Bronisław Pasikowski
urodzony 17.08.1906, Mikstat
święcenia kapłańskie 17.06.1934
zmarły 08.10.1960, Poznań
pochówek Pępowo

Parafie:

  • Kaźmierz (07.1934 - ) - neoprezbiter - wikariusz
  • Odolanów (1937 - ) - wikariusz
  • Kazimierz, Przemęt, Odolanów (1934 - 1940) - wikary
  • II Wojna (1940 - 1945) - praca w konspiracji w powiecie ostrowskim
  • Trzcinica parafia pw. św. Stanisława Bpa (1946 - 1958) - administrator
  • Pępowo (01.03.1958 - 1960) - proboszcz

Seminarium:
G-1930

Elenchusy:
1931, 1938, P-1947, 1955, P-2003

 

 

Multimedia:

w wielkopolskiej prasie
cmentarz Pępowo (fot. P.Wietrzykowski)