Ignacy Knast
urodzony 23.07.1831
święcenia kapłańskie 18.12.1858
zmarły 22.10.1909, Gryżyna
pochówek

Parafie:

  • Środa (1862 - ) - wikary
  • Kotłów (24.11.1886 - 13.11.1892) - proboszcz
  • Gryżyna (14.11.1892 - ) - administrator do listopada 1898
  • Gryżyna ( - ) - proboszcz od listopada 1898

Seminarium:
P-1857

Elenchusy:
1858, 1869, 1870, 1872, 1906

Dodatkowe informacje:
http://www.kronikisredzkie.pl/?page_id=5879

 

 

Multimedia:

Dziennik Poznański nr 244/1909
Dziennik Poznański nr 244/1909
cmentarz Gryżyna