Stanisław Dudziński
 
urodzony 14.03.1878, Rakoniewice
święcenia kapłańskie 01.12.1902
zmarły 16.03.1942, Drogonia k/Myślenic
pochówek

Parafie:

  • Mikorzyn ( - ) - wikariusz do marca 1903
  • Gostyń (03.1903 - 31.12.1904) - wikariusz
  • Borek Wlkp. (01.01.1905 - 30.09.1910) - wikariusz
  • Kramsko Nowe (01.10.1910 - 24.10.1910) - administrator
  • Kramsko Nowe ( - ) - proboszcz kanon.instytuowany 25.10.1910
  • Ujście parafia pw. św. Mikołaja (01.1921 - 1940) - proboszcz
  • Drogonia k/Myślenic (1941 - 1942) - zesłanie

Elenchusy:
1906, P-1922, P-1925, 1931

Dodatkowe informacje:
Ukrywał się zagrożony aresztowaniem.*