Kazimierz Stachowiak
 
urodzony 19.02.1887, Bonikowo
święcenia kapłańskie 30.01.1910
zmarły 12.08.1942, o.k. Dachau
pochówek

Parafie:

  • Komorniki (15.02.1910 - 14.05.1911) - wikariusz
  • Sieraków (15.05.1911 - 29.02.1912) - wikariusz
  • Buk (01.03.1912 - 28.02.1913) - wikariusz
  • Kępno (01.03.1913 - 29.11.1914) - wikariusz
  • Bukówiec (30.11.1914 - 14.04.1915) - wikariusz substytut ks.Tascha
  • Piła (15.04.1915 - 29.03.1917) - wikariusz
  • Budzyń parafia pw. św. Barbary (30.03.1917 - ) - proboszcz 1925
  • Stęszew (01.10.1930 - 07.10.1941) - proboszcz
  • Stęszew (1930 - ) - proboszcz

Seminarium:
G-1909

Elenchusy:
1910, P-1922, P-1925, 1931

Dodatkowe informacje:
Data śmierci "urzędowa" 07.09.1942*

 

 

Multimedia:

kościół Stęszew
Poznań - Pomnik Państwa Podziemnego