Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 26 kwi 2024, 19:11

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2014, 23:26 
Offline

Dołączył(a): 27 sie 2012, 00:07
Posty: 41
Lokalizacja: Edinburgh
Witam serdecznie . Dzieki uprzejmosci kilku osob z tego forum moje poszukiwania genealogiczne znow ruszyly o jeden kroczek do przodu . Dzisiaj poszukuje informacji o synu i corce mojej pra pra babci i tak :
Magdalenie Kośmickiej ur 1871 r ktora wyszla za maz w Lisewie Koscielnym w 1889 r za Antoninusa Pacanowskiego ur 1864
oraz wszelkich informacji o jej bracie
Antoninus Kośmicki ur 1869 r ktory ozenil sie w Lisewie Koscielnym w 1899r z Rosalia Kucol ur 1878 r .
Byc moze ktos ma w swoim drzewie te osoby i byc moze wie np jakie losy spotkaly ich rodzicow czy rodzenstwo ( np gdzie sa pochowani itp ) . Za wszelka pomoc bede bardzo wdzieczny . Serdecznie pozdrawiam ze Szkocji
Andrzej Durczak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2014, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2006, 16:08
Posty: 19
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam,

Na 100% jesteśmy spokrewnieni! Nazwisko jest bardzo rzadkie, w dodatku pasuje region i imiona.

Rozalia była siostrą mojego 3Xpradziadka, Michała Kucola/Kucala. Posiadam bardzo dużo danych na temat rodziny. Chętnie się podzielę informacjami. Na swoje oczy widziałem akt ślubu Rozalii z Antonim (USC Barcin, 25 maj 1899). W tym dokumencie, jeśli dobrze spisałem,nazwisko Antoniego zapisano jako Koźmiński. Z moich danych wynika, że wkrótce już w czerwcu urodziła im się córka Helena.
Bardzo jestem ciekaw, jakie były losy Rozalii, ponieważ nie posiadam o niej żadnych informacji.

Proszę odezwij się na mojego maila: Radoslaw_Kotecki[malpa]op.pl

Pozdrawiam świątecznie,
Radek Kotecki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2014, 14:17 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2006, 16:08
Posty: 19
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witam,

Wysłałem do Ciebie maila. Mam sporo informacji o Kucolach. Nie jesteś zainteresowany? Czekam na kontakt.

Pozdrawiam,
Radek Kotecki


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 wrz 2014, 19:11 
Offline

Dołączył(a): 27 sie 2012, 00:07
Posty: 41
Lokalizacja: Edinburgh
Witam Panie Radku . Oczywiscie ze jestem zainteresowany . Niestety maila nie dostalem . Jesli mozna prosze o kontakt na moj mail . Pozdrawiam Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL