Marcin Spychałowicz
urodzony 01.01.1856
święcenia kapłańskie 1885
zmarły 10.07.1931, Ostrów Wlkp.
pochówek

Parafie:

  • Pszczew ( - 03.10.1888) - wikariusz
  • Poniec (04.10.1888 - 08.02.1889) - wikariusz
  • Krobia (09.02.1889 - 17.03.1890) - wikariusz
  • Buk (18.03.1890 - 02.03.1891) - wikariusz
  • Dąbrówka (03.03.1891 - 13.10.1891) - administrator
  • Jankowo Zaleśne (14.10.1891 - 16.03.1892) - administrator
  • Olszowa (17.03.1892 - 09.12.1892) - wikariusz
  • Odolanów (10.12.1892 - 05.03.1893) - wikariusz
  • Kościan (06.03.1893 - 28.11.1895) - wikariusz
  • Biskupice (29.11.1895 - 31.03.1900) - administrator
  • Chełmce (01.04.1900 - ) - administrator (powołany 12.02.1900) do
  • Ostrowo n/Gopłem (04.11.1911 - ) - administrator
  • Sławsko (01.01.1914 - ) - administrator
  • Stodoły (01.04.1914 - ) - administrator

Elenchusy:
1906, 1931

 

 

Multimedia:

Kurier Poznański nr 311/1931