Teodor Taczak
urodzony 16.10.1878, Mieszków
święcenia kapłańskie 1901
zmarły 22.06.1941, Warszawa
pochówek

Parafie:

  • Ostrów ( - ) - wikariusz do października 1903
  • Sławoszew ( - 31.12.1903) - wikariusz od października 1903
  • Poznań parafia p.w. św.Wojciecha (01.01.1904 - 31.03.1908) - wikariusz
  • Gniezno Arcybiskupie Seminarium Duchowne (01.04.1908 - ) - profesor seminarium
  • Gniezno 4-ta kanonia św.Jerzego ( - ) - defensor matrimonii i komendarz od listopada 1909
  • Poznań parafia p.w. Św. Marcina (1930 - ) - proboszcz

Elenchusy:
1906, 1910, 1931

 

 

Multimedia:

Śrem