Antoni Siudziński
 
urodzony 24.05.1875, Gniewkowo
święcenia kapłańskie 25.11.1900, Gniezno
zmarły 05.09.1939, Niestronno
pochówek

Parafie:

  • Palędzie Kościelne parafia pw. św. Marcina ( - ) - administrator 1915
  • Poznań parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Floriana (12.1900 - 31.12.1903) - wikariusz
  • Gniezno Archikatedra (01.01.1904 - 06.03.1904) - wikariusz
  • Gnieno Kuria Metropolitalna (07.03.1904 - 31.12.1904) - archwariusz Konsystorza Gnieźnieńskiego
  • Gniezno Archikatedra (01.01.1905 - 30.06.1909) - wikariusz
  • Niestronno parafia pw. św. Michała Archanioła (01.07.1909 - 31.10.1911) - administrator (komendarz)
  • Palędzie Kościelne parafia pw. św. Marcina (01.11.1911 - 09.09.1912) - proboszcz
  • Niestronno parafia pw. św. Michała Archanioła (10.09.1912 - ) - proboszcz 1915, 1938
  • Palędzie Kościelne parafia pw. św. Marcina (01.05.1914 - ) - proboszcz

Elenchusy:
1906, G-1912, G-1915-1916, 1931, G-1938