Włodzimierz Sypniewski
urodzony 21.07.1854
święcenia kapłańskie 1888
zmarły 17.04.1933
pochówek

Parafie:

  • Krerowo (07.03.1888 - 13.06.1889) - wikariusz
  • Czarnków (14.06.1889 - 02.03.1891) - wikariusz
  • Poznan parafia św. Marcina (03.03.1891 - 06.05.1896) - wikariusz
  • Wytomyśl (07.05.1896 - 05.03.1900) - proboszcz
  • Ostroróg ( - ) - proboszcz od 06.03.1900 do śmierci
  • Biezdrowo (08.09.1916 - ) - administrator
  • Sieraków (27.10.1917 - ) - administrator

Seminarium:
G-1887

Elenchusy:
1888, 1906, 1931

Dodatkowe informacje:

Zdjęcie nadesłał Remigiusz Kaczmarek

 

 

Multimedia:

Przew.Katolicki nr 18/1933