Wojciech Szadziński
urodzony 03.04.1851
święcenia kapłańskie 1874
zmarły 18.08.1915
pochówek

Parafie:

  • Rynarzewo (01.03.1882 - 20.10.1884) - wikariusz
  • Parzynowo (21.10.1884 - 18.12.1889) - administrator
  • Witaszyce (19.12.1889 - 09.02.1897) - proboszcz
  • Twardowo (12.05.1896 - ) - administrator
  • Pieranie (10.02.1897 - ) - administrator do 14.01.1906
  • Chlewiska (22.05.1902 - ) - administrator
  • Gozdowo (15.01.1906 - 14.12.1913) - administrator
  • Gozdowo ( - ) - proboszcz, kanonicznie instyt. 15.12.1913

Seminarium:
P-1871

Elenchusy:
1872, 1906

 

 

Multimedia:

Gozdowo