajewski Dariusz, 74. Krempulec Kinga, 75. Ksoń Dariusz, 76. Kubala Szymon, 77. Kujawa Marta, 78. Kuśnierek Julia, 79. Lachendro Michał, 80. Lewadowska Natalia, 81. Lisek Katarzyna, 82. Lisek Łukasz, 83. Loga Marta, 84. Ludwiszewska Agnieszka, 85. Łakoma Paulina, 86. Łaznowska Agnieszka, 87. Łuczak Jakub, 88. Łyko Maciej, 89. Macioszczyk Monika, 90. Maćkowiak Marta, 91. Mansfeld Krzysztof, 92. Marciniak Katarzyna, 93. Marciniak Natalia, 94. Marcinkowska Agnieszka, 95. Marcinkowska Magdalena, 96. Maroń Dariusz, 97. Matelski Adam, 98. Matuszak Michał, 99. Mendrala Marta, 100. Michalak Magdalena, 101. Michalkiewicz Adam, 102. Michalski Łukasz, 103. Mieloch Magdalena, 104. Mieloch Paweł, 105. Misiak Sebastian, 106. Mitmańska Małgorzata, 107. Mizia Jakub, 108. Mulkowski Andrzej, 109. Musiał Natalia, 110. Nagengast Agnieszka, 111. Nawrot Joanna, 112. Neumann Natalia, 113. Nicke Artur, 114. Nowak Jolanta, 115. Nowak Krzysztof, 116. Nowak Miłosz, 117. Nowicka Magdalena, 118. Obrochta Milena, 119. Obrzut Bartosz, 120. Olejniczak Monika, 121. Olszewski Rafał, 122. Orpel Dominika, 123. Padowicz Marta, 124. Paluszak Piotr, 125. Paszek Dariusz, 126. Piasecka Agnieszka, 127. Piasecki Damian, 128. Piechocka Martyna, 129. Pieczyńska Jolanta, 130. Pieprzyk Kinga, 131. Pietrowska Agata, 132. Płończak Marta, 133. Podlewska Jagoda, 134. Podstawa Ewa, 135. Przybylski Bartosz, 136. Przybył Marta, 137. Przybyłek Elżbieta, 138. Radwańska Magda, 139. Ratajczak Natalia, 140. Rechnia Paulina, 141. Rejent Magdalena, 142. Rodziak Sylwia, 143. Rozynek Edyta, 144. Ruta Jadwiga, 145. Rybakowska Julia, 146. Sibilska Joanna, 147. Sikora Marcin, 148. Skoczeń Filip, 149. Skrzypczak Dominika, 150. Skwarek Paulina, 151. Snela Natalia, 152. Snuszka Robert, 153. Socha Kinga, 154. Sochacki Tomasz, 155. Sokołowski Arkadiusz, 156. Stachowska Anna, 157. Stern Bartosz, 158. Stępa Barbara, 159. Stępa Natalia, 160. Stępniak Kamila, 161. Szalony Piotr, 162. Szłapka Katarzyna, 163. Szmania Marta, 164. Szonert Monika, 165. Szreder Paweł, 166. Szurygajło Szymon, 167. Szymański Robert, 168. Ściak Hubert, 169. Ślaziński Wojciech, 170. Śmigielska Agnieszka, 171. Tomczyk Jakub, 172. Tomczak Michał, 173. Twardowska Marta, 174. Ubowski Cyprian, 175. Walachowska Daria, 176. Waligóra Łukasz, 177. Walkowiak Julita, 178. Weinert Bartosz, 179. Widomski Krzysztof, 180. Wierzbiński Sebastian, 181. Włodarczak Krystian, 182. Wojciechowska Danuta, 183. Wojciechowska Magdalena, 184. Wolniewicz Małgorzata, 185. Wołodkiewicz Marta, 186. Woźniak Jakub, 187. Woźny Jakub, 188. Wyzuj Marcin, 189. Zagórska Anna, 190. Zalewski Rafał, 191. Zawadzka Paulina, 192. Zegar Joanna, 193. Zielińska Katarzyna.

Matura 2006
1. Aleksander Anita Magdalena, 2. Aleksander Monika, 3. Andrzejczak Paulina, 4. Antoniewicz Justyna Beata, 5. Baier Elżbieta, 6. Banachowicz Tobiasz, 7. Baraniak Martyna Anna, 8. Baranowska Natalia, 9. Barańska Beata Anna, 10. Bąk Magdalena, 11. Bąk Małgorzata, 12. Biesiada Monika, 13. Bilski Mateusz, 14. Binkowska Jolanta, 15. Bisior Martyna Maria, 16. Błaszczak Katarzyna, 17. Bola Łukasz, 18. Borowczyk Olga, 19. Bródka Wiesław, 20. Buchwald Marta Iwona, 21. Buchwald Zuzanna, 22. Bykowicz Maria, 23. Ciachowski Daniel, 24. Cieślak Arkadiusz, 25. Cwojdzińska Maria Magdalena, 26. Dembska Małgorzata, 27. Dobrucka Malwina, 28. Dolata Damian, 29. Dudziak Paulina, 30. Duszczak Marcin, 31. Fertała Natalia, 32. Fijałkowska Emilia Grażyna, 33. Frąckowiak Fabian, 34. Frąckowiak Marta, 35. Garasz Ewelina Magdalena, 36. Garczyk Arkadiusz, 37. Gawroniak Michał, 38. Górzyńska Monika, 39. Górka Piotr, 40. Graca Kinga Katarzyna, 41. Graczyk Anna, 42. Grycz Ewelina, 43. Grylewicz Hubert, 44. Grzelak Magdalena, 45. Grzelka Agata, 46. Grześkowiak Maria, 47. Herbeć Marcin Robert, 48. Herter Karol, 49. Hoffmann Natalia Jadwiga, 50. Hole Monika Agnieszka, 51. Hyżak Adam Karol, 52. Jabłońska Anna Maria, 53. Jackowiak Paulina, 54. Jander Paulina, 55. Jankowska Natalia, 56. Jankowski Marek, 57. Jarosz Katarzyna, 58. Jaworowicz Aleksandra, 59. Jaworska Daria Anna, 60. Jerzyk Paulina, 61. Jewgieniew Joanna, 62. Jędrzejczak Anna, 63. Jurga Marcin, 64. Kalemba Piotr, 65. Kanafa Magdalena Barbara, 66. Kasprzyk Bogusława, 67. Kaszuba Kamila Justyna, 68. Kaźmierczak Barbara Maria, 69. Kędzierska Nina Ewa, 70. Kiel Monika, 71. Kierzek Klaudia, 72. Klaczyk Agata, 73. Klinowska Magdalena Paulina, 74. Kolańska Aneta Ewa, 75. Kolańska Joanna Maria, 76. Kołacka Izabela, 77. Kołacka Natalia, 78. Kołodziej Anita, 79. Kopa Katarzyna Maria, 80. Kowalewska Natalia, 81. Kowalska Agata, 82. Kramer Katarzyna, 83. Kręcichwost Anna, 84. Krupa Tomasz, 85. Ksoń Monika, 86. Kucharska Małgorzata, 87. Kulak Konrad, 88. Kuta Magdalena, 89. Kutek Małgorzata, 90. Lange Bogna, 91. Lewandowicz Daria Joanna, 92. Lewandowska Olga Małgorzata, 93. Luto Piotr, 94. Łabenda Agnieszka, 95. Ławniczak Lilianna Anna, 96. Łuczak Marta Katarzyna, 97. Łukaszewska Anna Dominika, 98. Łysiak Zuzanna Krystyna, 99. Macioszczyk Ewa, 100. Maćkowiak Renata, 101. Makałowska Beata Anna, 102. Małkiewicz Paweł, 103. Marciniak Dominika Daria, 104. Marcinkowski Piotr Dariusz, 105. Marek Aneta, 106. Marion Artur Andrzej, 107. Maślińska Natalia, 108. Matelska Weronika, 109. Matuszewski Piotr I, 110. Matuszewski Piotr II, 111. Mazurczak Jan, 112. Meissner Maciej, 113. Mieloszyński Patryk Roman, 114. Migdalska Agnieszka, 115. Milkiewicz Małgorzata, 116. Miłowski Łukasz Edward, 117. Mizerski Maurycy, 118. Mośkowiak Paulina, 119. Niedziela Anna, 120. Nikonowicz Marta, 121. Nowacka Monika, 122. Nowaczyk Marek, 123. Nowak Jędrzej, 124. Nowak Joanna, 125. Nowak Szymon Paweł, 126. Nowakowski Łukasz Krzysztof, 127. Nowicka Agata Magdalena, 128. Oława Magdalena, 129. Ortmann Paula Anna, 130. Ostrowska Olga Maria, 131. Owsianna Beata, 132. Paluszak Wojciech, 133. Pawlak Artur, 134. Pawlicka Karolina, 135. Paź Natalia Władysława, 136. Piasecka Anna, 137. Piasecka Natalia, 138. Pietraszewski Marek, 139. Płończak Kinga, 140. Pochylski Bogusz Marek, 141. Podlawska Jolanta, 142. Polowczyk Dominika, 143. Porażewska Małgorzata, 144. Potocki Przemysław, 145. Przybylski Hubert Piotr, 146. Raimann Bartosz, 147. Ratajczak Damian, 148. Rejmaniak Sandra Maria, 149. Robaszyński Marcin Stanisław, 150. Rożek Joanna, 151. Rószczka Klaudia Kinga, 152. Rubach Hanna Jadwiga, 153. Rybarski Piotr Stanisław, 154. Sawicka Anna Kinga, 155. Sędłak Maciej Franciszek, 156. Siejak Lidia, 157. Siejek Mateusz, 158. Siejek Paulina, 159. Silski Szymon Paweł, 160. Skowronek Natalia Maria, 161. Skrzypczak Katarzyna, 162. Smoleński Paweł Bolesław, 163. Snowacka Julia, 164. Sroczyński Tomasz, 165. Staninska Natalia Magdalena, 166. Statucka Beata, 167. Stempin Emilia, 168. Stempniak Marlena, 169. Stencel Szymon, 170. Stępniak Milena Magdalena, 171. Stężycki Maciej, 172. Suska Dominika, 173. Szelejewska Paulina Maria, 174. Sznura Marlena, 175. Szozda Piotr, 176. Szyszka Natalia Maria, 177. Śliwa Joanna Elżbieta, 178. Świtalski Piotr, 179. Taciak Daniel Mateusz, 180. Taczak Michał Zygmunt, 181. Tobola Kacper Paweł, 182. Tomczak Magdalena Maria, 183. Trzeciak Kinga Maria, 184. Wachowiak Paula Anna, 185. Wajnert Piotr, 186. Wasielak Joanna, 187. Wawrzecka Katarzyna, 188. Wawrzyniak Martyna Magdalena, 189. Wawrzyniak Natalia Marta, 190. Werwiński Tomasz, 191. Winiecka Katarzyna, 192. Wojtkowiak Łukasz, 193. Wójcik Paweł Marcin, 194. Wujek Paulina, 195. Wybieralska Katarzyna Ewa, 196. Wyzujak Mateusz, 197. Zagórski Łukasz, 198. Zajdlic Paulina, 199. Zawadzki Piotr, 200. Zdankiewicz Jakub Szymon, 201. Zieją Natalia Maria, 202. Zimny Bartosz Jakub, 203. Ziółkowska Katarzyna, 204. Zydorczyk Katarzyna, 205. Żak Tomasz.

Matura 2007
1. Adamska Dorota, 2. Antkowiak Julian, 3. Baraniak Małgorzata, 4. Bartkowiak Anna, 5. Bartkowiak Katarzyna, 6. Bartkowiak Lidia, 7. Bednarek Robert, 8. Bielański Piotr, 9. Boniec Marta, 10. Borowczyk Bogna, 11. Buchwald Agata, 12. Ciachowski Jakub, 13. Cychnerska Klaudia, 14. Czajka Martyna, 15. Czarnecka Natalia, 16. Czeterbok Karolina, 17. Dekert Olga, 18. Doktor Daria, 19. Dominiak Justyna, 20. Dominiak Katarzyna, 21. Dorsz Piotr, 22. Dziurda Szymon, 23. Fajczyk Karina, 24. Falbierska Anna, 25. Fiebig Kinga, 26. Firlej Tomasz, 27. Frąckowiak Adrian, 28. Frąckowiak Hanna, 29. Furmanowska Martyna, 30. Gast Izabela, 31. Geldner Michał, 32. Gendera Martyna, 33. Genderka Robert, 34. Gierczyńska Paulina, 35. Golimowski Piotr, 36. Gołuch Paulina, 37. Gordziej Gniewomir, 38. Gorzkowska Aleksandra, 39. Górecka Marta, 40. Grabarska Karolina, 41. Gronek Agnieszka, 42. Gronowska Dominika, 43. Grzywaczyk Tomasz, 44. Hajdrych Paulina, 45. Heese Natalia, 46. Idziak Patrycja, 47. Jakubiak Marta, 48. Janicka Katarzyna, 49. Jankowiak Joanna, 50. Jankowiak Natalia, 51. Jankowski Robert, 52. Jańczak Dorota, 53. Jańczyk Paulina, 54. Jarosz Emilia, 55. Jędrzejczak Rafał, 56. Jóźwiak Marika, 57. Jurga Magdalena, 58. Kaczan Monika, 59. Karliński Wojciech, 60. Klimaszewska Agnieszka, 61. Kobierska Martyna, 62. Kociemba Anita, 63. Kołakowski Piotr, 64. Konon Agata, 65. Kopa Małgorzata, 66. Kordos Paweł, 67. Kośmider Natalia, 68. Kowalska Katarzyna, 69. Królak Milena, 70. Kubala Anna, 71. Kubala Paweł, 72. Kubas Aneta, 73. Kubiak Agata, 74. Kubski Hubert, 75. Kuczyńska Maria, 76. Kujawa Agnieszka, 77. Kupś Karolina, 78. Kurpisz Emilia, 79. Lange Danuta, 80. Leśniczak Marcin, 81. Lis Katarzyna, 82. Lisek Jakub, 83. Łukaszyk Karolina, 84. Łuszczewska Katarzyna, 85. Machtyl Marcin, 86. Maćkowiak Karolina, 87. Madalińska Magdalena, 88. Małecka Ewelina, 89. Małkiewicz Beata, 90. Marciniak Joanna, 91. Marcinkowska Katarzyna, 92. Maruk Dominik, 93. Maślińska Katarzyna, 94. Matela Adrian, 95. Matuszczak Marcin, 96. Matyjewicz Mikołaj, 97. Menzel Sebastian, 98. Michalak Piotr, 99. Michalska Kamila, 100. Mieloch Łukasz, 101. Mieloszyńska Maria, 102. Mikołajczak Joanna, 103. Mikołajczak Maciej, 104. Mizia Ewelina, 105. Młodzieniak Weronika, 106. Monczakowski Marek, 107. Moszyńska Agata, 108. Mrozik Daria, 109. Mruk Joanna, 110. Musiol Małgorzata, 111. Nowaczyk Karolina, 112. Nowak Hubert, 113. Nowak Magdalena, 114. Nowakowski Filip, 115. Nowicka Marta, 116. Nowicki Arkadiusz, 117. Nyczak Paweł, 118. Obrochta Marta, 119. Oleszak Karolina, 120. Oniszczuk Joanna, 121. Paszczak Jagoda, 122. Paź Małgorzata, 123. Piasecka Olga, 124. Pieczyńska Monika, 125. Pilarczyk Daria, 126. Piotrowska Anna, 127. Plackowska Olga, 128. Plebański Krzysztof, 129. Płończak Aleksandra, 130. Podeszwa Natalia, 131. Podlewska Adrianna, 132. Podstawa Monika, 133. Pruszak Marta, 134. Pytraczyk Julita, 135. Radziejewski Damian, 136. Ratajczak Michał, 137. Rejent Wojciech, 138. Rembowski Łukasz, 139. Robaszyńska Monika, 140. Rusnak Krzysztof, 141. Rydlewska Weronika, 142. Ryndak Paulina, 143. Ryszewska Daria, 144. Rzanny Małgorzata, 145. Rzońca Kamila, 146. Sażalska Agata, 147. Silbernagel Kamila, 148. Skiera Aleksandra, 149. Skoczeń Michał, 150. Skorczyk Marek, 151. Skwarek Karolina, 152. Stachowiak Anna, 153. Stachowska Magdalena, 154. Stachura Kamila, 155. Staninski Kamil, 156. Stanisławska Ewa, 157. Stankiewicz Katarzyna, 158. Stankowska Kinga, 159. Staszak Emilia, 160. Statucka Monika, 161. Stefaniak Katarzyna, 162. Stempiński Bartosz, 163. Stępa Małgorzata, 164. Szczepaniak Paulina, 165. Szczęśniak Piotr, 166. Szelerski Maciej, 167. Szewczykowski Mateusz, 168. Szklanna Jagoda, 169. Szolek Bartosz, 170. Szubert Monika, 171. Szurygajło Joanna, 172. Szymański Sebastian, 173. Szymendera Marzena, 174. Śliwiński Przemysław, 175. Śmigaj Mirosława, 176. Taciak Olga, 177. Toboła Katarzyna, 178. Tomaszewski Maciej, 179. Tomaszewski Marcin, 180. Tomyślak Paulina, 181. Towarek Joanna, 182. Tyrakowska Arieta, 183. Walczak Monika, 184. Waligóra Anna, 185. Walkowiak Tomasz, 186. Walkowiak Weronika, 187. Wawruszczak Karolina, 188. Wawrzyniak Natalia, 189. Wencka Kamila, 190. Widomska Małgorzata, 191. Wierusz Justyna, 192. Wiśniewski Grzegorz, 193. Włodarczak Damian, 194. Wojciechowski Piotr, 195. Wojtkowiak Krzysztof, 196. Wojtkowski Łukasz, 197. Wolarczyk Łukasz, 198. Worszlynowicz Paweł, 199. Wróblewski Dariusz, 200. Wróblewski Jacek, 201. Wyzuj Sylwia, 202. Zagawa Piotr, 203. Zagórska Aleksandra, 204. Zieją Maciej, 205. Zielińska Monika, 206. Zieliński Krystian, 207. Zlotkowska Agnieszka, 208. Żak Monika.

Matura 2008
1. Adamska Monika Angelika, 2. Andrzejczak Szymon, 3. Bajor Marta, 4. Banaszak Angelika Magdalena, 5. Barcz Marta, 6. Barczak Magdalena, 7. Barełkowski Mateusz Jędrzej, 8. Basaj Martyna Magdalena, 9. Bazanowska Sandra, 10. Bąk Katarzyna, 11. Bednarek Jacek, 12. Berdychowska Joanna Maria, 13. Beszterda Tomasz Zbigniew, 14. Bianek Damian, 15. Biedalak Dominika, 16. Biernacki Rafał Aleksander, 17. Borkowska Magda, 18. Borowczyk Karolina, 19. Borowiak Małgorzata, 20. Brenda Hanna Aneta, 21. Brewka Agnieszka, 22. Bródka Karolina, 23. Bruss Lidia Gabryiela, 24. Brylewska Patrycja, 25. Brzóska Karolina, 26. Cejman Marta Sandra, 27. Chwierot Milena Maria, 28. Cicharska Joanna Maria, 29. Cieślak Agata Cecylia, 30. Dobrucka Katarzyna, 31. Dobrucka Natalia, 32. Domagalska Joanna Barbara, 33. Domagała Joanna, 34. Drgas Dominik, 35. Duszczak Aneta, 36. Duszczak Małgorzata, 37. Duszyński Piotr, 38. Dybała Ewelina, 39. Dzierżawczyk Dawid, 40. Erbert Piotr, 41. Frankowski Marcin, 42. Gawroniak Anna, 43. Gębura Bartosz Jarosław, 44. Gordziej Ziemowit, 45. Gościniak Aleksandra Małgorzata, 46. Górka Sylwia Maria, 47. Grzegorek Kamil, 48. Halaburda Daria, 49. Harendarz Wioleta, 50. Heigenbarth Paulina, 51. Hofman Hubert, 52. Jabłońska Beata Małgorzata, 53. Jackowiak Krzysztof, 54. Jankowiak Dawid, 55. Jankowski Krzysztof, 56. Jankowski Szymon, 57. Jańczyk Adrian, 58. Jarocha Agnieszka Barbara, 59. Jarosz Bartłomiej, 60. Jeńczak Katarzyna Elżbieta, 61. Juchniewicz Błażej, 62. Jurga Krzysztof, 63. Kaczmarek Lidia, 64. Kaczmarek Michalina Zofia, 65. Kaczmarek Piotr, 66. Kałużna Patrycja, 67. Kamień Anita Magdalena, 68. Kania Ewelina Helena, 69. Karasiński Marcin Mariusz, 70. Kaźmierczak Adrian Jan, 71. Kieł Jakub Bartosz, 72. Klaczyk Alicja, 73. Klemenska Joanna, 74. Klupś Natalia, 75. Kolańska Magdalena, 76. Konatkowska Patrycja, 77. Konieczna Paulina, 78. Kordus Angelika, 79. Kowalska Joanna Maria, 80. Kowalski Mikołaj, 81. Kozak Mateusz, 82. Kucharczyk Anna, 83. Kulig Krzysztof Roman, 84. Kuta Martyna, 85. Loga Marcin, 86. Lorens Ewelina, 87. Ludwiczak Wiesława Barbara, 88. Lutoborska Jowita Anna, 89. Łabenda Bartosz Franciszek, 90. Łabędzka Olga Maria, 91. Łątkowska Barbara Anna, 92. Madajka Filip, 93. Malińska Natalia, 94. Marciniak Błażej, 95. Marciniak Hubert, 96. Marcinkowska Agnieszka, 97. Marcinkowska Katarzyna Anna, 98. Marut Jan Franciszek, 99. Matecka Dagmara, 100. Matelska Sandra, 101. Matelski Michał, 102. Matuszewska Marta, 103. Mielcarek Ewa Barbara, 104. Mielcarek Izabela Marta, 105. Mikołajczyk Dawid, 106. Milanowski Paweł, 107. Misiorna Karolina, 108. Mośkowiak Michał Karol, 109. Mularczyk Alicja, 110. Mulkowska Agnieszka, 111. Musielski Maciej Tomasz, 112. Muszyńska Marta Joanna ^, 113. Nagengast Barbara Anna, 114. Napierała Michał, 115. Nawrocki Maciej, 116. Nowaczyk Alina, 117. Nowaczyk Beata, 118. Nowak Marta, 119. Nowak Paulina, 120. Nowicka Dagmara, 121. Ogierman Weronika, 122. Okoniewski Michał Tomasz, 123. Oława Maciej, 124. Olschak Anna, 125. Osińska Marta Kinga, 126. Pajsert Magdalena, 127. Pawlak Agnieszka, 128. Pawlik Adam Maciej, 129. Pelczyk Szymon, 130. Pietraszewska Zofia, 131. Piotrowski Andrzej Mateusz, 132. Plebańska Agnieszka, 133. Płończak Ewa Katarzyna, 134. Płończak Monika, 135. Podlawska Dorota, 136. Polowczyk Tomasz, 137. Porażewski Bartosz Michał, 138. Porwit Wojciech, 139. Ptaszyńska Anna Agnieszka, 140. Puchalski Jakub, 141. Radziejewska Monika, 142. Raimann Marcin, 143. Ratajczak Anna Maria, 144. Ratajczak Martyna Paulina, 145. Salek Daria Patrycja, 146. Schneider Tomasz, 147. Sieńkowska Paulina, 148. Skiera Ewelina Marta, 149. Skrzypczak Anna Magdalena, 150. Smolarek Sylwia, 151. Socha Ilona Barbara, 152. Sochacka Natalia, 153. Stachowiak Agata, 154. Stachowska Joanna, 155. Stankowska Magdalena, 156. Statucka Kamila, 157. Stempniak Mariusz, 158. Stencel Zuzanna, 159. Szczepaniak Maciej Krzysztof, 160. Szczepańska Monika, 161. Szklanny Bartosz Piotr, 162. Szlachta Artur Ildefons, 163. Szukowska Aldona, 164. Szymańska Anna, 165. Szymańska Ewa, 166. Szymańska Małgorzata, 167. Szymenderski Jan Wiktor, 168. Szymiczek Beata Katarzyna, 169. Taciak Anna, 170. Tomaszewski Mateusz, 171. Tomczyk Agnieszka, 172. Tomczyk Anna, 173. Tomczyk Joanna, 174. Tomczyk Zuzanna, 175. Tomyślak Maria Małgorzata, 176. Tyrakowski Karol, 177. Urbaniak Irena Maria, 178. Urbaniak Katarzyna Ewa, 179. Wajda Paulina Katarzyna, 180. Waligóra Anna Maria, 181. Waligóra Przemysław Piotr, 182. Wawrzyniak Bogna Maria, 183. Wawrzyniak Jakub Piotr, 184. Wawrzyniak Karolina Magdalena, 185. Wesołek Paulina, 186. Widziewicz Anna Maria, 187. Winiecki Kamil Patryk, 188. Włodarczak Katarzyna, 189. Wojciechowska Anna, 190. Wojtkowiak Patrycja Maria, 191. Wojtkowiak Zbigniew, 192. Wojtkowska Natalia, 193. Wojtkowski Dawid, 194. Woźniak Robert, 195. Wójciak Paulina, 196. Wujek Katarzyna, 197. Wyzujak Anna, 198. Zawadzka Weronika, 199. Zegar Barbara, 200. Żurczak Katarzyna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 09 sie 2010, 20:48 
Offline

Dołączył(a): 02 sty 2008, 09:45
Posty: 223
Lokalizacja: Poznań
Dziękuję za ten wykaz, a szczególnie za:
skała napisał(a):

Matura 1921 1. Kaczor Bernard, 2. Kil Jan, 3. Musielak Antoni, 4. Rogalewski Wiktor, 5. Siudziak Leon, 6. Szczepski Bronisław.
- za mojego dziadka, który zdał wówczas maturę!
Ciekawi mnie źródło, z którego pochodzi ta lista.

_________________
x. Jan M. Musielak
AAP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 11:20 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Jan M. Musielak napisał(a):
Dziękuję za ten wykaz, a szczególnie za:
skała napisał(a):
Matura 1921 1. Kaczor Bernard, 2. Kil Jan, 3. Musielak Antoni, 4. Rogalewski Wiktor, 5. Siudziak Leon, 6. Szczepski Bronisław.
- za mojego dziadka, który zdał wówczas maturę!
Ciekawi mnie źródło, z którego pochodzi ta lista.

Cieszę się, że wykaz się przydał :)
W cytowanym przeze mnie fragmencie książki Piotra Mulkowskiego, mowa jest o listach przyjętych oraz absolwentów. Nie wiem gdzie obecnie znajdują się te listy, ale myślę że można próbować kontaktować się z autorem i od niego uzyskać szczegółowe informacje. Kontakt do Liceum znajduje się na stronie http://www.bip.losrem.pl

Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2008, 12:35
Posty: 11
Lokalizacja: Gdańsk
Witam
Źródłem jest wydana w 1928 r. przez Gimnazjum Państwowe w Śremie publikacja pt." Sprawozdanie Dyrekcji Państwowego Gimnazjum im. Generała Józefa Wybickiego w Śremie za lata szkolne 1919/20, 1920/21, 1921/22, 1922/23, 1923/24, 1924/25, 1925/26, 1926/27, 1927/28 " .
Skan tego sprawozdania jest dostępny w Podkarpackiej Bibliotece Cyfrowej http://www.pbc.rzeszow.pl/dlibra/doccon ... 8&from=FBC
Na stronie 31 (nr skanu 16/32) tej publikacji, jest wymieniona poszukiwana osoba.
Takie sprawozdania szkolne dotyczą obszaru całej Polski.
Pozdrawiam
Mariusz

_________________
Mariusz Momont
----------------------------
Pomorskie TG, Lubelskie TG


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 15:12 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
Dzięki za linka!
Zainteresowały mnie zamieszczone na końcu listy "uzdolnionych" i "na ogół uzdolnionych". Na stronie 57 (29 skan) jest wytłumaczenie tych terminów ;)

Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2010, 21:36 
Offline

Dołączył(a): 02 sty 2008, 09:45
Posty: 223
Lokalizacja: Poznań
Mark65 napisał(a):
Witam
Źródłem jest wydana w 1928 r. przez Gimnazjum Państwowe w Śremie publikacja pt." Sprawozdanie Dyrekcji Państwowego Gimnazjum im. Generała Józefa Wybickiego w Śremie ... "
...
Pozdrawiam
Mariusz


Wielkie dzięki za link.
Pozdrawiam

_________________
x. Jan M. Musielak
AAP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2011, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2011, 20:49
Posty: 261
Lokalizacja: Skoczów n.Wisłą
W uzupełnieniu bardzo obszernej listy absolwentów chciałbym dodać spis uczniów, którzy zgłosili się na ochotnika do Powstania Wielkopolskiego, wśród których był także kuzyn mojego ojca.
Barcikowski Józef, Bartlitz Michał, Cichocki Wacław, Cwojdziński Maksymiljan, Dytkiewicz Marjan, Fojutowski Stefan, Gierliński Henryk, Grabowski Władysław, Igliński Bronisław, Jagielski Tadeusz, Jankowski Antoni, Kaczor Bernard, Kil Jan, Krzyżaniak Antoni, Lipoński Marjan, Lompa Bronislaw, Łuczak Bolesław, Mąkowski Ksawery, Musielak Antoni, Pawłowski Wacław, Preibisz Antoni, Preibisz Stanisław,Radomski Bogdan, Rogalewski Wiktor, Roth Ludwik, Siudziak Leon, Sławiński Władysław, Smoczyk Ludwik, Szczepański Stanisław, Szuwalski Stanisław, Tuszyński Jan, Tuszyński Marian, Urbaniak Kazimierz, Zenkteler Władysław
Listę znalazłem w Kujawsko-Pomorskiej Bibliotece Cyfrowej :
Aleksander Markwicz - Filomaci (1816-1926). Cz. 1, Wilno, Wielkopolska
Grudziądz 1931, Str.95-96
http://kpbc.umk.pl/dlibra/docmetadata?i ... h&dirids=1

Bolesław Lipoński
www.liponscy.pl

_________________
Bolesław Lipoński


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2011, 22:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 sie 2008, 18:47
Posty: 435
Lokalizacja: Pępowo / Wrocław
Nie wiem,czy Michał,ale Bartlitz był lekarzem w Pępowie.Może ktoś ma więcej informacji o tym nazwisku?
Pozdrawiam.
Barbara

_________________
Pozdrawiam.
Barbara
"Od myszy do cesarza
Wszyscy żyją z gospodarza."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2011, 23:33 
Offline
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2007, 00:14
Posty: 900
Lokalizacja: Śrem
pepowianka napisał(a):
Nie wiem,czy Michał,ale Bartlitz był lekarzem w Pępowie.Może ktoś ma więcej informacji o tym nazwisku?

Ten z Pępowa to Jan (absolwent z 1912 roku). Na stronie Krzysztofa Budzynia jest jego biogram: http://budzyn.net/pierwiosnek_2008-alfa ... bsolwentow

Pozdrawiam
Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2011, 23:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 sie 2008, 18:47
Posty: 435
Lokalizacja: Pępowo / Wrocław
Piotrze,bardzo dziękuję.Dra Bartlitza moja Mama wspominała jeszcze przed śmiercią w 1991r.
Przy okazji drobne sprostowanie do "Słownika..."
Cmentarz we Wrocławiu,na którym został pochowany ks.Władysław Żak,nosi imię Św.Wawrzyńca,a znajduje się przy ul.Bujwida,lekarza i pierwszego polskiego bakteriologa.
Pozdrawiam.
Barbara

_________________
Pozdrawiam.
Barbara
"Od myszy do cesarza
Wszyscy żyją z gospodarza."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2011, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2007, 17:33
Posty: 135
Lokalizacja: Wschowa
Witam !

Z książki Stanisława Szenica 1904-1987 prawnika,
literata,varsavianisty
- Stanisławostwo Szenicowie prowadzili w Śremie
pensjonat dla uczniów gimnazjalnych,przeważnie synów zamożnych ziemian,którzy pragneli zapewnic dzieciom odpowiedni dozór i opiekę w godzinach
pozaszkolnych -
Stanisław h.wł.Szenic,Dziadek Stanisława,
*01.05.1831 Bieczyny +18.08.1903 Poznań poch.
na cm.Św.Marcina
dr.filozofii,studiuje we Wrocławiu na wydziale
matematyczno przyrodniczym
w 1856-1858 nauczyciel w Gimnazjum Realnym
Poznań
a od 1859 do 1875 nauczyciel w Gimnazjum w Śremie,w 1869 otrzymał tytuł prof.,ofiarowywano
Mu katedrę botaniki na Un.Lwowskim,której nie
przyjął,
założyciel śremskiego Banku Ludowego,Przewodniczący Rady Miejskiej w Śremie,
dyr.Towarzystwa Pomocy Naukowej pow.śremskiego,
jak wyżej zakłada i prowadzi z Żoną pensjonat
oż.28.09.1858 Śrem z Walentyną Michaliną
Konikiewicz *27.09.1838 Śrem + po 1903
c.Walentego +1859 Śrem kupca i Burmistrza Śremu
i Balbiny Marianny Modzelewskiej +1895

Absolwentem śremskiego Gimnazjum,matura 1878
był Leopold h.Abdank Paliszewski 1857-1881
,Brat mojego Pradziadka Władysława 1845-1908,
uczeń Gimnazjum w Wałczu i Śremie,studia 1878-
79 Wrocław,dyplom Un.Lipsk 26.05.1880

Maturę 1868 uzyskał Jan Szenic,Brat Stanisława
studiuje Wrocław,przed napisaniem doktoratu umiera

Jeżeli Kogoś interesuje historia Rodziny Szenic/
Schoenitz pochodzacych z Moraw służę informacjami

Pozdrawiam
Mirek K.Paliszewski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 06 kwi 2011, 12:43 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2007, 17:33
Posty: 135
Lokalizacja: Wschowa
Witam !

Matura 1873 Śrem
-Heliodor h.Jastrzebiec Święcicki *03.07.1854 Śrem
+10.10.1923 Poznań prof.medycyny
lekarz ginekolog,społecznik,filantrop,załozyciel
i pierwszy Rektor Wszechnicy Piastowskiej od 1920
Un. Poznański,obecnie Un.im.Adama Mickiewicza
[syn Tadeusza dr.medycyny w Śremie *26.08.1826
Oczkowice +23.02.1872 Śrem
syna Ignacego Tomasza +1837 wł.Oczkowic
i Goreczek oż.1820 z Aleksandrą h.wł.Braunek
+po 1837 Siostrą mojego Pradziadka
oz.z Dorotą h.Mora Korytowską *1830 +05.11.
1872 Śrem]

x 03.06.1886
Helena h.Godziemba hr.Dąmbska *31.12.1849
+21.09.1901 Poznań wdowa po Gustawie
Zaborowskim z Którym Miała 3 Dzieci
w małżeństwie z Heliodorem bezdzietna

Heliodor Święcicki został opiekunem Dzieci
zmarłego 1912 Andrzeja Szenica,Syna Stanisława
prof.Gimnazjum w Śremie

Pozdrawiam
Mirek K.Paliszewski


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL