Edmund Konarski
urodzony 22.10.1870
święcenia kapłańskie 16.12.1894
zmarły 27.10.1951, Szemborowo
pochówek

Parafie:

  • Kotlin (16.12.1894 - 19.02.1896) - wikariusz
  • Poznań parafia p.w.św. Marcina (20.02.1896 - 13.03.1897) - wikariusz
  • Nietrzanowo (14.03.1897 - 18.02.1898) - wikariusz
  • Witkowo (19.02.1898 - ) - wikariusz do sierpień 1898
  • Strzelno ( - 11.11.1899) - wikariusz od sierpnia 1898
  • Grabie (12.11.1899 - ) - administrator do styczeń 1901
  • Szemborowo ( - ) - administrator od styczeń 1901
  • Brudzewo (23.05.1903 - ) - administrator
  • Brudzewo (01.04.1904 - ) - administrator
  • Gniezno Kuria Metropolitalna (06.04.1946 - ) - Kanonik Honorowy

Elenchusy:
1906, 1931, 1938

 

 

Multimedia:

Szemborowo