Stanisław Bednarkiewicz
urodzony 07.05.1879, Zimino
święcenia kapłańskie 02.04.1905, Gniezno
zmarły 09.12.1941, o.k. Dachau
pochówek

Parafie:

  • Kościan (15.04.1905 - ) - wikariusz do czerwca 1905
  • Żytowiecko ( - 28.02.1906) - wikariusz od czerwca 1905
  • Jankowo Zaleśne (01.03.1906 - ) - wikariusz do stycznia 1907
  • Czempin ( - 30.09.1907) - wikariusz od stycznia 1907
  • Kościan (01.10.1907 - 05.03.1919) - wikariusz
  • Kościan (06.03.1919 - ) - administrator
  • Kościan (07.03.1919 - 06.10.1941) - proboszcz

Elenchusy:
1931

 

 

Multimedia:

Poznań - Pomnik Państwa Podziemnego