Dzień dobry
Gdzie szukać informacji o osobie która wyjeżdźała do pracy za granicę /okres 1910-1916 ,osoba zamieszkała Ratyń powiat Słupca/
Pozdrawiam
Ewa
praca za granicą
Re: praca za granicą
Witam!
Podane informację są bardzo "skromne"!
Warto podać choć przypuszczalnie miejsce pracy, coś może doradzimy !
Podane informację są bardzo "skromne"!
Warto podać choć przypuszczalnie miejsce pracy, coś może doradzimy !
Pozdrawiam
Marek
*Dum tempus habemus, operemur bonum.
Marek
*Dum tempus habemus, operemur bonum.