Ignacy Włodarczyk
 
urodzony 27.06.1877, Staniewo k/ Koźmina
święcenia kapłańskie 15.12.1901
zmarły 13.04.1940, o.k. Sachsenhausen (10.04.1940)
pochówek

Parafie:

  • Łódz (01.01.1902 - ) - wikariusz do marca 1903
  • Gościeszyn k/Wolsztyna parafia pw. św. Stanisława Biskupa (03.1903 - 24.04.1903) - wikariusz
  • Kościelec (25.04.1903 - 31.12.1904) - wikariusz
  • Mogilno (01.01.1905 - 28.02.1906) - wikariusz
  • Bukownica (01.03.1906 - 30.09.1906) - administrator
  • Siedlec k/Kostrzyna (01.10.1906 - ) - administrator do marca 1907
  • Zbąszyń ( - 29.11.1913) - wikariusz od marca 1907
  • Grodzisk Wlkp. (30.11.1913 - 06.05.1918) - wikariusz
  • Parchanie (1918 - 1940) - proboszcz, kanonicznie instyt.07.05.1918

Elenchusy:
1906, 1931, 1938

 

 

Multimedia:

Tablica w Parchaniu